VIDEO

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

10 zl
Posty: 10
Rejestracja: wt lut 10, 2004 4:36 pm

VIDEO

Postautor: 10 zl » wt lut 10, 2004 4:39 pm

Chcialem poruszyc kwestie 1-dniowego warsztatu poswieconemu postawie Jamesa Bonda. Nie posiadam jeszcze kursu na CD i nie wiem tez jak dlugo trwa realizacja zamowienia. Poza tym z tego co przeczytalem to niedlugo ma byc dostepny kurs na video. Jaka jest szansa, ze bedzie to przed 13 Marca jednoczesnie zakladajac ze bede mogl uczestniczyc na tym szkoleniu za darmo gdy kupie kurs video. Jaka bedzie jego przyblizona cena? Gdy juz bede posiadal te plyty i chcial sie zapisac na to szkolenie to co musze zrobic?W jaki sposob beda weryfikowane moje dane? Mam przywiesc plyty na kurs;)? Czy wszystko jedno gdzie je kupie byle tylko byly oryginalne?
Prosze o szybko odpowiedz.

PS.Przyszlo mi jeszcze cos do glowy. Jesli nie bedzie wydania kursu video przed 13 Marca to czy istnieje mozliwosc zaplaty za to 1-dniowe szkolenie
a pozniej gdy pojawia sie w sprzedazy otrzymam je za darmo, poniewaz juz wczesniej wprowadzilem oplate?

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt lut 10, 2004 8:50 pm

Witam,
realizacja zamówienia trwa bardzo szybko- w praktyce parę dni.
Raczej nie zdążymy wypuscić kursu video przed tym terminem.
Warsztat jest dostępny wyłacznie dla osób które zakupiły zestaw U NAS. Jeśli kupiłes zestaw od kolegi, który kupił je u nas, to on ma prawo wstępu na warsztat, a ty nie. Warsztat jest bonusem dla NASZYCH klientów. Oczywiście wiemy kto u nas kupował, więc dla celów identyfikacji wystarczy dowód osobisty :)
Po warsztacie 13 marca bedą następne, więc mozesz poczekac na kurs video i potem załapac się na kolejną edycję.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

10 zl
Posty: 10
Rejestracja: wt lut 10, 2004 4:36 pm

Postautor: 10 zl » wt lut 10, 2004 9:08 pm

czy ten 1-dniowy kurs bedzie w Warszawie? i jak czesto beda sie odbywac?

Gibo
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:18 pm
Lokalizacja: podkarpacie
Kontaktowanie:

Postautor: Gibo » wt lut 10, 2004 9:58 pm

Lech Dębski pisze: Oczywiście wiemy kto u nas kupował, więc dla celów identyfikacji wystarczy dowód osobisty :)


Lechu..
A jeśli ktoś nie ma dowodu osobistego jeszcze...? ... więc czy w celu inentyfikacji wystarczy paszport albo legitymacja szkolna ?? ;)
Ostatnio zmieniony wt lut 10, 2004 10:01 pm przez Gibo, łącznie zmieniany 1 raz.

10 zl
Posty: 10
Rejestracja: wt lut 10, 2004 4:36 pm

Postautor: 10 zl » wt lut 10, 2004 11:07 pm

zaraz zaraz..ale w dniach 12-14.03,2004 ma byc warsztat NLS w Warszawie to jakim cudem 13 Marca chcecie przeprowadzic szkolenie na Bonda.
Moze to mial byc 11 albo 15.
Ile godzin to ma trwac i czy jest jakis limit miejsc?

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr lut 11, 2004 2:13 pm

A myślisz, że czemu nas jest trzech trenerów? Czasem zdarza sie, że przy podwójnej indukcji hipnotycznej mówi dwóch na raz, ale generalnie w danej chwili uczy jedna osoba ;)

Warsztat bedzie trwał 6 godzin.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » śr lut 11, 2004 3:43 pm

Lechu co to znaczy ze kurs kupiony jest u was? jesli kupiłem na stronie YansCron to to tez sie kwalifikuje do was? napisz mi szkic programu ktory bedzie obejmowal ten 6 godzinny kurs, pozdrawiam

aristo

10 zl
Posty: 10
Rejestracja: wt lut 10, 2004 4:36 pm

Postautor: 10 zl » śr lut 11, 2004 5:52 pm

:!:
Ostatnio zmieniony pn maja 10, 2004 4:53 pm przez 10 zl, łącznie zmieniany 1 raz.

10 zl
Posty: 10
Rejestracja: wt lut 10, 2004 4:36 pm

Postautor: 10 zl » śr lut 11, 2004 5:58 pm

czy tego czego bedziecie uczyc na tym jednodniowum szkoleniu to bedzie to samo co na 1 dniu NLS?

czy zdarzyl wam sie kiedys przypadek ze na kogos zadna z tych technik na zmiane postawy nie zadzialala?

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr lut 11, 2004 9:06 pm

Kurs zakupiony u nas to znaczy w Instytucie Neurolingwistyki lub w Yans Cron.
Informacja o kursie juz jest na stronie, program będzie zblizony do tego co robimy na pierwszym dniu NLS. Warsztat odbedzie się w Warszawie, prawdopodobnie w Harendzie.
Aha- pojemność sali nie jest nieograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy :)
Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

MrBigEntertainment
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 04, 2003 9:57 pm

Postautor: MrBigEntertainment » śr lut 11, 2004 9:41 pm

a czy ta postawa Bonda nie minie ?

czasami czuję się b. pewnie -ale po jkimś czasie mi się zmienia

10 zl
Posty: 10
Rejestracja: wt lut 10, 2004 4:36 pm

Postautor: 10 zl » czw lut 12, 2004 1:35 am

:!:
Ostatnio zmieniony pn maja 10, 2004 4:52 pm przez 10 zl, łącznie zmieniany 1 raz.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pt lut 13, 2004 11:24 am

Cena nie poszła w górę, po prostu skończyła się świateczna promocja.
Nie wiem jakie rezultaty uzyskał by twój kolega, z tego co piszesz wynika, ze jest to lęk uogólniony na rózne sytuacje kontektu z ludźmi. Lepszy dla niego byłby warsztat terapeutyczny, lub indywidualne sesje terapeutyczne.

Mr BigE- czym się rózni twoje myslenie kiedy czujesz się pewny siebie od tego, gdy ją tracisz? Pamietaj, że myslenie okresla emocje, które czujesz. Gdy zaczynasz mysleć np. "Ona mnie nie zechce", "kobiety są groźne" itp. to masz zupełnie inny efekt niż wtedy gdy myślisz "Mam dla niej pieprzony prezent- ciekawe, czy jest go warta? Przekonajmy się!"

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

amadeus
Posty: 16
Rejestracja: ndz lis 02, 2003 6:06 pm
Lokalizacja: malopolska

Postautor: amadeus » czw lut 19, 2004 6:36 pm

Czy w konsultacji telefonicnej nie wgracie mi postawy bond??
Jeśli jesteś facetem udowodnij to kobiecie ;)

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pt lut 20, 2004 1:55 am

Nie, konieczny jest udział w warsztacie.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości