Ankieta ;)

Free for all

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Na których częściach ciała kobiety skupiacie uwage najczęściej?

Góra (twarz, szyja)
24
53%
Środek (biust, brzuch, ręce, dłonie itd)
5
11%
Dół (nogi, uda no i oczywiście pupcia :D ;))
14
31%
Jakiś szczegół (który dopiszecie do tematu)
2
4%
 
Liczba głosów: 45

amadeus
Posty: 16
Rejestracja: ndz lis 02, 2003 6:06 pm
Lokalizacja: malopolska

Ankieta ;)

Postautor: amadeus » ndz gru 21, 2003 10:42 pm

Czas rozkręcić coś to forum bo w końcu chce dołąćzyć do rodziny rodowitych podrywaczy a chciałbym jakiś kontakt z nimi mieć (nie kojarzyć seksualny ;))
Jeśli jesteś facetem udowodnij to kobiecie ;)

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pn gru 22, 2003 3:19 am

To zależy, co chcesz uzyskać (u siebie / u niej) patrząc się na określone częsci jej ciała. Jeżeli ona widzi (a one to idelanie wyłąpują) jak i w które miejsce jej ciała się patrzysz / natrętnie gapisz - to automatycznie to interpretuje. Więc jak chcesz żeby dała Ci "w myślach" kopa w jaja i poszła sobie z innym - to gap się w jej cycki, dupę i krocze, czy uda, zresztą o tym była już mowa na tym forum.
"brain is my second favorite organ"

amadeus
Posty: 16
Rejestracja: ndz lis 02, 2003 6:06 pm
Lokalizacja: malopolska

Postautor: amadeus » pn gru 22, 2003 10:12 am

Ale kto powiedział że masz się gapić w trakcie podrywania po prostu ciekaw jestem co się podoba facetom. rydzu weź sobie na wstrzymanie przecież chyba nie zawsze rozmawiasz z dziewczynami a powiedzieć co Ci się podoba to jeszcze żaden grzech przez który miałbyś mieć u nich prze****. No i czytaj uważnie bo nie zaznaczyłem że skupiasz uwage w trakcie podrywu tylko wogóle ;)
Jeśli jesteś facetem udowodnij to kobiecie ;)

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pn gru 22, 2003 1:52 pm

amadeus pisze:po prostu ciekaw jestem co się podoba facetom.

A po co Ci to? :?

mnie bardziej interesuje co kobiety kręci... żeby mieć z tego użytek... np. raz zaczołem jakoś dziwnie gestykulować rękoma, coś pokazując w powietrzu (dziewczynie która znała mnie od dawna - i to nie był podryw), przesuwam w powietrzu swoje dłonie blisko jej twarzy... a ona wpatruje się w nie i w pewnym momencie przestaje mnie słuchać tylko się w nie wpatruje w takiej pozycji (z bliskiej odległości) i po chwili, mówi takim miłym rozmarzonym głosem... ooo, wiesz że nie wiedziałam wcześniej że masz takie DUZE dłonie :) A mi się ręce nie zmieniły, ale w jej oczach urosły :)

pozdrawiam
"brain is my second favorite organ"

amadeus
Posty: 16
Rejestracja: ndz lis 02, 2003 6:06 pm
Lokalizacja: malopolska

Postautor: amadeus » pn gru 22, 2003 4:22 pm

Widziałem już wiele tego typu forum i powiem wam że troche częściej padają tam odpowiedzi. Tutaj jest może jedna albo dwie odpowiedzi dziennie więc chce to jakoś zmienić ;) Dlatego zadaje różne pytania które można na forum poruszyć. No a to że przy okazji daje różne ankiety... no chyba mnie za to nie zastrzelisz? No i ciekaw jestem czy inni mają upodobania podobne do moich ;) NIe trzeba być takim ciekawskim po prostu odpowiadaj i baw się razem z nami bo po to jest to forum no i by przy okazji nauczyć się czegoś jeszcze bo ponoć uwodzenia uczy się całe życie ;) także pozdrawiam 8)
Jeśli jesteś facetem udowodnij to kobiecie ;)

amadeus
Posty: 16
Rejestracja: ndz lis 02, 2003 6:06 pm
Lokalizacja: malopolska

Postautor: amadeus » wt gru 23, 2003 5:30 pm

chciałbym przypomnieć że ankieta nadal jest aktywna i to 8 głosów mnie jak na razie nie satysfakcjonuje ludzie czy wam się nie chce czy raczej to forum jest wogóle nie odwiedzane?
Jeśli jesteś facetem udowodnij to kobiecie ;)

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » sob sty 31, 2004 4:32 pm

DLa mnie osobiscie najwazniejsze zęby i usmiech, Laska moze byc cała ze palce lizac, ale jak ma chujowe zęby ręce (i nie tylko...heheh) opadają.
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » sob sty 31, 2004 6:41 pm

Zęby oczywiście są ważne, ale z nimi coś zawsze jeszcze można zrobić. A twarz jaka była taka będzie ;)

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » wt lut 03, 2004 4:59 pm

Wiesz jak bym chcial u mieć wpływ na uzębienie lasek to bym sie zapisał na stomatologie, ale NLS pozwala na cos lepszego i tanszego. Zmienic laske szybko i wygodnie na tą, której uzebienie nie przypominaja fortepianu Chopina 8)
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » ndz lut 08, 2004 7:01 pm

wszystko - twarz, piersi, rece, pupa, nogi, taka "plynnosc" figury, styl ubierania (chodzi mi o to ze dobrze dobiera ciuchy i ich kolory :) - mowie serio). zawsze bylem bardzo wybredny i moze dlatego mialem problemy z kobietami. a moze z innych powodow. w kazdym badz razie wystarczy jeden szczegol (pieprzyk na twarzy w zlym miejscu) albo chociaz szczatkowe podobienstwo do kogos, kogo nie lubie i juz mam awersje. :/

Moder_20
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 28, 2014 1:38 pm

Re: Ankieta ;)

Postautor: Moder_20 » pt paź 31, 2014 2:24 pm

Różnie bywa zależy od wielu czynników :)
NIe wiesz jakie są strategię pozycjonowania stron internetowych? Sprawdź -> https://addpress.pl/strategie-pozycjonowania/ Poznaj pozycjonowanie haseł ogólnych, lokalnych, long tail, PR oraz Content Marketing.


Wróć do „Dyskusje dla wszystkich”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości