Wyzwanie

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Wyzwanie

Postautor: shafty » czw lis 22, 2007 7:22 pm

panowie sprawe mam wykażcie się inwencją inteligencją i calym waszym warsztatem i pokażcie mi rożne możliwosci zdobycia kobiety która lubi jazde konną i kulturę indian i celtów te sprawy temat nie jest trudny sam mam wiele pomyslow i malo doswiadczenia wiec zwracam sie z tym do was kazda odpowiedz mile widziana
dumnie przekraczam granice areny

PCooper
Posty: 6
Rejestracja: wt wrz 04, 2007 10:16 am

Wyzwanie

Postautor: PCooper » pt lis 23, 2007 1:55 pm

Cześć

Powiem co sądzę, ale z góry zastrzegam, że jest to zdanie początkującego i amatora.
Tak więc moim skromnym zdaniem, nie powinieneś gonić się za nią próbą tych samych zainteresowań. Jeżeli nie jeździsz konno i nie znasz się na kulturach Celtów itp. to tylko będziesz "słabo" wyglądał w jej oczach próbując to robić. Nie sądzę żeby chciała się spotykać z kimś kto jest wyraźnie gorszy od niej w tym co robi.
Ważne jest abyś miał swoją pasję (facet z prawdziwą pasją - reprezentuje wyższą wartość). Pasja może być pokrewna (np. jeżeli interesuje cię historia starożytna Rzymu - to do Celtów już bardzo blisko).
Z historii masz też blisko do koni (polska jazda konna).

Wyjdź też z założenia, że "konie są piękne, dlatego przychodzę czasem na nie popatrzeć, ale nie wsiadam na nic, co nie ma podwójnego systemu hamulców."

To moje 5 groszy. I na koniec powtórzę początek - jestem początkujący więc moją wypowiedź mógłby skomentować ktoś z dłuższym stażem.
Nemo Est Casu Bonus

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » pt lis 23, 2007 2:30 pm

tez jestem amatorem jeszcze i jak bys mnie znalbo interesuje sie starozytnym rzymem co zresztą ona tez juz wie narazie tylko mila rozmowa byla jak cos o koniach gadala to sie dolączylemcos w stylu ze fajne bo są jak zywiol i to nie zwykle jak mozesz poczuc sie wolna o robic to na co na prawde masz ochote...

licze na jakies dalsze wskazowki i z gory dziekuje
dumnie przekraczam granice areny

PCooper
Posty: 6
Rejestracja: wt wrz 04, 2007 10:16 am

wyzwanie

Postautor: PCooper » pt lis 23, 2007 3:18 pm

Zakładam że jesteś po NLS albo po płytkach.

Do głowy wpadł mi taki pattern:

ty: powiedz mi co dla Ciebie jest szczególnie pociągającego w jeździe konnej

ona: bla bla... wiatr we włosach... wolność... bla bla..

ty: widzisz, oglądałem ostatnio program na Animal Planet, o hodowcach koni. Wypowiadali się oni o nich jak o ludziach nie jako zwierzętach. Opowiadali o szczególnej więzi która łączy konia i jego jeźdźca.
Wiesz jak to jest, gdy nagle uświadamiasz sobie że pomiędzy tobą (wskaż ją) a drugim człowiekiem (ps) pojawia się więź (wizualizujesz linę między wami).
Czujesz się spokojna i bezpieczna gdy ten człowiek (ps) jest blisko. I czujesz pewien niepokój gdy się oddala (odchylasz się od niej). I niecierpliwie czekasz aż spotkasz się z nim ponownie (wracasz z odchylenia). Ze mną, tak jest, że takie więzi z ludźmi są dla mnie ważne.

:)
Nemo Est Casu Bonus

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » pt lis 23, 2007 3:38 pm

ladny pomysl thx stestuje - fakt jestem po plytkach ale jeszcze malo treningu dlatego liczenaopinie innych
dumnie przekraczam granice areny

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » czw gru 20, 2007 3:22 pm

gadałem z nia o tym i mila rozmowa staralem sie kotwiczyc na siebie ale ciezko jest podczas spaceru bo malo na mnie patrzyla to sie staralem glosem i co do koni to ona woli sienimi zajmowac niz jeździc to wyjechal z intuicja ze musi byc bardzo uczuciowa a z tego na ile sie znamy to wiem ze jest rozsadna szczera mila i uczuciowa a to juz 4 z 7 glownych cech ktorych szukam u kobiet.. etc co byscie proponowali dalej robic
dumnie przekraczam granice areny


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości