ale beznadzieja

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

pandemonium

Postautor: pandemonium » czw kwie 27, 2006 7:59 pm

Mam rozmawiać sam ze sobą co

pandemonium

Postautor: pandemonium » czw kwie 27, 2006 11:23 pm

dalej nikt nic nie pisze pewnie jesteście teraz zajęci zrywaniem lasek bo po zimie wyszliście z wprawy co

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » ndz maja 07, 2006 8:04 pm

Jak można nie wierzyc w takie magiczne narzędzie , jak NLS???

OStatnio wywołałem ostre podniecenia połową zdania...

laska nieświadomie sciągneła majtki, polecam te technike.

Ale niestety jest ona dostepna tylko dla absolwentów BB, nie pytajcie mnie o nią. Pozdro.

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » ndz maja 07, 2006 8:26 pm

Altar --- inne pytanie Czy to prawda ze po NLS nic paternami nie zdziałałeś ?? Hm takie plotki chodza ...
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » ndz maja 07, 2006 8:31 pm

A ty?

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

Postautor: damian » ndz maja 07, 2006 10:03 pm

a ja oceniem tak sobie więcej sie spodziewałem ...
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pn maja 08, 2006 12:10 am

Pandemonium- jesli zależy ci na jakosci tego forum, to napisz cos interesujacego, zamiast narzekać.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Aszyn

Postautor: Aszyn » pn maja 08, 2006 5:49 pm

Altar pisze:Jak można nie wierzyc w takie magiczne narzędzie , jak NLS???

OStatnio wywołałem ostre podniecenia połową zdania...

laska nieświadomie sciągneła majtki, polecam te technike.

Ale niestety jest ona dostepna tylko dla absolwentów BB, nie pytajcie mnie o nią. Pozdro.


Każdy uważa jak uważa czy NLS działa czy nie działa :D
Ruszcie głową a gdybanie zostawcie dewotom i emerytom :evil:

Altar. Może się obudzą i pójdą na spacer Kiedyś ktoś z braci tak mi powiedział kiedy siedziałem w jednym z klubów przy morzu w Sopocie. Waląc do siebie zasranym dialogiem.
I teraz śpię tylko w nocy i to nie zawsze.
Ten ktoś miał rację i kropka.

Pozdro.

slotti
Posty: 17
Rejestracja: czw gru 29, 2005 7:38 pm
Lokalizacja: NRW
Kontaktowanie:

do PSFów...

Postautor: slotti » pt cze 23, 2006 2:22 pm

Aszyn pisze:Jak można nie wierzyc w takie magiczne narzędzie , jak NLS???

Każdy uważa jak uważa czy NLS działa czy nie działa :D
Ruszcie głową a gdybanie zostawcie dewotom i emerytom :evil:
(...) Ten ktoś miał rację i kropka.


Wiele drog prowadzi do ... a cwiczenie robi mistrza... chyba ze ma sie talent lub jest geniuszem :lol:

Po pierwszym wpisie zaczeli do mnie (i kolegow braci nowiciuszy) pisac jakies PSFy, ktore znaja workshop tylko z CD, walac rózne teksty, ze niby nie funkcjonuje, tak jak... itd itp....
Bracia niewierni - badzcie wytrwali nie tylko w filozofii a rowniez w czynach! Trzeba cwiczyc, same paterny naturalnie niczego (z mojego doswiadczenia) nie zalatwiaja.. to jest tylko ramowka, co nam pokazano na workshopie... zawartosc trzeba juz sobie samemu wypracowac... jako koneser emocji rozmawiajcie tez o sztuce, muzyce, urlopie, marzeniach...
W moim zyciu zmiany byly i sa znaczace, i widze ze z dnia na dzien, z kazdym cwiczeniem jest lepiej - i szybciej... calkiem inne laski sie przyklejaja....
A wiec wezcie slowo WORK-SHOP doslownie i do pracy Polacy, nauczcie sie wyczuwac kobiety, czy jest bardziej bezposrednia i szybka czy zakamuflowana nimfomanka i bycmoze musicie jej troche pomoc to odkryc.... :twisted:
a wiec nie marnujcie czasu, ja koncze przerwe popoludniowa, troche popracuje i lece na wieczorny poligon - dzisiaj sklepy sa do 20h otwarte a wiec, nowe szanse.... polecam nasladowanie...
Das Leben ist schön - zycie jest piekne...
and full of zasadzkas!

GG: 1986287

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Patterny są be

Postautor: Sowa_sensei » wt wrz 05, 2006 4:50 pm

Zaciekawiła mnie kwestia poruszona w tym wątku, o tym że bogobojny brat altar używając paternów wyruchał 0 słownie zero. I idące za tym wnioski, że patterny nie działają itp...itp...

Jakiś czas temu rozmawiałem z lechem i powiedziałem mu niemalże to samo. Że w moim przypadku patterny słabo działają, czytaj używam innych rzeczy. Na to lech zapytał czego dokładnie? Zamyśliłęm się, podrapałem w brodę i...

Kiedy przypomniałem sobie moją ostatnią przygodę i krok po kroku, jak się sprawy miały to zdałem sobie sprawę, że to były PATTERNY.

Tyle tylko, że w pierwotnej, surowej wersji p służą do wzbudzenia określonego stanu w kobiecie. No i jest parę ale:
1. Zajebiście zależy od tego JAK są mówione ( kiedy jak większość początkujących dukałem je jak na akademii- dupa blada:))).
2. Są gotową treścią i czasami może się okazać że nijak sie nie mieszcza w modelu swiata danej laski.

Więc po jakimś czasie zauważyłem ze wzbudzam prawie dowolny stan u niemalże każdej laski bez pomocy gotowych patternów. Chacha- wielki ze mnie kozak:)))

Tyle tylko że dzieki Lechowi uświadomiłem sobie jedną rzecz. Po parusetnym przetestowaniu gotowych patternów, nieswiadomie nauczyłem się jak wymyślać patterny na bieżaco. I tyle.

Tak, że moja nieśmiała propozycja brzmi- potestuj...

pozdrawiam dawno niewidziani bracia:)))
P.

Aszyn

Postautor: Aszyn » wt wrz 05, 2006 8:02 pm

Tak Paweł :D :D :D

Ot co ...
Głos :twisted:
A nie sztywne teksty poety :(
Lasęcja lubi czuć :D a nie słuchać składanych zdań :roll:

Pozdro :wink:

Awatar użytkownika
drzazga
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 13, 2006 12:10 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: drzazga » wt wrz 05, 2006 9:24 pm

Witam Braci :D

Nie ukrywam, że poruszyła mnie nieco kwestia tego czy NLS faktycznie działa...
Postanowiłem więc spróbować uwieść laseczkę na samą postawę :D
Umówiłem się w tym celu z nowo poznaną panną w pubie. Laska taka z 9/10 więc w dosłownym rozumieniu - marzenie petenta :D Do kompletu, romantyczka lubiąca i pisząca poezje - wymarzony obiekt do NLS :twisted:
Postanowiłem więc nieświadomie wszystko spieprzyć. Postawa niesamowicie pewnego siebie niestety nie zadziałała mimo, że tematy były iście kobiece i uwodzicielskie to starałem się nie rzucić absolutnie żadnego patternu. Efekt był taki, że wyszedłem na zarozumiałego pajaca i poczułem się jak dres po piwie na dyskotece wiejskiej !!! :D

Tak więc na potrzeby testu poświęciłem bardzo ciekawy obiekt i postanowiłem nigdy więcej nie uwodzić bez NLS :D

Trening czyni mistrza panowie....Jestem 3 miesiące po NLS i nie powiem o nim złego słowa bo mam ku temu swoje prywatne powody...a poza tym, jak można nie kochać tego błysku w oczkach pięknej kobiety i szatańskiej intrygi :twisted:

slotti
Posty: 17
Rejestracja: czw gru 29, 2005 7:38 pm
Lokalizacja: NRW
Kontaktowanie:

honor, bog, ojczyzna ... )

Postautor: slotti » śr wrz 06, 2006 9:16 am

rozumiem ze z powodu honorowych jako rekompensata za to ze byla króliczkiem eksperymentalnym, to dasz jej jednak szanse poznac Cie z innej strony-takim jaki naprawde jestes/stales sie/ .... :lol:
Das Leben ist schön - zycie jest piekne...

and full of zasadzkas!



GG: 1986287

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr wrz 06, 2006 7:47 pm

A ja powtórzę po raz sto czterdziesty czwarty i pół: NLS to odpowiednia postawa plus umiejętność wywoływania w kobiecie odpowiednich emocji (przy uzyciu patternów lub pytań) i skojarzenia tych emocji z sobą. Używanie tylko albo postawy, albo patternów to jak skakanie na jednej nodze- niby mozna się przemieszczać, ale znacznie prościej chodzić uzywając obu nóg.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
drzazga
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 13, 2006 12:10 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: drzazga » czw wrz 07, 2006 11:06 pm

Lech Dębski pisze:Używanie tylko albo postawy, albo patternów to jak skakanie na jednej nodze- niby mozna się przemieszczać, ale znacznie prościej chodzić uzywając obu nóg.


Racja Lechu !!

Dodam jeszcze, że używanie obu nóg sprawia, że trudniej jest się wypieprzyć i chodzi się zdecydowanie przyjemniej... :D

Bracie Slotti....ależ jak mogłeś nawet myśleć, że będzie inaczej :D

Honorowo nie tylko za to, że zrobiłem z niej króliczka doświadczalnego, ale też dla samego siebie bo głupio się czuję ze świadomością, że fajne dziewcze myśli o mnie jak o zarozumiałym palancie...


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości