Po tym komplemencie laska zacznie myśleć lub się zawiesi

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Aszyn

Po tym komplemencie laska zacznie myśleć lub się zawiesi

Postautor: Aszyn » sob mar 18, 2006 8:06 pm

Przepraszam. Muszę ci coś powiedzieć. Mam wyjątkową intuicję na twój temat … Jest tak wiele kobiet które znam ale ty w jakiś tajemniczy sposób … umiesz pokazać dobry styl … który pozwala ci na pokazanie tego ( Pokaż na jej cipkę ) co kobieta ma w sobie ( PK ) najlepszego … a mianowicie twój styl poruszania się powoduje że wiesz jak to ( PK ) można robić najlepiej nie zdając sobie z tego sprawy… i w końcu jest kobieta której patrzę w oczy i widzę że wie Teraz jak to ( PK ) robić.

przetestowane i robi swoje :D
zmniejsza sie strefa osobista do 40 cm.
Przy odpowiedniej postawie bezwzględnie.
I odpowiednim tonem.
I po tym albo kontynułować direct albo numer i na kawkę.

Pozdr. Asz :wink:

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » sob mar 18, 2006 9:52 pm

Swietnie , podoba mi sie twój post bo
jest konkretny , do rzeczy i sprawdzony
zamiast pindolenia co być by mogło a co być by nie mogło


POzdro
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

Kamiliusz

Postautor: Kamiliusz » pn mar 20, 2006 8:55 pm

No fajne, tylko jak jej pokażę cipkę to może uznać, że to w niej jest najlepszego. W sumie to i racja, więc patent jest dobry. Tylko czy nie da się zejść do 30 centymetrów (bezwzględnie i odpowiednim tonem)?

Aszyn

Postautor: Aszyn » wt mar 21, 2006 1:19 am

Nie ma prawa się zorientować na co pokazujesz
Podczas rozmowy gestykulujesz w Naturalny sposób Delikatnymi Ruchami przy ciele i nie pokazujesz centralnie paluchem na jej krocze tyko w jej stronę a że ręką jest niżej czy wyżej to ona na to nie zwróci uwagi
Od początku komunikatu rozmowy gestykulujesz i to że później czy wcześniej pokażesz tu czy tam to i tak nie zwróci jakiejś szczególnej uwagi na to. A choćby nawet coś tam powiedziała to nałóż ramę
Co tak ci ręce chodzą co tak pokazujesz.
Wiesz gdy cię zauważyłem to stwierdziłem że nawet z pośród tych kobiet ( pokaż na te co są obok ) na ulicy czymś szczególnym się wyróżniłaś i po prostu uznałem że ci to powiem ale jak nie sprawiło ci to przyjemności to trudno a pyzatym ja po prostu tak rozmawiam że nie zwracam uwagi na ręce. Dzięki że mi powiedziałaś.
Da się zejść niżej tylko wtedy trzeba podejść troszkę bliżej trzeba wybadać po jej zachowaniu jak bardzo na to pozwoli ale nie gwałtownie i musi być wybita z programu mile zaskoczona. A podczas komunikatu w jakimś momencie może nie dosłyszeć co powiedziałeś i wtedy można się podsunąć bliżej i powtórzyć jeszcze raz podsuwając się. Jak będzie mile zaskoczona i rozpromieniona to będziesz bardzo blisko. Ale musi to wyglądać BARDZO naturalnie. Przy odpowiedniej postawie zrobisz to bez problemu. Robiłem to dziesiątki razy i jest to wykonalne.

Pozdr.

adept
Posty: 24
Rejestracja: sob lut 26, 2005 9:57 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: adept » wt mar 28, 2006 4:37 pm

Kamiliusz:

tak da sie zejsc i do 0 cm i to po 5 minutach , bez zabawy lingwistyczneji bez stopniowego zmniejszania "babla"

Potrzeba ci tylko zdecydowania, postawy ... no i jeszcze moze odpowiedniego tekstu ;)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości