gdy wdepniesz na minę:)

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

kocur
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 08, 2005 12:44 pm
Lokalizacja: LBN

gdy wdepniesz na minę:)

Postautor: kocur » sob mar 18, 2006 6:51 pm

cześć wszystkim,

taki wypadek ostatnio mi sie zdarzył: popracowałem odpowiednio nad kobietką, zrobiło się bardzo miło, w końcu zabrała sie za mnie (tak wstępnie, przynajmniej ja tak myślałem). Ja niestety olałem jej lmr i olałem sprawe, żeby je wyłaczyć bo była taka napalona i kiedy zaczałem przechodzić do rzeczy troche mnie zjebała :wink: , hehehehh, no trudno, co robić :)

Wypuściła mi krotka piłke że teraz to coś tam mam jej pokazać (tzn że chyba mi zależy na niej czy coś, przeprosić i takie tam). Niby fajna jest ale gdy sie tak 'upodlę' to już po mnie, prawda?
Więc co panowie radzicie? olać sprawe i wziąć się za inną bo tu sie nie da nic odkręcić, czy jednak da sie jakoś odkręcić?

z gory dzieki

pozdrawiam,

kocur
jestem wiec uwodzę

kocur
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 08, 2005 12:44 pm
Lokalizacja: LBN

Postautor: kocur » ndz mar 19, 2006 11:18 pm

no dobra, nieważne, olałem ją

powiedzcie jeśli chcecie moi mili co byście zrobili w takiej sytuacji zanim ją olałem

pozdrawiam,

kocur
jestem wiec uwodzę

Mariusz
Posty: 16
Rejestracja: pn paź 20, 2003 9:39 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postautor: Mariusz » wt mar 21, 2006 2:12 pm

mogles ja przeleciec zamiast olewac :lol:

jakby zrobili to ludzie ktorzy potrafia to robic?pewnie zaprosili by ja do knajpy na jakiegos drinka i male blabla ,pocalowali by ja tam ,pozniej wprosili sie do niej na obejrzenie jakiegos durnego filmu i wtedy ja rozpalili i przelecieli.
Psychike kobiety mozna rozgryzc, ale po co brac skoro mozna dostac:)

kocur
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 08, 2005 12:44 pm
Lokalizacja: LBN

Postautor: kocur » wt mar 21, 2006 3:16 pm

no to ja do tego doszedłem tylko że później spieprzylem akcje bo olałem lmr (napalona laska włazi na ciebie więc widzisz ze masz zelone światło=pieprzysz lmr) i niestety gdy sie za nią zabierasz po ludzku, ona daje ci po łapach 8O . No można zgłupieć? Wcześniej cały czas zabierałem lasce cukierka więc mogła sie wkurwić i co wymysliłem: jakbym sie za nią nie wziął=poźniej by to wyciągneła ('co z ciebie za facet'), a jeśli sie wziałem to wyszło że zależy mi na jednym, hahahahhahhh, więc laska znalazła sobie moment by sie odgryźć za zabieranie cukierka :wink: :wink: więc niech spier....

pozdrawiam,

kocur

PS. pytalem wyłącznie o to, co byście zrobili od czasu, gdy dostałem po łapach, czyli od czasu, gdy spieprzyłem akcje z lmr i zanim sie pokazały takie problemy :)
jestem wiec uwodzę

Mariusz
Posty: 16
Rejestracja: pn paź 20, 2003 9:39 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postautor: Mariusz » czw mar 23, 2006 1:00 pm

Obrócił się i poszedł układać pasjansa na kompie, lub zrobić sobie herbate i coś do jedzenia... Musisz jej pokazać, że nie zależy Ci na tym tak bardzo i nie będziesz desperatem. Ona w ten sposób chciała Cię kontrolować... a taka zagrywka pokazuje że nie ma ona nad Tobą żadnej kontroli... co jeszcze bardziej ją kręci ;)

Pozdrawiam
Psychike kobiety mozna rozgryzc, ale po co brac skoro mozna dostac:)

kocur
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 08, 2005 12:44 pm
Lokalizacja: LBN

Postautor: kocur » czw mar 23, 2006 11:06 pm

tak na marginesie to laska troche mnie zagieła tym, że walneła czymś takim: "ty tylko tak ładnie gadałeś ale tobie chodzi o jedno, przynajmniej tak teraz uważam", hehehhh :D :D :D . No troche nie wiedziałem jak to odkrecić, więc już w poniedzialek postanowiłem dać jej po uszach i po prostu olać ją po całości :) [taka kara za cieżkie przewinienia :) - poza tym nie znam ew technik aby wszystko odwrocić gdy jest juz pozamiatane i troche wątpię czy takowe isnieją :roll: . Noi porzadek musi być :) ].

Ale musze przyznać że kobitka troche mnie zagieła. Co najlepiej jej odpowiedzieć w takim układzie?

pozdrawiam,

Kocur
jestem wiec uwodzę


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości