NLS czy to działa?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » śr sty 11, 2006 10:31 pm

error
Ostatnio zmieniony pn lut 04, 2008 9:04 am przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamiliusz

Postautor: Kamiliusz » czw sty 12, 2006 8:28 pm

Popepłnił pan błąd Panie Lechu pisząc, że Yebi to nie jest prawdziwe nazwisko. Bo to nie jest nazwisko tylko pseudonim. Mnie się on kojarzy z jebaniem a nazwa jego zinu "Cip - zin" z cipą. Tak to jest dobrane.
Nie powinniście zamieszczać fałszywego zdjęcia bo firma z której strony ono pochodzi mogłaby Was podać do sądu.
W ogóle osoba podpisująca się "Yebi" dużo straciła w moich oczach przez to co wypisywała na tym forum - pokrywała brak argumentów bluzgami a wykreciła się od demonstracji swoich umiejetności, pisząc że to nieetyczne. Obraziła tym samym moją inteligencję.

Adventurer, to nie było pod Twoim adresem. Dzięki za wypowiedź - widać, że wiesz o czym piszesz.

Kardon
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 16, 2005 4:49 pm

Postautor: Kardon » pt sty 13, 2006 12:44 pm

Kamiliusz, rozbawiles mnie ROTFL!!!!
Zaloze sie ze zdjecia tych lasek to tez nie sa zdjecia ich kolezanek!
Zanim pobiegniesz donosic na nich do prokuratury, sprawdz czy przypadkiem webdesigner nie skorzystal z zasobow graficznych w necie lub nie kupil zdjecia z bazy agencji- takie cos moze kosztowac dolara lub nawet 5!

A ile Ci zajelo czasu zeb y wpasc na to, ze Yebi to pseudonim :-))))) Chyba jestes za powazny na swoj temat i na temat zycia w ogole-- idz zaruchaj i od razu wyluzujesz :-)))))

Kardon
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 16, 2005 4:49 pm

Postautor: Kardon » pt sty 13, 2006 12:49 pm

Chyba nie przestane sie nad toba pastwic Kamiliuszu :-)
"Mnie się on kojarzy z jebaniem a nazwa jego zinu "Cip - zin" z cipą. Tak to jest dobrane. "
A czego sie spodziewales?! Ze Zin bedzie sie nazywal "wartosci rodzinne zin" albo "matkapolka zin". Dobrze ze Yebi kojarzy ci sie z jebaniem a Cip-zin kojarzy ci sie z pochwa, chyba tak mialo byc. Bardzo odkrywcze! A teraz skoro juz rozszyfrowales te tajne kody (Kod Yebiego?!) to donies do kurii :-)) You've made my day Kamiliusz!

Kamiliusz

Postautor: Kamiliusz » pt sty 13, 2006 2:41 pm

Ano widzisz, Yebi kojarzył mi sie z jebaniem a tu takie rozczarowanie, jak przyszło co do czego to się wykręcił od pochwalenia się swoimi umiejętnościami argumentem, że takie postępowanie jest nieetyczne. To jak on jebie a jebie, bo przecież kłamstwa by nie pisał a Master Trenerzy by na ściemę na swojej stronie nie pozwolili - więc jak on jebie, skoro to dla niego nieetyczne? Postąpił jak pochwa a nie jak facet.

Bardzo to mną wstrząsnęło.

Master Trenerzy powiini też wyrugować wypowiedź Alatara ze swojej strony. Bo on przyznał, że dzięki stosowaniu patternów wyruchał 0 (słownie "zero") lasek. To jest antyreklama dla NLS-u. Chyba, że się to zmieniło.

Tak przy okazji nasuwa mi się gorzkie wspomnienie. Otóż dziewczyna, której Altar zapodał genialny w ocenie Master Trenera pattern (GENIALNY !!!) uznała go za debilny...

Kardon
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 16, 2005 4:49 pm

Postautor: Kardon » pt sty 13, 2006 4:58 pm

"a tu takie rozczarowanie, jak przyszło co do czego to się wykręcił od pochwalenia się swoimi umiejętnościami argumentem, że takie postępowanie jest nieetyczne."

Chyba przeoczylem jakis fragment, moze dlatego ze jestem tu od niedawna. Napisz o co chodzi w tym co napisales.

Kamiliusz

Postautor: Kamiliusz » sob sty 14, 2006 7:47 pm

To było o ile pamiętam w wątku "Dymanie w dupę" albo "Dymanie w dupę II".
Nie ma ich już bo pan Andrzej je skasował.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn sty 16, 2006 2:31 pm

Ogólnie widze żałoba na forum buahahahaa
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

Johny

Postautor: Johny » ndz sty 22, 2006 9:29 pm

no chłopcy dawno tu niebyłm :roll: ciekawa konnwersacja :D moim

zdaniem nls to sciema na kursie mówiliście ze bede ruchał i bede miał

pełno kobiet a to penis ani ruchania ani kobiet może trenezy powinoiście z

tym skończyć i uczyć czegoś co jest naprawde skuteczne :!:

Kardon
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 16, 2005 4:49 pm

Postautor: Kardon » ndz sty 22, 2006 9:46 pm

Johny, jescze nie! Bo ja zaczalem ruchac po przesluchaniu CD (uzywajac Twojego jezyka) i wybieram sie na kurs! nawet jesli to sciema to skuteczna :-) A swoja droga to co? Robiles wszystko czego uczyli i panny patrzyly na ciebie jak na powietrze? Az mi sie wierzyc nie chce.

Johny

Postautor: Johny » pn sty 23, 2006 1:24 pm

Kardon pisze:Johny, jescze nie! Bo ja zaczalem ruchac po przesluchaniu CD (uzywajac Twojego jezyka) i wybieram sie na kurs! nawet jesli to sciema to skuteczna :-) A swoja droga to co? Robiles wszystko czego uczyli i panny patrzyly na ciebie jak na powietrze? Az mi sie wierzyc nie chce.



stary zycze powodzenia jak wrócisz ibedziesz mile rozczarowany :D ale nic to twoja kasa szczeze mowiac,sa inne skuteczniejsze metody jeszcze do końca nie przerobiłem a zdziałałem wiecej niz gdy przez rok stosowałem nls :twisted: a zresztą sam sie przekonasz :wink:

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Postautor: Batko » pn sty 23, 2006 9:49 pm

Johnny,
"stary zycze powodzenia jak wrócisz ibedziesz mile rozczarowany ale nic to twoja kasa szczeze mowiac"

To byla bardzo toksyczna sugestia- jak Ci nie pasuje, ze facet ma rezultaty to Twoja sprawa, ale sugestie w rodzaju "bedziesz rozczarowany" to mozesz dawac ale nie tutaj. To tak jakby panienka Topbie powiedziala na chwile przed "Zycze powodzenbia, moze Ci stanie ale watpie ...".

Jeszcze raz i lecisz z forum.

Istar
Posty: 12
Rejestracja: pn sty 03, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Wołomin
Kontaktowanie:

Postautor: Istar » śr sty 25, 2006 5:16 pm

Dla mnie NLS to jeszcze jedna niesamowita umiejętność o której się słyszy ale opanowanie jej troche wymaga.

No przecież jeśli możliwe jest przeczytanie książki poświęcając 2s na każdą stronę z wysokim zrozumieniem, jeżeli możliwe jest zapamiętywanie w kolejności ponad setki rzeczowników bez specjalnych trudności znając odpowiednią mnemotechnikę to czemu to miałby nie działać? A wcześniej, czemu nie spróbować? Ciekawe co się kurde stanie jesli będzie się robić wszystko według zasad NLS :]

Zapoznając się z NLS zdałem sobie sprawę że dużo w tym jest rzeczy które częśćiowo dostrzegałem wcześniej ale niedopuszczałem do siebie. Myślenie ala Rossowiski Mister Nice Guy ;P

Johny faktycznie są inne sposoby ;) Ale jakby każdy miał wygląd Brada Pitta i 100tys w portfelu na drobne wydadki to by nas tu nie było. Są jeszcze laski lecące na wszystik z krokiem w kolanach oraz są też tradycyjne sposoby... ale chyba się nam znudziły nie? (nigdy wiecej nie kupe róży, zakotwiczyła mi sie na frustracje) :P
Jak coś spieprzysz to to nie jest porażka, to tylko spieprzenie

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pt sty 27, 2006 1:42 pm

Batko pisze: To tak jakby panienka Topbie powiedziala na chwile przed "Zycze powodzenbia, moze Ci stanie ale watpie ...".




- Jak by mi tak powiedziała panienka to raczej by pojechała sobie a nie mi ...

Rozradowany Klocek :D :D :D
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************

Kamiliusz

Postautor: Kamiliusz » sob sty 28, 2006 10:01 pm

Batko pisze:Johnny,
"stary zycze powodzenia jak wrócisz ibedziesz mile rozczarowany ale nic to twoja kasa szczeze mowiac"

To byla bardzo toksyczna sugestia- jak Ci nie pasuje, ze facet ma rezultaty to Twoja sprawa, ale sugestie w rodzaju "bedziesz rozczarowany" to mozesz dawac ale nie tutaj. To tak jakby panienka Topbie powiedziala na chwile przed "Zycze powodzenbia, moze Ci stanie ale watpie ...".

Jeszcze raz i lecisz z forum.


I tu jest pole dla NLP - szczepionka przeciwko toksycznym sugestiom. Ale czy postawa Jamesa Bonda nie wystarczy ?

Wydaje mi się, że takie immunologiczne wzmocnienie jest konieczne. Jak sie znajdzie gościu, któremu NLS wyjdzie to zawsze moze być podatny na uszczypliwośći. Sugerowałbym poszerzenie warsztatów dla zaawansowanych o " Niezniszczalną Pewność Siebie Dla Tych Którym Wychodzi".
Życie jest brutalne, Ci którym nie wychodzi stają się obiektem natrząsań i drwin ze strony złośliwych panienek - co jakiś czas natrafiam na drwiny z NLS-u, tak, że przydałby się warsztat terapeutyczny dla pokrzywdzonych przez NLS, tzn. of korz sami są sobie winni.

Rysiek Bandler naszym wodzem !


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości