ZAMKNIĘTE EMOCJONALNIE

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

LEPSZY MODEL
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 13, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: PUŁAWY
Kontaktowanie:

ZAMKNIĘTE EMOCJONALNIE

Postautor: LEPSZY MODEL » pt gru 09, 2005 1:56 pm

Chciałem tutaj zrobić małą ankietęna temat
Jakie dajecie komplementy, otwarcia i w ogóle jak podbijacie
do lasek zamknietych emocjonalnie(względnie pozbawionych uczuć)
Jakoś mnie komplementy do takich nie wychodzą....
a jest ich dużo. Przecież to prawie kazda dziana laska lub typ bizneswoman:P Dzięki z góry za wpisy :)

Kardon
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 16, 2005 4:49 pm

Postautor: Kardon » sob gru 10, 2005 12:03 am

One nie zasluguja na komplementy. Lech twierdzi, ze szkoda na nie czasu. Ja zreszta tez wole te otwarte :-)

Aszyn

Postautor: Aszyn » sob gru 10, 2005 2:35 am

Miałem parę podejść ostatnio do takich z grymasem na twarzy. Takie suki w rodzaju wzrok jak bym kogoś z jej bliskich zabił lub cos w tym rodzaju. I w większości pierwsze reakcje były takie że jak już podszedłem to lustrowanie mnie dokładnie od stóp po głowę pełen rentgen jak wyglądam i w co jestem ubranylub coś na ten styl. Tekst który powiedziałem pare razy to. Przepraszam muszę ci coś powiedzieć nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że kiedy szłaś a ja to zobaczyłem to musiałem poczuć jak szybko mój zapach ciebie otworzył i na pewno nie wiesz co to oznacza bo musiała byś sprostać wyzwaniu które słyszysz w swojej głowie. A jak sądzę należysz do kobiet odważnych. I po tym zdarzyło się różnie że się wieszały. A w innych przypadkach śmiech lub zdziwienie albo po prostu że ze mi odwaliło coś w tym stylu. ( Pełne zdecydowanie w tej samej sekundzie plus oczy i w miarę możliwości jak najbliżej podejść )Czasem inne nawet się nie zatrzymały. Ale takie czy takie reakcje były gorsze czy leprze. Zauważyłem że w większości przypadków ale nie we wszystkich takie kobiety są za zimne lub za głupie na komplement który mogą zrozumieć i być uszczęśliwione. Przedział gdzieś do 20 lat do 30 ale nie jest to regułą . Takim nie ma co za bardzo delikatnie mówić trzeba zdecydowanie w oczy pokazać swoją postawę i to bardzo i mówić na tematy zmysłowe. Przy odpowiedniej postawie w większości przypadków laska nie będzie wiedziała jak się zachować i co odpowiedzieć a to daje czas żeby bardziej ją zamotać. A jak coś głupiego odpowie to tylko będzie świadczyło o jej niedojrzałości.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » sob gru 10, 2005 11:02 pm

Kardon pisze:One nie zasluguja na komplementy. Lech twierdzi, ze szkoda na nie czasu. Ja zreszta tez wole te otwarte :-)


A to niby czemu miałaby nie zasługiwać na komplementy ?
Czy dlatego ,że nie wiesz jak do niej dotrzeć ??

Smieszne ..
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » pn gru 12, 2005 12:24 am

Na komplementy załuguje każda czy zamknięta czy nie emocjonlanie. Słowa Lecha dotyczyły tego, że szkoda czasu na taką jak sobie nie radzisz, bo wiele innych czeka, a nie że nie mówić komplemetów. Tutaj poruszacie ważny temat. Wielu facetów poddaje się od razu lub biega i błaga o litość. Ja już teraz wiem, że bardzo często są to kobiety, które miały lub mają jakieś złe wspomnienia z facetami, zwłaszcza jak jest świeżo po rozstaniu i nie ma ochoty na nową znajomość. Taka kobieta może być zupełnie i jest inna jak się do niej dotrze, ale na początek dla nowych braci lepiej je na razie pomijać i powrócić do wyzwania jak już umiejętności wzrosną.
pozdrawiam
Andy
P.S. A jak już masz ochotę to użyj techniki PIRANHA
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

PIRANHA

Postautor: damian » pn gru 12, 2005 12:38 am

Witam :)


A co to jest technika PIRANHA ?? jestem ciekawy :):):)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości