NLS czy to działa?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

pandemonium

NLS czy to działa?

Postautor: pandemonium » wt lis 22, 2005 11:54 am

Chciałbym się was spytać czy wierzycie w skuteczność tego systemu w uwodzeniu.Ja po wielu próbach mam co do tego poważne wątpliwosci i wcale mi sie to juz nie podoba.A co wy o tym sądzicie.Tylko piszcie prawde.

Stalowy Szczur
Posty: 34
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 2:01 am
Lokalizacja: Łódź

Re: NLS czy to działa?

Postautor: Stalowy Szczur » wt lis 22, 2005 12:06 pm

pandemonium pisze:Chciałbym się was spytać czy wierzycie w skuteczność tego systemu w uwodzeniu.Ja po wielu próbach mam co do tego poważne wątpliwosci i wcale mi sie to juz nie podoba.A co wy o tym sądzicie.Tylko piszcie prawde.


Zależy o czym myślisz.
Przy odpowiedniej postawie !!!! działa prawie wszystko.
A nls daje niezłe mozliwości wkręcania.
Jak brak ci postawy to nawet dziewczyna z agencji cię oleje chociaż da ci to za co zapłaciłeś.
:twisted:
Nigdy nie było żadnej równowagi pomiedzy płciami, ponieważ władza wiąże się z pewnymi rolami społecznymi, podobnie jak z pewnością wiąże się z informacją.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » wt lis 22, 2005 12:09 pm

NLS nie działa (samo jako system)
To Ty działasz a nls to jedynie zbiór technik i sposobów do podrywania i uwodzenia lasek, który ma Ci w tym pomóc.

Ja wiem, że jest wiele uwarunkowań jak chociażby postawa, bez których teksty nlsowe zapodawane lasce brzmią i wyglądają śmiesznie i pokracznie... Ale jak się ma bazę wszystkiego czyli POSTAWĘ to już zupełnie innne sa efekty...

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

pandemonium

Postautor: pandemonium » wt lis 22, 2005 12:10 pm

Ale na innych forach wielu ludzi żle sie wypowiada o NLS i uważają ze to jest do niczego.Napisz ile lasek poderwałeś na ulicy i wydymałeś używając NLS to może ci uwierze, że to działa.

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » wt lis 22, 2005 5:08 pm

1: IMHO "na innych forach" ludzie piszą źle bo są mówiąc wprost mają ograniczoną wiedzę i zrozumienie nlp a przez to nls itd.
Bo coś tam poczytali w książkach, gówno zrozumieli, nie wychodziło im a PRÓBOWALI, nie mieli pomysłu co z tym zrobić dalej wieć wyciągneli genialny wniosek = nlp/nls jest do dupy

2: pamiętaj tez ze jedną z cech prawdziwego uwodziciela jest to ze jest tak silnym samcem ze pierdoli wszystkich którzy myślą inaczej od niego. Jest tak silny ze nie musi się nawet rozwijać. Rozwój osiąga się m.in. poprzez kwestionowanie swojej aktualnej wiedzy, ale jakim cudem Przechuj może kwestionować swoją wiedzę skoro on zawsze ma racje! . To oznacza ze może wygłaszać wszystkie poglądy jakie się chce i mięć zawsze racje :twisted: Genialne co nie :D ...cholera

3: jest różnica między nls a black beltem. kolosalna przepaść technologiczna. nls łatwo jest krytykować bo ma on spore wady - od czasu jego powstania stworzono sporo lepszych rozwiązań w oparciu o nlp. Do tego kilku kolegów za dużo gadało językiem patternów i tak im zostało co słychać i z czego sie troche ludzie podśmiewują :evil: co psuje opinie o nls.
IMHO BB jest "trudny" bo nie skupia się na tym co mówić tylko kim być i jak sie zachowujesz jako facet i człowiek. (przynajmniej ja to tak rozumię, a mam świadomość jej skończoności) Wymaga w piździec pracy własnej. I mam na myśli PRACY NAD SOBĄ a nie MYŚLENIA O PRACY NAD SOBĄ, MÓWIENIA O PRACY NAD SOBĄ, PISANIA NA FORUM O PRACY NAD SOBĄ, NARZEKANIA ZE SIĘ NIECHCE PRACOWAĆ NAD SOBĄ ITP, długo można błądzić zanim wyważysz otwarte dźwi :twisted: niestety.

W praktyce nakierowuje cię na ścieżkę maxymalnego wykorzystanie tego co jest rozsiane po wielu systemach (walki z wymówkami [naprawde dobre założenie], prostych podejścia i otwarć [genialne jak dla mnie - 0 czajówki] , języka hipnozy [kosmiczne orgazmy zaliczają kobiety i nie trzeba sie spinać hihi :twisted: ], wszystkich genialnych sztuczek komunikacji , zdobywania realnej wiedzy o psychologi ludzkiej, budowanie silnej postawy alfa[carlos xuma jest niezły] =czyli stanu emocjonalnego i przekonań jakie masz o osobie i kobietach) itp.

To ile czasu Ci to zajmie....nie wypowiadam sie.

pandemonium

Postautor: pandemonium » wt lis 22, 2005 8:33 pm

Endriu to na ilu laskach testowałeś już NLS i z jakim skutkiem.Tylko napisz prawde.Pozdrawiam

Kardon
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 16, 2005 4:49 pm

Postautor: Kardon » wt lis 22, 2005 9:37 pm

Ja na razie jestem swiezy bo mam plytki od niedawna, zaczalem od przemyslenia i zmiany (wiem, ze nie takiej jaka bym mial na kursie, ale na razie nie mam tyle kasy) swojego nastawienia. MOge powiedziec, ze przsestalem byc zdesperowany, zeby wydymac ta Karoline, na ktora napalalem sie od roku. Zaczalem zwacac uwage na inne laski, moze troche mniej atrakcyjne od K. ale tez ladne- zaczalem cwiczyc komplementy (i zaraz no to czesc) spore zaskoczenie- kilka z nich poprosilo o kontakt (kilka 6 na 11). TRzy dni temu umowilem sie z jedna z nich, powiedzialem po pol godzinie kawal z wibratorem i byla niezla macanka w samochodzie. Nastepnego dnia umowilem sie juz u siebie- przeszlo mi przez gardlo -To wpadnij do mnie- i dymalem ja u siebie. Wczoraj wydymalem jeszcze jedna, z ktora sie widzialem przedtem 2 razy. Jak na mnie to zajebiste wyniki! A piekna Karolinkaa dzis zaczepila mnie w stylu-czy sie na mnie gniewasz? Bo jakis jestes dziwny (nie mialem czasu, zeby za nia lazic). Powiedzialem prawde, ze spotykam sie z dwoma dziewczynami i braknie mi czasu-zebyscie widzieli jak na mnie spojrzala! A mnie to nie ruszylo :-)))

Uwazam, ze to dziala, ale trzeba sie przelamac na poczatku i zmienic swoje myslenie. Aha, kila lasek na poczatku spytalo mmnie czy cos bralem jak zaczalem z komplementem- bylem spiety wiec wyszlo troche jak auto sekretarka.

W sumie NLS nie jest zadnym dragiem w stylu wiagry, ze lykniesz i laski sie kleja, ale mnie daje cos w rodzaju podparcia sie metoda.

Pewnie zalezy od czlowieka jednym pasuje innym nie.

pandemonium

Postautor: pandemonium » wt lis 22, 2005 10:21 pm

No ciekawe to co mówisz.W takim razie trenuj dalej 8).Czekam na dalsze opinie.Na nagatywne także nie bójcie się.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr lis 23, 2005 8:48 am

pandemonium pisze:Ale na innych forach wielu ludzi żle sie wypowiada o NLS i uważają ze to jest do niczego.Napisz ile lasek poderwałeś na ulicy i wydymałeś używając NLS to może ci uwierze, że to działa.


Pandemonium
to nie są wyścigi i ja nie liczę ile, bo nie ilość się liczy tylko zabawa...
A leśli chodzi o ile... no cóż kilka na pewno (ale czy wyłącznie dzięki technikom NLS??? nie wiem, nie pamiętam)... kilka, ale jakich... Wcześniej po prostu nie podszedłbym do nich i nie zrobił tego co zrobiłem - wtedy postrzegałem laski przez pryzmat męskiego punktu widzenia (jak fajna lala to dla niej szacunek, ubóstwianie, kwiaty i inne takie tam pierdolenia), a to niewybaczalny błąd:)

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » śr lis 23, 2005 9:32 am

pandemonium pisze:Endriu to na ilu laskach testowałeś już NLS i z jakim skutkiem.Tylko napisz prawde.Pozdrawiam


nie chce mi się z Tobą gadać. nara wogóle.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr lis 23, 2005 11:02 am

Pandemonium
wracając do Twego pierwszego postu w temacie:
o jakich próbach mówisz?? co robiłeś i Ci nie wychodziło...

Pierwsza maksyma NLP głosi "jak cos robisz i to nie działa to zrób cos innego".

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Kris
Posty: 30
Rejestracja: wt gru 16, 2003 5:29 pm
Lokalizacja: London

Postautor: Kris » śr lis 23, 2005 12:19 pm

ja dzieki pomocy nls! + inne materialy jak dyd,ss... zdobylem dziewczyne o ktorej marzylem :twisted: i wiedzialem ze raczej nigdy z nia nie bede z wielu powodow np. wiek, jest starsza o kilkanascie lat. etc!

i co ? po jakims czasie ja zdobylem na dodatek mialem druga na boku jakby ta cos zaczynala krecic nosem... do momentu gdy sie zakochalem

zdobylem ( :twisted: ),przelecialem( :twisted: ),zakochalem sie( :evil: )

ale juz po wszystkim, gra sie zaczyna 8)

jesli sam w to nie uwierzysz to nawet ross jeffries czy tony robbinson ci nie pomoze 8)

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » śr lis 23, 2005 2:30 pm

co racja to racja trzeba testować testować testować...nic na wiare :)

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » śr lis 23, 2005 2:33 pm

Hugo pisze:Pierwsza maksyma NLP głosi "jak cos robisz i to nie działa to zrób cos innego".


hugo na marginesie zwróciłes uwage jak świadomość że działs sie w oparciu o "jakąś techonologie" poprawia podejście do "porażek". ale co tam nlp nie działa :twisted: buahahah. :D :D :D :lol:

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr lis 23, 2005 3:19 pm

Dokładnie
wcześniej nie zwracałem uwagi na elementy składowe podrywania lasek... traktowałem to jako całość... ba, nie wiedziałem, że można to tak podzielić i poprawiać różne elementy razem, osobno, parami... hehe...

No i to na ile czynników skuteczny podryw można podzielić:)

Hugo
Ostatnio zmieniony czw lis 24, 2005 8:38 am przez Hugo, łącznie zmieniany 1 raz.
Ego primam tollo, nominor quoniam leo


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości