I like you game

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

I like you game

Postautor: Jup » wt lip 05, 2005 2:49 pm

Jakie macie doswiadczenia ze slynnym "I like you game" slynnego Sharka??

Musze przyznac ze efekty jakie ja mialem przerosly moje oczekiwania....

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt lip 05, 2005 3:02 pm

Możesz coś bliżej ?
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » wt lip 05, 2005 3:32 pm

klocek pisze:Możesz coś bliżej ?



1 fuck close (poznana w klubie,domknieta w samochodzie :twisted: )
3 kiss close'y (2 klubowe, 1 ze streetu po kilku godzinach gadania i lazenia po miescie)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt lip 05, 2005 3:43 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:52 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » wt lip 05, 2005 3:48 pm

tupak pisze:
Jup pisze:
klocek pisze:Możesz coś bliżej ?



1 fuck close (poznana w klubie,domknieta w samochodzie :twisted: )
3 kiss close'y (2 klubowe, 1 ze streetu po kilku godzinach gadania i lazenia po miescie)


A czym sie rozni metoda Sharka? ;)



rozni od czego ? 8)

od Twojej...
metody :wink:

Taerg
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 06, 2004 5:41 pm

Postautor: Taerg » śr lip 06, 2005 2:28 pm

Dowiem się w końcu na czym polega to całe zamieszanie wokół Sharka?Bo nie do końca wiemo co chodzi i chyba nie jestem w tym odosobniony.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » śr lip 06, 2005 3:38 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:52 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

i like you

Postautor: Adventurer » czw lip 07, 2005 1:29 am

error.
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:11 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

equilibre
Posty: 25
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 1:05 pm

Postautor: equilibre » czw lip 07, 2005 1:12 pm

po co od razu klepac patterny -- duzo wydajniejsze jest czesto zadawanie odpowiednich pytan, po ktorych ona sama wydobywa z siebie 'pattern' towarzyszacy okreslonemu stanowi.

np. "Jaki jest pierwszy sygnal, ktory wysyla Ci cialo, pierwsze rozpoznanie ktore dostajesz z wewnatrz, mowiace Ci ze ..."

imo direct jest swietny na poczatku, przy podchodzeniu w szczegolnosci. a pozniej to tylko zamieniasz sie w JeszczeJednegoGosciaZniewyparzonaGeba...
lepiej dodac do tego efektywne skille i stac sie niepokonanym ;)

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

buchahahahaha

Postautor: Adventurer » czw lip 07, 2005 2:53 pm

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:11 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » czw lip 07, 2005 3:06 pm

Otóż to podróżniku. Zgłebiać directy !!! Lubie cie, podobasz mi się - wybrałem cię z tłumu, wyróżniłem :twisted:
Jestem mistrzem!!!

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: Adventurer » czw lip 07, 2005 11:21 pm

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:12 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

equilibre
Posty: 25
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 1:05 pm

Postautor: equilibre » pt lip 08, 2005 12:06 am

Adventurer pisze:To pytanie mnie bardzo smieszy jest strasznie nie naturalne


dlatego lepiej to ubrac w cytat!

jesli mowi ze nie wie, to znaczy ze nie zbudowales dostatecznego rapportu, czyli poprostu sie jeszcze nie dogadujecie na tyle, zeby chciala siegac do 'glebszych' rejonow swojego umyslu w twojej obecnosci.

wtedy mozna zadac pytania, aby dostac od niej INFORMACJE, czyli np. o 3 cechy, co sprawia ze czuje sie usatysfakcjonowana etc. Jak na nie nie odpowie to a) jest tepa jak but, b) nie ma bata zebys ja podupczyl.

majac te INFORMACJE, mamy juz kod dostepu do glebszych rejonow jej umyslu, co mozemy juz z latwoscia uzyc...

czemu wy tak nie znosicie lingwistyki?? przeciez to jest zajebista sprawa...razem z dobrym inner game daje kapitalny zestaw! nie zamykajcie sie na cos co dziala - nie pozalujecie ... jak juz pracowac nad soba to na calego!

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

hehe

Postautor: Adventurer » pt lip 08, 2005 12:23 am

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:12 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

equilibre
Posty: 25
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 1:05 pm

Postautor: equilibre » pt lip 08, 2005 11:16 am

a co z jej wewnetrzna strona? mam wrazenie ze opierasz sie JEDYNIE na tym jak wyglada i wsio...

moze dlatego nie ciagnie mnie to Twojego podejscia, bo chce miec swiadomy wplyw i ingerecje w moje zycie towarzyskie ... co wiaze sie z lepsza skutecznoscia ... Twoje podejscie wydaje mi sie caly czas takim 'chybil-trafil' - jakbys gral w ruletke ZAJEBISCIE pewny ze wygrasz ... moze rzeczywiscie to cos daje ...

ja wole jednak uzywac troche wiecej glowy, oczu i uszu niz do tej pory w kontaktach towarzyskich ... chociaz by po to zeby lepiej rozumiec ludzi - a to sie przydaje na wielu plaszczyznach ... Twoj zwiazek szybko sie rozpadnie, kiedy bedziesz caly czas stawial na swoim, nie starajac sie zrozumiec partnerki.

co do ustalania ram, kto wyklucza fakt ze to ja ustalam ramy :?: caly czas dzialam w swoich silnych ramach, wysuwajac na zewnatrz swoja ciekawosc i obserwujac.

zanim powiesz ze ktos korzysta z dziwnej mapy - postaraj sie ja lepiej zrozumiec, bo to ma sens.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości