Patern - jako ćwiczenie wywoływania stanów i płynne przenosz

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Patern - jako ćwiczenie wywoływania stanów i płynne przenosz

Postautor: Mirekski » śr cze 29, 2005 1:01 am

Czasem słyszy się stwierdzenie "nieważny jest patern liczy się postawa, głos itd." Z mojego ostatniego doświadczenia wynikło zupełnie coś odwrotnego. Otóż ćwiczenie paternów to nie powtarzanie regółek lecz wywoływanie stanów - NAJPIERW W SOBIE. Ucząc się paternów nie uczymy się wierszyczków lecz wywoływania stanów w sobie i przenoszenia ich na laskę z którą jesteś. Kiedy masz wprawę w paternach jako tworzeniu stanu i płynnie umiesz to przenosić stosując kolejny wzorzec powstaniesz przed panną z najbardziej sflaczałej pozycji do prawdziwego BOY-a. Ważne by podczas ćwiczeń paternów za każdym razem wczuwać się w rolę danego paternu, ździwisz się jak już po kilku dniach mówienia paternów np. przed lustrem będziesz automatycznie wprawiał się w dany stan i wtedy gdy pojawi się dziewczyna Twoja ulubiona sam będziesz się nakręcał własnymi słowami wciągając ją w dany klimat razem z butami. Nie wiem dlaczego ale kiedy jestem z tą właśnie naj zaczynam ją naprawdę lubić dzięki czemu uzyskuję nad nią kontrolę nawet gdy jest to księżniczka.
Drugą zaletą mówienia paternów jest kształtowanie siebie w ten właściwy sposób. Bardzo ważne jest gdy mówisz dany patern podczas uczenia się angażować swoje zmysły, głos, tonację, pauzy i przedewszystkim mieć w tym momencie rozbudzoną wyobraźnie. Potem gdy już jestem z daną dziewczyną lekkim głosem czasem półsłyszalnym mówię sobie patern np. "patrzysz i możesz poczuć się lekko i przyjemnie lub uświadomić sobie moment swego pierwszego zakochania itd". Zauważyłem, iż poprzez ćwiczenie paternów kształtuje się mój charakter, głos, sposób mówienia, tonacji itd. i co ciekawsze jest łatwo na poczekaniu tworzyć nowy patern. Wystarczy już tylko wiedza z zakresy, że ma być to w drugiej osobie liczby pojedyńczej. Atmosfera tworzy się po kilku zwrotnach z użyciem słów czujesz się fajnie, bezpiecznie, fantastycznie lub możesz poczuć się zafascynowana itd.

Pozdrawiam Mirek

Aszyn

Postautor: Aszyn » śr cze 29, 2005 4:35 pm

Witaj Mirku…
Ja wtrącę takie małe zdanie co do patternów.
Wchodzenia w aktualny stan …
Pod dany pattern. Podczas jego mówienia. Może się tak zdarzyć że podczas mówienia patternu w danym stanie np. zakochania lub fascynacji to ten stan za bardzo może wpłynąć na osobę która go aktualnie mówi. I jeżeli wejdzie się za głęboko w to uczucie , emocje to ten stan może za bardzo nakręcić i wciągnąć nasze odczucie tak że bardziej osoba która mówi pattern będzie pod jego wpływem niż aktualna samica. Wszystko jest OK. Jeżeli potrafimy nad tym zapanować i nie dopuścić do tego żebym to np. ja zabardzo się nie nakręcił a samica połowę z tego. I żeby ten stan nie trwał zbyt długo u mnie. Bo efekt może być taki że ja jestem nakręcony a przyszłe dymarko nie .
Zdarzyło mi się tak i powtarzało.
Teraz już tego nie mam.
Co do głosu , intonacji , pauz i rzeczy z tym związanych to potwierdzam w pełni te rzeczy !

Pozdro :wink:

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw cze 30, 2005 6:50 pm

dwóch Słowackich się dobrało .... traaaa la la la la la la .... :P

pattern fajna i pomocna rzecz, możesz dzięki niemu wywołać stany emocjonalne u kobiety, ale to nie jedyne wyjście ... możesz podczas zwykłej konwersacji wskoczyć sobie w stan i .. o dziwo nie musisz walić patternu, bo kobiecie udzieli się Twój stan, nawet jak będziesz mówił o .... dupie marynie :P ... bo twój stan jest najważniejszy, jak nie panujesz nad swoimi stanami, w dupe będziesz mógł sobie wsadzić patterny, to nie zaklęcia jak nie ma wiary

tak jak w magyi drzewije bywało, czymże ona była jak nie niezłomną wiarą w moc umysłu, dzieki temu .... ee to nei to forum :D :P .... no to tyle :P
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » czw cze 30, 2005 6:55 pm

Aszyn
Jeśli użyjesz w zdaniu słów: "kocham Cię, jestem oszołomiony Tobą, podniecony itd" to rzeczywiście się nakręcisz. Natomiast gdy mówisz do niej: "patrzysz na tą twarz (oczywiście z gestem na swoją twarz) i zaczymasz zdawać sobie sprawę jak bardzo kręci Cię ta osoba" wtedy jest to zupełnie inaczej.

Pozdrawiam Mirek

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw cze 30, 2005 6:58 pm

a jak nie mówisz tego tylko to robisz .... to jest jeszcze inaczej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » czw cze 30, 2005 6:59 pm

mcjackal pisze:w dupe będziesz mógł sobie wsadzić patterny, to nie zaklęcia jak nie ma wiary
ja bym powiedział, że to jest więcej niż zaklęcia. Miałem ostatnio przypadek gdzie się samymi paternami wyniosłem z padoła w niebo. Może paterny działają jak kotwice?? :)

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » czw cze 30, 2005 7:00 pm

mcjackal pisze:a jak nie mówisz tego tylko to robisz .... to jest jeszcze inaczej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak to już końcowy etap lub gdy jest się w danym stanie wtedy można bezpośrednio za łeb i ... :twisted:

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw cze 30, 2005 7:02 pm

Mirek !! szybko !! skauj to pytanie .. gazem ... może nikt nie zauważy ...


CO ZA WTOPA ??!!??!!??!! ... i TY MIRQ ??

no ja cię pier..... dałeś ciała :O
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw cze 30, 2005 7:02 pm

Mirekski pisze:
mcjackal pisze:a jak nie mówisz tego tylko to robisz .... to jest jeszcze inaczej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak to już końcowy etap lub gdy jest się w danym stanie wtedy można bezpośrednio za łeb i ... :twisted:


w dupie :P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » czw cze 30, 2005 7:03 pm

mcjackal pisze:Mirek !! szybko !! skauj to pytanie .. gazem ... może nikt nie zauważy ...


CO ZA WTOPA ??!!??!!??!! ... i TY MIRQ ??

no ja cię pier..... dałeś ciała :O


hahahaha :twisted:

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » czw cze 30, 2005 7:06 pm

mcjackal pisze:
Mirekski pisze:
mcjackal pisze:a jak nie mówisz tego tylko to robisz .... to jest jeszcze inaczej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak to już końcowy etap lub gdy jest się w danym stanie wtedy można bezpośrednio za łeb i ... :twisted:


w dupie :P


mjackal
Ty się nakręcasz czy się zakręcasz :?: :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw cze 30, 2005 7:07 pm

Mirekski pisze:
mcjackal pisze:Mirek !! szybko !! skauj to pytanie .. gazem ... może nikt nie zauważy ...


CO ZA WTOPA ??!!??!!??!! ... i TY MIRQ ??

no ja cię pier..... dałeś ciała :O


hahahaha :twisted:


ty się nie śmiej, tylko kasuj, bo jak wejdą i pocztyają to cię wyśmieją .... takiego wtereana NLS'u :P na takiej wtopie :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw cze 30, 2005 7:08 pm

Mirekski pisze:
mcjackal pisze:
Mirekski pisze:
mcjackal pisze:a jak nie mówisz tego tylko to robisz .... to jest jeszcze inaczej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak to już końcowy etap lub gdy jest się w danym stanie wtedy można bezpośrednio za łeb i ... :twisted:


w dupie :P


mjackal
Ty się nakręcasz czy się zakręcasz :?: :)


a ty gdybasz czy przypuszczasz ?? :D mnie kręca tylko i wyłącznie kobiety więc przestań sobie schlebiać ... boś nie w moim dziwki typie :D :D :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » czw cze 30, 2005 7:09 pm

mcjackal pisze:
Mirekski pisze:
mcjackal pisze:Mirek !! szybko !! skauj to pytanie .. gazem ... może nikt nie zauważy ...


CO ZA WTOPA ??!!??!!??!! ... i TY MIRQ ??

no ja cię pier..... dałeś ciała :O


hahahaha :twisted:


ty się nie śmiej, tylko kasuj, bo jak wejdą i pocztyają to cię wyśmieją .... takiego wtereana NLS'u :P na takiej wtopie :D


...nie było wtopy poza tym co masz w swojej głowie na tę chwilę ...hehe

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » czw cze 30, 2005 7:10 pm

mcjackal pisze:
Mirekski pisze:
mcjackal pisze:
Mirekski pisze:
mcjackal pisze:a jak nie mówisz tego tylko to robisz .... to jest jeszcze inaczej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tak to już końcowy etap lub gdy jest się w danym stanie wtedy można bezpośrednio za łeb i ... :twisted:


w dupie :P


mjackal
Ty się nakręcasz czy się zakręcasz :?: :)


a ty gdybasz czy przypuszczasz ?? :D mnie kręca tylko i wyłącznie kobiety więc przestań sobie schlebiać ... boś nie w moim dziwki typie :D :D :D


...a już myślałem :cry:


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości