Przykładowe patterny oraz inne cenne informacje

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Przykładowe patterny oraz inne cenne informacje

Postautor: seedman » pn gru 08, 2003 5:36 pm

Tylko wyobraź sobie, że właśnie zaczęliśmy nowy wątek z przykładami patternów, różnorodnych przejść itp. ;-) Możesz zauważyć, że stanowi on wielką inspirację do działania dla nowicjuszy, doskonałą wymianą doświadczeń oraz miejsce "domowego" treningu wyobraźni. A wiec, jeżeli masz na tyle odwagi, aby poza wykorzystaniem przykładów z tego wątku zająć się dopisywaniem swoich to zanim dopiszesz własne przykłady i doświadczenia to zastanów się jak dużo zawdzięczasz umiejętnością NLS.

Z pożytkiem dla ogółu populacji... pozdrawiam ;-)
Ostatnio zmieniony wt gru 16, 2003 2:58 pm przez seedman, łącznie zmieniany 1 raz.

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » wt gru 16, 2003 1:00 am

Właśnie, może ktoś napisać ET pattern, bo wyleciał mi on z głowy całkowicie, a do tej pory pamiętam, że podobał mi się niesamowicie...

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt gru 16, 2003 3:42 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:56 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

MrBigEntertainment
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 04, 2003 9:57 pm

ET finger

Postautor: MrBigEntertainment » śr gru 17, 2003 12:54 am

Mam takie dobre serce, więc ją spełniam....

Wiesz co oglądałem ostatnio interesujący program, na temat kultury indiańskiej i tam mówili o tym jak indiańskie kobiety stosują hipnozę, i okazuje się, że mają taki rytuał, że starsza kobieta uczy młodą dziewczynę, która wchodzi w okres dojrzewania, uczy ją zmysłowości i doświadczania przyjemności, i robią to w ten sposób, że jedna z nich zamyka oczy, że ta starsza mówi do tej, którą uczy zamknij oczy, zamknij oczy i się odpręż i przypomnij sobie, najprzyjemniejsze doznanie jakiego kiedykolwiek w życiu doświadczyłaś, najintensywniejszą przyjemność jaką kiedykolwiek przeżywałaś, i wyobraź sobie [bierzesz jej rękę] i że ta przyjemność, którą we wszystkich momentach w swoim życiu przeżywałaś gromadzi się w tym palcu i intensyfikuje, i wyobraź sobie jak by to było gdybyś zaczęła odczuwać tą przyjemność w tym palcu x2 x4 i była by to skondensowana przyjemność do tego stopnia że ten palec zaczął by się świecić z rozkoszy i mało tego i ten palec zaczyna mieć magiczną właściwość, że każde miejsce którego dotkniesz zaczyna odczuwać równie intensywną przyjemność [bierzesz ten palec i dotknij tutaj i dotykasz do wargi, do ucha] i mało tego, z tego palca przyjemność może przejść na palec drugiej osoby [podstawiasz swój palec] i podczas gdy przechodzi na palec tej drugiej osoby przechodzi jej x2 x4 więcej i palec tej drugiej osoby będzie w stanie wywoływać rozkosz nie do wytrzymania w każdym miejscu którego dotknie [po czym dotykasz.... ..... .... ... .... ]

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

i na koniec...

Postautor: Sowa_sensei » pt sty 09, 2004 6:38 pm

I na koniec wkładasz jej palec w dupę. Ech, sami zboczeńcy na tejliście:)))

pozdrawiam
P.

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pt sty 09, 2004 7:03 pm

hehehe :D

Ja> ...tylko żeby było tam duże łóżko!

# małe też są fajne, bo nie będziesz mógł się ode mnie odsunąć :)

skarbie, nie mam zamiaru odstąpić Twojego ciała dalej niż na odelgłość moich rąk
...w ten weekend będziemy jak skuci kajdankami... wszystko robić razem :) :-*

# hmm :?: ale...nie będziesz mnie demoralizował?

nieee, skądże! :) tylko troszeczke.. ;)

# :)


pozdrawiam
rydzu 8)
"brain is my second favorite organ"

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » czw sty 29, 2004 3:58 pm

Szkoda że idea tematu tego okazała się niewypałem, albowiem pomysł ten uważam za pomysł dobry - z braku lepszego określenia. Apeluję więc o jego wznowienie; jeśli ktoś ma jakiś oryginalny pattern to niechaj się nim podzieli.

Wpierw chciałbym zaprezenotwać wam pattern o jezusku. Jako pierwszy wymyślił go Książe Tomasz, acz pozwiliłem sobie ulepszyć go i zarazem oddać do oceny publicznej. Jeśli niewiasta wierzącą jest:

"Tak, do tej pory pamiętam moją pierwszą komunię świętą. Patrzyłem wtedy na wizerunek jezuska, na te jego długie włosy i kilkudniowy zarost (mam długie włosy i też nie często chce mi się golić) i wpatrując się w niego dłużej, wnet uświadomiłem sobie, że jest to ktoś niesamowity. Szedłem wtedy na kolanach zbliżając się do jego stópki, by ucałować ją (wykładam buta na stół) i słuchałem głosu księdza. Miałem wtedy wrażenie, iz głos ten, głosem samego jezuska jest, wnikał on bowiem we mnie w tak niesamowity sposób, że aż przeszedł mi dreszcz po plecach. Chciałem go odczuć w sobie, poczuć jak zagłebia się we mnie sprawiając, że czuję się radośnie PODNIECONY. I wtedy ksiądz włożył mi do ust opłatek, a ja smakowałem się nim... i smakowałem ... um... chciałem go zatrzymać w ustach tak długo, jak to tylko możliwe i w końcu po tym czasie który musi upłynąć, by stał się odpowiednio zmiękczony, połknąć to co z niego zostało i na zawsze mieć część jego w sobie. To było najbardziej niesamowite uczucie jakie kiedykolwiek doznałem. Patrzyłem wtedy na ołtarzyk i maślanymi niemalże oczami, z tym pragnieniem pełnego zjednoczenia się i... ej właśnie. Jak jest ołtarz po angielsku? Co, altar? No nieee! Aaale zbieg okoliczności, hihi..."

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Postautor: yebi69 » czw sty 29, 2004 9:15 pm

Altar, dodaj jeszcze "i z namaszczeniem ujmujesz gromnice czujac jej twarda moc..." :-)

Wklejam ponizej maly patternik,ktory podalem w innym temacie:

Eksperymentowalem ostatnio z wieloznacznosciami i wpadlem na badrzo ladnie dzialajaca, szcegolnbie przez telefon :

Ona dzwoni lub ja dzwonie juz po wstepnym zakotwiczeniu stanu podniecenia na pierwszym spotkaniu (na ton mojego glosu) i mowie po jej pierwszym zdaniu: "Mmmm jaki podniecajacy glos, przywoluje baaardzo przyjemne stany ..."

Brzmi jak bym mowil o sobie ze podnieca mnie jej glos, ale jednoczesnie ona odbiera "Sluchasz glosu, ktory Cie podnieca i wywoluje przyjemne stany."

dziala jak cholera, skraca czas potrzebny na wytworzenie w niej stanu podniecenia i wzmacnia kotwice tonalna. Potem mi mowily, z jak tylko zaczynaja ze mna rozmawiac to robi im sie mokro

Pobawcie sie tym i napiszcie o rezultatach.

Pozdrawiam

Yebi
Pierdolcie sie (jak najczesciej)

P.S. Do you know why Maria is still a virgin?
Because nobody has nailed her yet :-)

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » sob sty 31, 2004 6:30 pm

Yebi jeszcze kilka takich na telefon bys dal ;)

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » pn lut 02, 2004 2:55 pm

Zrobiłem taki eksperyment przez telefon. Potem się z tą laską spotkałem. Sama wracała do tematu "jej" seksownego i intrygującego głosu :-) więc mogłem do woli wydobywać z niej ten stan i dokładać nowe podobnym tonem głosu. Że też one w te wszystkie słówka wierzą! ;-)

Pozdrawiam

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » śr lut 25, 2004 12:49 pm

Zastanawiam sie czy to zadziała jak zadzwoni do mnie Pani z Tele komuny by ponaglić mnie o zapłacenie raachunku za telefon........... :?: :twisted:
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

Gibo
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:18 pm
Lokalizacja: podkarpacie
Kontaktowanie:

Postautor: Gibo » śr lut 25, 2004 5:39 pm

"przyjdź do mnie nago.. na go... na godzine 17"- to chyba każdy z was zna... ;)... całkiem fajna wieloznaczność...

Gość

Postautor: Gość » pn mar 01, 2004 7:49 pm

Ostatnio rozmawiałem z dziewczyną która dała mi kosza jak byłem jeszcze psf. I oto patern który wymiśliłem na poczekaniu który doprowadził ze laska mi sms wysyła czy chciałbym się z nią spotkać hehe.

Wiesz ostatnio rozmawiałem ze swoją koleżanką Moniką i ona mówiła mi że kiedyś poznała chłopaka. Wydawał się dla niej zwykłym chłopakiem nie mającym tego co ona pragnęła. W pewnym momencie zaczęła go unikać i powiedziała mu że nic między nimi nie wyjdzie ale gdy on odszedł poczuła niesamowitą pustke. Uswiadomiła sobie że zaczyna tracić coś na co całe życie czekała. Ten chłopak bowiem sprawiał że czuła się przy nim spokojnie i była z nim bardzo szczęsliwa. Kiedy rozmawiała z nim patzryła mu prosto w oczy wiedziała ze to jest ktoś wyjątkowy gdyż docenia ją w taki sposób jaki ona pragnie być doceniana daje jej to o czym zawsze marzyła ja uważam ze to była osoba którą ona szukała całe życie. Dopiero później zdała sobie sprawe ze postąpiła pohopnie i teraz bardzo żałuje swego postępowania gdyż straciła wiele. Mam nadzieje że ty nie popełnisz tego błędu i bedziesz umiała te nadarzające się sytuacje wykorzystać ze mna tak jest ze biore z życia wszystko pełną garścią. Wielka szkoda ze nie bedziemy mieli okazji już się spotkać i porozmawiać na tematy które cię naprawde interesują.Żegnam :twisted:

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » sob mar 20, 2004 11:46 am

hehe pierwszy moj post w tej czesci forum. pozwolcie wiec ze sie przywitam: dziendobry :)

a w zwiazku z tematem. jak mi jakas dziewczyna mowi 'przepraszam' (np w tramwaju w tloku jak na mnie wpadnie) to jej mowie 'cala przyjemnosc po mojej stronie'

a to co napisze teraz zdarzylo mi sie tylko dwa razy, ale i tak zajebiscie dziala.
jedna mi napisala smsa: jestes boski (juz nie pamietam w jakim kontekscie)
druga powiedziala: ale ty jestes wielki
moja odpowiedz: wszystkie tak mowicie

w obu przypadkach efekty pozytywne

mam jeszcze fajny pomysl do autobusu, ale go nie testowalem jeszcze wiec postarajcie sie nie myslec, co to moze byc i jakie z tego moga byc korzysci :)

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » wt mar 30, 2004 3:53 pm

Szukałem tematu o "przykładowych dialogach od a do z", acz niefortunnie znaleźć mi go nie przyszło i też z tego powodu, powziąłem decyzję, ażeby rozmowe moją, umiećscić tutaj. Ogolnie przeciwnikiem jestem używania metod NLS za pośrednictwem internetu (jak i używaniu kopułek, pierścieni i innych czary pierdów; gdzie tu wyzwanie!?), takoż jednakże jakoż namiary dostałem na sucz bogatą jedną, o względy której zabigać mam zamiar, to też "całkiem przypadkowo", zaatakowałem poprzez gg:

Altar (15:00)
wielce intryguje mnie kwestia tego, jak waćpanna zapatruje sie na takie aspekty naszego jestestwa, jak walka z trzeźwością?
Ewelina (15:01)
uwielbiam twoje slowa
Ewelina (15:02)
jak kiedys skomentowales jakis wiersz to normalnie mi dech zaparlo
Altar (15:02)
o really? a cóż takiego w nich jest, co sprawia, że kiedy je czytasz to wnet orientujesz się, iż... fascynują cię?
Ewelina (15:03)
takich rzeczy sie nie wie
Altar (15:04)
czyli to jest tak, że kiedy wczytujesz się w moje słowa, to nagle ogarnia cię dziwne znajome i jakże przyjemne uczucie i choć źródła jego zlokalizować nie możesz, to jednak pragniesz wczytywać się w nie w nieskończoność i niemalże delektować ich.. przekazem
Ewelina (15:06)
nie mow tak.. z kazdym nastepnym wyrazem jak to czytam maleje..
Altar (15:08)
tak, a co dziwniejsze, siedząc i patrząc w monitor, im bardziej pragniesz uwolnić się spod ich mocy, tym bardziej możesz zorientować się, iż słowa te ogarniają cię całą, a nawet prowadzą cie w strobnę zupełnie nowych i całkowicie niesamowutych doznań... gdzieś wewnątrz ciebie... i to tak rozpierająco przyjemnych, że do tej pory nawet o takowych nie śniłaś.......
Ewelina (15:10)
jezuu zamknij sie
Altar (15:11)
moja znajoma mówiła mi nawet, że kiedy coś jej przekazuje w ten dziwn, specyficzny sposób, to... zaczyna czuć jakiś dziwny rodzaj wewnętrznej radości wymiesznaje z podnieceniem i kiedy to się dzieje, to ma ona ochotę niemalże pójść na całość w odczuciu prawdziwej przyjemności....
Ewelina (15:12)
ja już naprawdę nie mogę kiedy Ty tak do mnie mówisz
Altar (15:12)
no to... jutrto o 17 pod adasiem?
Ewelina (15:12)
ok

No i że się tak wyrażę - tak to się cholera robi ;) Mam nadzieję, że sobie goli, bo innych zwykłem patykiem nie tykac...


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości