ile zaruchaliscie od czasu az stosujecie NLS?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt mar 08, 2005 1:22 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:42 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 08, 2005 5:23 pm

tupak ... oszczędzaj swój czas ...
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » wt mar 08, 2005 7:17 pm

14 panienek zaliczonych od 03.10.2004 + jedna po BB w styczniu 2005.
Jestem mistrzem!!!

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt mar 08, 2005 7:30 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:42 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 08, 2005 8:37 pm

Jorgos pisze:otóz panowie ku sprostowaniu:
nie jestem zonaty
swoja opinie o NLS ukształtowałem zupełnie sam ,sam uzywałem narzedzi które były na cdkach ,sam sprawdzałem co działa z tych narzedzi(kawał voodoo na laski które nie sa dziewicami ,wieloznacznosci) i sam sprawdziłem co jest lipą(cała reszta)
mysle ze jedyne co jest w NLSie i innych systemach to postawa ,z tym ze NLS tez pokazuje błedną/niedopracowana postawe.

oki kolejne sprostowanie.napisałem ze NLS to lipa.jesli dla was jest to jakas róznica to napisze :nie NLS jest lipne ale narzedzia z NLSu sa mega lipne.

tupa to ze napisałem z forum ze jakas laske uwiodłem uzywajac palca ET to wcale nie znaczy ze NLS działa ,uzyłem tylko tego jednego narzedzia z ciekawosci i okazało sie ze fajnie na TEJ JEDNEJ lasce wyszło.

ktos napisał ze jest mały odzew w tym temacie bo jestem wulgarny ,hmmmm ja uwazam ze mały jest odzew bo nikt nic nie pierdoli uzywajac NLSu i dlatego nikt sie nie nie odzywa.

na razie dostałem 3 wyniki + 2 proby przekonania mnie ze NLS działa :lol: :lol: :lol:

oki panowie koniec teoryzowania ,czas na konkrety ,widze ze 'brat w grzechu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ' mcjackal pokazał sie na forum ,mcjackal no pochwal sie swoim wynikiem!

poydrawiam wsyzstkich



wiesz .. jakoś mi sie rzygać zachciało zamiast gadać .... <buech>
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » wt mar 08, 2005 8:39 pm

tupak przypominam ze nie jestem tu by teoryzowac lecz aby dowiedziec sie konkretów wiec jesli pochwaliłes sie swoim wynikiem to mozesz spokojnie darowac sobie wpisywanie postów w tym temacie bo z góry mówie ze nie bedzie mi sie chciało na nie odpowiacac.

Janmaster:piszesz ze tyle panienek zaliczyłes w tak krótkim czasie.jakich narzedzi z NLSu uzywałes by je zaliczyc?mam na mysli narzedzia jak:patterny? ,super-zajebisie-wyszukane komplemeny na poczatku? ,zabierałes cukierka? ,kotwiczenie dotykiem lasek? ,dopasowanie sie do niej stanem i pozycja ciała? ,presupozycje? ,zapomniałem o czyms jeszcze?

powiedz Janmaster których z wymienionych powyzej narzedzi uzyłes do zaliczenia którejkolwiek z tych lasek.

panowie ,smiało ,zapraszam do chwalenia sie swoimi wynikami

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » wt mar 08, 2005 9:01 pm

mcjackal:Twoje dwa posty w których nie powiedziałes absolutnie nic co mogłoby byc odpowiedzia na moje pytanie ,powiem wiecej ,Twoje milczenie jest dla mnie wystarczajacą odpwoiedzia na moje pytanie.

jak dla mnie Twoja odpowiedz brzmi: 'nie przeruchałem zadnej laski stosujac metody NLS ,a znam NLS juz od ponad roku'

jesli sie myle to odpisz ,piszac mi konkretna liczbe stuknietych panienek.
jesli jest ich 'zero' lub jesli chcesz mi pierdolic farmazony ,nie piszac jak prawdziwy facet konkretów(co jest jednoznaczne z brakiem efektów po NLSie) to odpusc sobie ten temat.



panowie NLSerzy ,jak na razie to statystyki sa dosyc kiepskie ,kurs miał zrobic z faceta kogos kto jesli tylko chce to moze stuknąć kazda dupe jaka mu sie tylko podoba.natura faceta jest taka ze wiekszosc ma ochote stukac wiele pieknych kobiet i gdyby narzedzia z NLS działały to pewnie robiłby tak wiec nie wierze ze nagle kazdy NLSer zamiast tego robic woli zadowalac tylko jedną.

kto jeszcze ma ochote by pochwalic sie przed kolegami jak naprawde wychodzi mu enelesowanie?

serdecznie pozdrawiam

Bartek
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 16, 2003 6:26 pm
Lokalizacja: Warszawa+zachodnie okolice
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » wt mar 08, 2005 9:43 pm

Jorgos,
No dobra to badzmy mezczyznami. Zmusiles mnie bym zlalam swe zasady i znizyl sie do Twojego poziomu.

Puknalem, ruchnalem, wsadzilem w swoim zyciu (tak jak siegam pamiecia) 17.5 roznym panienkom. To pol, to byl tylko seks oralny. Z czego przed kursem, bylo tylko 4.5 panienki, po kursie te pozostale 13nascie. Nie licze oczywiscie swej stalej partnerki. Nie bylo tego zbyt wiele, ale ja szanuje swa osobe i nie wsadzam byle gdzie swego przyrodzenia.

Troche danych dla Ciebie, bo uwielbiasz liczby:
Ostatni raz pukalem panienke dwa dni temu o 18:43. Stosunek trwal 56 minut, kobitka szczytowala dwa razy, ja raz ale dobrze. Temperatura w pokoju wynosila 22 stopnie, na zewnatrz bylo -4, wiatr polnocno wschodzni, porywisty - niebo zachmurzone. Wilgotnosci powietrza nie moge podac - zgubilem notatki. Popijalismy sok wisniowy oraz Ruppertsberger Linsenbusch w duzych kielichach 420ml. W tle leciala Diana Krall "All For You". Do jedzenia tym razem nic nie bylo.

Zaksieguj i badz szczesliwy


PS. Jorgos a tak przy okazji, upchnij na milosc boska te slome glebiej do butow - zachowaj chociaz pozory...

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » wt mar 08, 2005 10:07 pm

widzisz bartek ,nie mozna było tak od razu?

powiedz czy uzywałes takich narzedzi jak:patterny? ,super-zajebisie-wyszukane komplemeny na poczatku? ,zabierałes cukierka? ,kotwiczenie dotykiem lasek? ,dopasowanie sie do niej stanem i pozycja ciała? ,presupozycje? ,zapomniałem o czyms jeszcze?

ps.Bartek osobiscie tak czy inaczej uwazam ze zrobiłes z siebie durnia ,najpierw wymigujac sie od mojej odpowiedzi ,drugi raz próbując byc dowcipnym.

Bartek
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 16, 2003 6:26 pm
Lokalizacja: Warszawa+zachodnie okolice
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » wt mar 08, 2005 10:36 pm

Jorgos pisze:ps.Bartek osobiscie tak czy inaczej uwazam ze zrobiłes z siebie durnia ,najpierw wymigujac sie od mojej odpowiedzi ,drugi raz próbując byc dowcipnym.


To juz pozostawiam ocenie reszty braci.

PS. Ja tam sie swietnie bawie...

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 08, 2005 10:37 pm

jorgos .. zrzygałem sie .... ze śmiechu ... też .. to już drugi raz :P zaraz sie odwodnię :P ... żałosny jesteś jorgosku ty i twój mały ograniczony światek, może kiedyś wyjrzysz z norki swojego podziemia, a ja nie jestem tym który cię z tego ciemnogrodu wyciągnie.

skąd przekonanie że miałem kiedykolwiek zamiar pisać coś na co ty tak usilnie próbujesz wyrwac odpowiedź, albo utrwalić sie w złudnym przekonianiu co ja zrobiłem albo czego nie ... i wytłumaczyć sobie mój brak reakcji we własny pokretny sposób, ciągle próbując mnie sprowokowac do tego ??

to powiem ci cos na koniec ... dlatego nie .... albo nie, miałem cie nie uświadamiać i jeszcze ta groźba odwodnienia .... brrrr

uwolnię cię od tego cięzaru przestań się wysilac i pisać do mnie ani wspominać mojego nicka w swoich postach, bo i tak nie będe na Twoje zaczepki reagował, a jak za bardzo pojedziesz na wycieczkę ... personalną to na szczęście sa tutaj ludzie którzy pilnuja porządku.
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Jorgos
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 09, 2003 5:34 pm

Postautor: Jorgos » wt mar 08, 2005 11:06 pm

mcjackal ,niepotrzebnie znów lejesz wode ,wiem ze bardzo trudno sie przyznac do tego ze jest sie 'jebaką-teoretykiem'.wnioskuje tak po twojej ilosci postów i masy rad które dajesz a które sa bezuzyteczne bo wcale nie ruchasz.
ja tu widze chrzaniony paradoks.

kto jeszcze chce sie pochwalic skutecznoscia NLSu?zapraszam do pochwalenia sie przed kumplami NLSerami

pozdrawiam wszystkich

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » śr mar 09, 2005 3:54 am

Jestem po kursie NLS. Mam zainstalowaną postawę Jamesa Bonda, pantery i olbrzyma. Jestem mistrzem patternów. Kotwiczenie jest moją domeną. Znam wszystkie metaprogramy i zupełnie intuicyjnie je stosuję. Poziomy umysłu kobiety nie mają przede mną tajemnic. Jestem też po kursie hipnozy ericsonowskiej oraz znam tajniki kursu Mistrza Manipulacji. NLP zajmuję się od 1996 roku.

Pytasz się czy rucham?

Nie, nie robię tego.

pozdrawiam

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » śr mar 09, 2005 11:53 am

Twoja postawa to lipa, a nie NLS.
Możesz żałować, że nie byłeś na Black Beltcie ponieważ najprawdopodobniej wzmocniłbyś swoja postawę niewyobrażalnie. I nawet jeśli jesteś cholernym leniem, i totalnym mułem, który nie łapie do czego służą i na jakiej zasadzie działają patterny, 4 poziomy umysłu, E.T pattern, oraz wiele innych poteżnych narzedzi NLSowskich to twoja postawa byłaby tak silna i mocna, że nie musiałbyś się meczyć i wysilać swojej "błyskotliwej" elokwencji, by przyciągać kobiety jak magnes.

Nie będzie pozdro dla ciebie, bo nie moge sie od ciebie niczego nauczyć. Narciarz :lol:
Jestem mistrzem!!!

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr mar 09, 2005 1:28 pm

jorgos, masz rację to wszystko prawda, co piszesz, bez ściemy, odkryłeś wszystkim karty i ujawniłeś największe sekrety każdego ...

... ale tylko w twoim świecie.
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości