Kobieta podrywaczka

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

LEPSZY MODEL
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 13, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: PUŁAWY
Kontaktowanie:

Kobieta podrywaczka

Postautor: LEPSZY MODEL » czw gru 30, 2004 7:17 pm

HEJ Mam problem
Zajmuję się panienką względnie trudna i okej wszystko co chciałem
to dostałem przy okazji jednak się zakochując bo jest bardzo
kobieca i wogule super tyle, że ma jedną wadę...
NIE JESTEM JEDEN... Nie jest to na pewno zadna cholera, ale
jednak jeden facet jej nie wystarcza...
Z tego co słyszałem to jest w NLS cos takiego jak METODY
NA PRZYWIĄZANIE KOBIETY DO SIEBIE czy WARUNKOWANIE...
Dajcie jakąs radę.
POZDRO!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
wibruch
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 09, 2004 10:25 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: wibruch » czw gru 30, 2004 9:53 pm

submodalność (chyba tak to się nazywa) poszukaj na forum, ktoś o tym chyba pisał :)
Bardzo dobrz rzecz :twisted:

Pozdro

Wibruch.
Jaka jest różnica miedzy tym o czym starasz się nie myśleć a tym co chciałbyś pomyśleć ?

carpe diem & memento mori

Dzień w którym masz siłe zrobić sobie kolacje to dzień STRACONY ... ;)

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » ndz sty 02, 2005 12:20 am

A koniecznie musisz być jeden? ;)

Sa patterny przywiazujace kobietę, ale to na poziomie BB. Na razie wydobądż jej kryteria "tego jedynego" i skojarz z sobą. I zachowaj klarowno myslenia- jeśli jestes zakochany to grozi ci nawrót petenctwa!

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Gość

Postautor: Gość » ndz sty 02, 2005 3:48 pm

Dobrze prwaisz Lechu nawrót petenctwa ja to miałem nie miłe uczucie. POZDRAWIAM

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » ndz sty 09, 2005 2:57 pm

No fakt jak po NLS ktos sie zakochuje to zdaza sie zakochac niechciacy :)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

mac
Posty: 6
Rejestracja: wt lis 11, 2003 10:51 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: mac » wt mar 08, 2005 4:18 pm

LEPSZY MODEL-mam ten sam problem z jedna laska,roznica w tym ze ja sie nie zakochalem,ale bardzo dobrze sie z nia czuje,jest swietna w lozku itp...Wydaje mi sie,ze laska nie wie co sie dzieje z nia jak jestem w poblizu,podobno jestem wyjatkiem w jej zyciu,nie jestem ani jej chlopakiem ani "skokiem w bok" tylko kochankiem,ktory z nia sypia i sie bawi:)kolezanki i ona sama maja klopot z zaszufladkowaniem mnie...,ciekawe co sobie mysla:)Laska od pewnego czasu zaczela sie ode mnie oddalac by zaraz wrocic,a w uwodzeniu jest doskonala,ja znowu stosuje podobna do niej technike "cukierka",raz jestem zaangazowany w stosunku do niej,a zaraz jestem chlodny i pasywny...Ciekawe i trudne wyzwanie,ciekawe co z tego wyjdzie...
LEPSZY MODEL,sprobuj badz dla niej wyzwaniem nie badz zbytnio "potrzebujacym",zachowaj rownowage,takie laski nie lubia jak za nimi sie uganiasz,lepiej jest ja troche olewac,ale uwazaj by nie przesadzic,raz badz nia bardzo zainteresowany by za chwila byc do niej
pasywnym,obojetnym,zabieraj rowniez "cukierka"Jesli macie jakies pomysly to zapraszam do dyskusji!pozdrawiam

PYTANIE DO LECHA,co sadzisz o metodzie,co mozna jeszcze zrobic?

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 08, 2005 5:37 pm

zakochanie do laski ?? skasować ?? .. każdy wypracowuje swój sposób .. można sie pobawić z przywiązywanie takiej postawy, czy nawet całego środowiska w ktorym tak sie zachowujesz do skóry ....

... potem rozpinasz suwaczek, wyłazisz z niej i zostawiasz ją w wyimaginowanej szafie którą zamykasz na kluczyk i niechcący gubisz go :P

choć ja go nie gubię, bo czasem przywołuję sobie stan petenctwa, na tę chwilę, by sprawdzić co sie K... !! stanie [bo juz zapomniałem jak to jest, a używam go jako dodatkowego sposobu - przeciez zawsze chodzi o rozszerzenie mozliwości wyboru :P] czy poczuć róznicę :d lub jako małe dopasowanie jesli ona tego oczekuje ... alena krótką chwilę w trochę inny sposób, bo petenctwo jest ustawione na poziomie świadomym, a od spodu ... wiadomo miodek :D :D

a tak w ogóle to uwolnisz sie od tego jak przestanie ci przeszkadzać w niej to co w tobie ci nie przeszkadza. Ty chcesz mieć kilka dziewczyn jednocześnie, ona też [może tez dziewczyn :d jak tak to spas, biseksualne laski sa ... bardziej otawrte :D], to NORMALNE, przyswój to sobie :d

masz stare przekonianie 2 pokoleń wstecz :
kobieta to cholera jak bo sie puszcza, dając dupy wielu facetom [to skasuj]
facet to macho bo dyma masę lasek :d [to zostaw .. jak najbardziej :D]

:P
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt mar 08, 2005 6:58 pm

yo mac!
jak sie kasuje przekonania
czy chodzi ci o to ze mozna zmieniac?
pozdro
klocek
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 08, 2005 8:38 pm

klocek pisze:yo mac!
jak sie kasuje przekonania
czy chodzi ci o to ze mozna zmieniac?
pozdro
klocek


wszystko mozna zmieniac :D :D .. matrix suxx :D
jak sam zauważyłes .. zapraszam na kurs :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

mac
Posty: 6
Rejestracja: wt lis 11, 2003 10:51 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: mac » śr mar 09, 2005 12:21 am

klocek pisze:yo mac!
jak sie kasuje przekonania
czy chodzi ci o to ze mozna zmieniac?
pozdro
klocek


Klocek,mozesz zmieniac,modyfikowac,ulepszac ale wymaga to wiele samozaparcia i systematycznej pracy,nic sie nie zmieni za pomoca czarodziejskiej rozdzki.Przeprogramowanie troche trwa,ale na pewno warto i mozna to zrobic.Charakteru,osobowosci nie zmienisz,ale przekonania,programy w swojej podswiadomosci jak najbardziej mozna,codziennie ludzie sa programowani przez innych,niewielu zdaje sobie z tego sprawe...,najlepiej przejac nad soba kontrole Mc Jackal slusznie porownal to do matrixa:-)


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości