NLS a dluzsza znajomosc

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Treser
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 12, 2004 5:57 am

NLS a dluzsza znajomosc

Postautor: Treser » sob sty 17, 2004 10:59 pm

Ile najdluzej byles z nlsowana laska?
Co zrobic jak juz zadne patterny do glowy nie przychodza?
Jak z nia rozmawiac pozniej(po dluzszej znajomosci)?
moze nie mam tworczej wyobrazni....


Czasami mam wrazenie,ze nls dziala tylko do zamkniecia..a potem tu
juz tak jak dawniej....

odpowiedzi prosze przesylac na priva ewentualnie....ponizej:)

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » sob sty 17, 2004 11:55 pm

Pamietasz ćwiczenie ze zmianą kazdego tematu na pattern? Pobaw się w to trochę, a nie zabraknie ci tematów do rozmów :)

Zreszta pamiętaj- po tym jak umieści cię w szufladce "TEN WYJĄTKOWY" to możesz mówić o czymkolwiek, a ona i tak nada temu głębokie znaczenie...
Pamiętaj tylko o zachowaniu odpowiedniej postawy i o tym, że to ty nadajesz ramę. Nie znaczy to, że nie mozesz okazywać słabości- ona to i tak przepuści przez filtr który wcześniej nadałeś i uzna, że to urocze, że taki silny facet ma wrażliwą stronę.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pn sty 19, 2004 1:11 am

Kiedyś, jeszcze przed zgłębieniem tajników NLS, też myślałem, że jak domkne uwodzenie, prześpie się z laską i będę chciał dalej z nią sypiać... to zacznie się "to co zwykle" czyli "chodzenie ze sobą", rozmowy o tym co tam słychać w pracy/w szkole, poznawanie jej rodziny ;), niedzielne obiadki i takie tam pierdoły... NIE! NIE! NIE! KONIEC Z TYM! Teraz jest tylko to na co mam chote... możesz sobie wyobrazić dowolną formę znajomości, dowolny układ... Masz ochote na wyszukany seks bez zobowiązań, w każdą środę wieczorem, z laską którą uwiodłeś i nic wiecej? albo na spontanicze wypady w góry z nią i jej koleżankami raz na jakiś czas, bez żadnego "wiązania się"? :D W tym celu wystarczy że znajdziesz w niej tą właściwą kobietę, która bardzo tego chce... ;) stosując odpowiednie techniki NLS :) Zaczynij od tej podstawowej techniki o ktorej wspomniał Lechu...

jedna laska którą znam już prawie rok, do tej pory nie wie gdzie ja właściwie pracuje i czym się zajmuje... i za każdym razem kiedy pyta się "Skarbie, a czym Ty się właściwie zajmujesz?" a ja jej zaczynam odpowiadać, to zawsze lądujemy w łóżku, i wszystko kończy dobrym seksem :) tak że ona już wie... co się stanie jak znów o to zapyta ;)

pozdrawiam
rydzu 8)
"brain is my second favorite organ"

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

hihi

Postautor: mcjackal » wt sty 20, 2004 6:50 pm

no jak by nie było to :

wszystkie drogi prowadzą do ....... Rzy.... [ee Rydza :D]

[na mapie świata Rydza ofc :D]

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

10 zl
Posty: 10
Rejestracja: wt lut 10, 2004 4:36 pm

Postautor: 10 zl » czw maja 13, 2004 7:35 pm

Czy kto wie co sie stalo z kolega rydzem?
Wystapil z klubu?
moze ma ktos kontakt z nim?

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw maja 13, 2004 8:05 pm

10 zl pisze:Czy kto wie co sie stalo z kolega rydzem?
Wystapil z klubu?
moze ma ktos kontakt z nim?


a na PW nie odpowiada ??
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości