Oświadczenie Ruchmistrza

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

ruchmistrz

Oświadczenie Ruchmistrza

Postautor: ruchmistrz » pt lis 05, 2004 1:34 pm

W pewnym portalu aukcyjnym pojawił się kurs uwodzenia pod nazwą Powerfull Seduction. Ktoś, kto go sprzedaje podał lokalizację Szczecin. Już kilka osób pytało mnie o ten kurs, więc uprzedzając kolejne pytania od innych napiszę: Mieszkam w Szczecinie ale nie sprzedaję tego kursu, napisał go i sprzedaje go ktoś inny. I nie wiem kto to jest.

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » sob lis 06, 2004 4:33 pm

Mieszkam niedaleko Szczecina i nie mam z tym nic wspólnego gdyby ktoś mnie o to posądzał
Bez komentarza :D :D

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

Postautor: damian » śr lis 24, 2004 8:10 pm

a ja kupłem ten kurs na poczatku mnie zadziwił tylko Hm... spodziewalem sie wiecej materialu :) a z doswiadczenie wiem ze ktos kto to poczyta i tak z pewnoscią odlozy to na bok bo pomyśli to nie ma sensu Tak naprawde warto wydac troche kasy i jechac na prawdziwy kurs :)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » czw lis 25, 2004 12:24 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:38 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Johny

Postautor: Johny » pt gru 24, 2004 8:33 pm

witam też kupilem sobie tem kurs i myśle ze warto jechać na nlp bo jest o wiele lepszy

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » czw lut 24, 2005 2:40 pm

W obliczu tak bezowocnych prób namierzenia domniemanego sprawcy jakże bezwstydnego i haniebnego czynu, stawiającego Ruchmistrza i kilku innych prawych członków naszego wielce elitarnego klanu w złym świetle, koniecznym może się okazać powołanie nowej KOMISJI ŚLEDCZEJ :-)
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości