ilość - a jakość

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

tańczący_fiut
Posty: 23
Rejestracja: sob mar 13, 2004 7:25 pm

Postautor: tańczący_fiut » sob paź 02, 2004 11:28 pm

przeciętny stosunek trwa 3 minuty... :D


jakie ćwiczenia stosuje tantra żeby wydłużyć wytrzymałość zawodnika? :)
podaj jakieś linki albo coś. bo ciekawy temat.
"Lecz spokojny bohater, wsparty na rapierze,
Śledząc za falą, widzieć nic więcej nie raczył." ("Don Juan w piekle")

Yano
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 09, 2003 8:47 am

Postautor: Yano » ndz paź 03, 2004 2:19 am

Tantra to osobny temat.
Nie da się tego ograniczyć do sposobów na przedłużenie stosunku (chociaż są takowe).
To przede wszystkim praca z energią, umysłem i czymś więcej; odkrywanie duchowości poprzez seksualne połączenie z kobietą.
Jest trochę tekstów w sieci (po angielsku) i trochę książek po polsku (moge podać tytuły) ale tantra ma sens tylko poprzez praktykę.
Od czasu do czasu bywają organizowane treningi (wstępu) do tantry (Poznań, Gdańsk, Jelenia Góra, Warszawa ).

tańczący_fiut
Posty: 23
Rejestracja: sob mar 13, 2004 7:25 pm

Postautor: tańczący_fiut » ndz paź 03, 2004 9:59 pm

no tak, ale nie każdego interesuje praca z energią i szukanie sensu życia i istoty wszechświata w stosunku z kobietą. coś wybrać, inne odrzucić, każdy znajdzie coś dla siebie na pewno.

zapodaj linki do jakichś materiałów po angielsku (może być na privie), będę bardzo wdzięczny. szczególnie jakieś ćwiczenia mnie interesują - konkretne przykłady praktyczne, a nie ogólna teoria tantry i budowy wszechświata.

dzięki z góry.
"Lecz spokojny bohater, wsparty na rapierze,

Śledząc za falą, widzieć nic więcej nie raczył." ("Don Juan w piekle")

punkotek
Posty: 10
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 11:33 am
Lokalizacja: 345673g57
Kontaktowanie:

Postautor: punkotek » pt paź 08, 2004 2:39 am

tanczacyF - Daruj sobie tantre, bo z takim podejsciem tylko zmarnujesz swój czas i nabierzesz przekonania ze to chujnia i niedziala. Poszukaj na sieci ćwiczen zwieracza. Jeszcze co możesz zrobić na przykład: praca z przekonaniami, zainstalowanie sobie cechy, modyfikacja submodalnosci.

Rozbudzanie i wznoszenie Kundalini to cholernie pouczające i szalenie ciekawe zjawisko, jednak aby cyrkulować i rozpędzać wzniesioną energie potrzeba także kobiety ktorej energia i swiadomość siebie jest na dość wysokim poziomie. Wymaga to także bardzo dużo praktyki, samokontroli i systematyki.

Ciekawe co zaobserwowalem to fakt, że kobiety które wydają "dzwięki" podczas stosunku przezywaja go bardziej intensywnie. I to samo wydawanie dzwiekow powoduje wieksze doznania a nie doznania powoduja dzwieki. Chodzi tu o to, że energia przeksztalcana w fale dzwiekowa rezonuje co daje w efekcie zmiane wibracji tej energi przy jednoczesnym jej wznoszeniu. Niektóre wpadają na to same, inne trzeba naprowadzić. Dziś dostałem sms który jest kwintesencja tego co napisałem : Dobry sex to taki po którym nawet sąsiedzi zapalają papierosa.
Coś w tym jest.

Wszystkie kobiety sa bardzo tantryczne, tak sa zbudowane ich matryce energetyczne, dlatego to co tu na nls ktoś nazwał techniką pierscienia - działa calkiem dobrze.
Cały trik wzorowany jest właśnie na modelu cyrkulacji i wznoszenia Kundalini - z tym że to takie przedszkole i w tym wypadku kierujesz energia Chi.






Yano: Co to za głupoty?:
cyt.: (tak między nami: wg. tantry stosunek trwa do pełnego zadowolenia kobiety ) i dłużej.

Celem tantry nie jest pełne zadowolenie kobiety czy faceta, cielesnosc odpada na inny plan. Chodzi o zespolenie pierwiastka męskiego i żeńskim co daje bardzo, ale to bardzo inny rodzaj percepcji. To jakby bóstwa pogrązyły sie w radości tańca. Taki rodzaj oświecenia, bycia tym czym naprawde jestes.

To samo z czasem, jesli wzniesiesz Kundalini na tyle by udalo sie kierowac tą energie do cyrkulacji pomiedzy Toba a nia, cos takiego jak czas i przestrzeń przestaja istniec tak jak przyszlosc, terazniejszosc i przeszłość rozwijaja sie i stają sie dostępne jednocześnie takie zawsze i wszędzie. Trudno opisać ten stan - jest to bardzo piekne i mistyczne, rodzaj bycia jednoczesnie wszystkim i niczym na nieskończenie wiele sposobów.


Lech: Właśnie, to nie jest partyzantka o celu : ja Ci cholera pokaże - jebaj, jebaj, tylko sztuka której czynienie jest nielada pouczającym obcowaniem z drugim człowiekiem.




Tupak: Sedno, przybij piątke.
W3 H7V3 3XPL051V35!

Yano
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 09, 2003 8:47 am

Postautor: Yano » pt paź 08, 2004 3:01 pm

punkotek,

czy masz jakies praktyczne doświadczenia z tantrą?
Bo Twój tekst przypomina mi cytat z literatury.

punkotek
Posty: 10
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 11:33 am
Lokalizacja: 345673g57
Kontaktowanie:

Postautor: punkotek » sob paź 09, 2004 6:56 pm

tak mam praktyczne doœwiadczenia zwišzane z tantra i uwazam ze ciagle za malo. Narazie jednak nie mam z kim tego trenowac oraz chce innych rzeczy. To juz mam w bagażu wzmacniajacych doswiadczen i dziala dla mnie.
Kilka lat temu wkrecilem sie w to przez kobiete ktora naucza integracji oddechem (wiesz ostro zjebana psycha w klimatach ezoterik), nie byla sex bomba a nawet oscylowala w kategorii przeciwnej ;)
Notabene dzieki temu miedzy innymi zaczšłem praktykowanie manipulacji energiami.
W3 H7V3 3XPL051V35!

Awatar użytkownika
Zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 10:06 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Zwierzak » wt lut 08, 2005 1:31 am

To interesujące co piszecie o panowaniu nad energią i innych Tantrycznych sprawach.
Czy coś takiego bywa nauczane w Krakowie a może brat Punkotek poczuje teraz nieodpartą ochotę aby się skontaktować z bratem Zwierzakiem???
Miło by było poroz... resztę znacie
Narka
Zwierz
Kobiety...? po prostu je kochaj ;-)
Ćwiczyć, ćwiczyć, i jeszcze raz ćwiczyć !!!

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt lut 08, 2005 1:53 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:38 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » śr lut 23, 2005 2:05 pm

YANO:Od czasu do czasu bywają organizowane treningi (wstępu) do tantry (Poznań, Gdańsk, Jelenia Góra, Warszawa ).

Treningi tantry - dobre :-)
Rozumiem, że tak jak na nls - i teoria i praktyka :-)
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości