WIĘCEJ KULTURY NA FORUM - seedman

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Gość

Postautor: Gość » sob sty 15, 2005 10:33 am

Altar od kiedy brudas taki jak ty może stać się wyższy. Wiesz ta kobieta miała racje w programie "Rozmowy w Toku" że potrzebny ci jest psychiatra. Widze zauważyłeś u siebie pewne nienormalności i żresz psychotropy. Chciałbym zobaczyć cię w akcji a nawet obić ci pysk nienawidze śmierdzieli. AVE SATAN cwelu

PS. Znowu na gg będziesz mnie przepraszał buraku. Maroinetko musisz się leczyć bo jestem pewien ze jesteś chory na głowe.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » sob sty 15, 2005 12:13 pm

hmmm. juz raz mielismy tu podobna sytuacje, wyzwiska, proby wyjasnienia... ciekawe czy ta skonczy sie tak samo?

Mariusz
Posty: 16
Rejestracja: pn paź 20, 2003 9:39 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postautor: Mariusz » sob sty 15, 2005 12:22 pm

Ale wątek się ciekawo rozwija hehehe ciekaw jestem co będzie dalej. Niezły kabaret panowie heheheheheh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Psychike kobiety mozna rozgryzc, ale po co brac skoro mozna dostac:)

Aszyn

Postautor: Aszyn » sob sty 15, 2005 5:51 pm

Panowie szkoda zagłębiać się bardziej w tym wątku.
I lepiej zająć się rzeczami które mają wyższy cel
I do czegoś prowadzą co jest przyjemne oraz ma wyższy cel w postaci kobiety.
Drogi Chłopczyku zanim to jest gdy - Twój moment nie jest pragnieniem tym jest Po twojej złości otwartych nicości :arrow:
Ostatnio zmieniony ndz sty 16, 2005 12:39 am przez Aszyn, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » sob sty 15, 2005 6:02 pm

Admin, jak szybko możesz zmienić temat tego watku na odpowiedni?
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » sob sty 15, 2005 9:20 pm

chlopczyk pisze:Altar od kiedy brudas taki jak ty może stać się wyższy. Wiesz ta kobieta miała racje w programie "Rozmowy w Toku" że potrzebny ci jest psychiatra. Widze zauważyłeś u siebie pewne nienormalności i żresz psychotropy. Chciałbym zobaczyć cię w akcji a nawet obić ci pysk nienawidze śmierdzieli. AVE SATAN cwelu

PS. Znowu na gg będziesz mnie przepraszał buraku. Maroinetko musisz się leczyć bo jestem pewien ze jesteś chory na głowe.


Oto post założyciela wątku pt.,,Więcej kultury.....''O jakiej kulturze mówiłeś? :)

Drogi Michale(Clopczyk) zmuszony jestem , mam nadzieję na zakończenie tego wątku , zwrócić Ci uwagę że obrażając Altara wykazałeś się zerową znajomością jego osoby.Jako iż ja spędziwszy trochę czasu w towarzystwie Altara nie mogę zgodzić się z większością bełkotliwie przedstawionych twierdzeń.

Za dowód swojej tezy biorę świadectwo neutralności subkulturowej Twojego imiennika.Może jednak uważasz iż białe tło na blogu to przejaw aspiracji satanistyczno-metalowych?To z pewnośćią z powodu czarnych literek, tak i to forum możesz okrzyknąć satanistycznym, a po drugie następnym razem zastanów sie 5 razy zanim zaproponujesz komuś obicie mordy, bo w tym przypadku życzę Ci, abyś z tej próby sie nie wywiązał.

A co do poczucia wyższości ......czy ktoś Tobie tego zabrania??

To nie jest takie skomplikowane.Prawda? :D

proszę Admina o zamknięcie wątku, aby forum nie zaistniało jako materiał dowodowy w sprawie o groźby i obelgi
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » ndz sty 16, 2005 2:14 am

Panowie, zamykam dyskusję (jesli to mozna nazwać dyskusją, w co mocno wątpię). Jeszcze raz przypominam- tu nie jest piaskownica, tylko forum dotyczace uwodzenia kobiet. Jeśli chcecie załatwiać jakies osobiste porachunki, to róbice to na gg, e-mailami POZA TYM FORUM! Naruszajacy ten zakaz poniosa konsekwencje do zbanowania włącznie.

Howgh!
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości