A co z nienawiścią??

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

shopo
Posty: 9
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 3:02 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontaktowanie:

A co z nienawiścią??

Postautor: shopo » śr gru 29, 2004 8:30 pm

Mam pytanko! Czy jest jakis dobry pattern na zjechanie zworków u kobiety która tak mnie nienawidzi :twisted: że widząc mnie rzyga na wszystkie strony :?:
[ mino ]

shopo
Posty: 9
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 3:02 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontaktowanie:

Postautor: shopo » śr gru 29, 2004 8:33 pm

a i jeszcze jedno.. czytając książkę Rossa Jefriesa.. jest tam bardzo duzo fajnych paternów.. problem w tym ze nie mozna ich przetlumasczyc na jezyk polski.. doslownie bo w jezyku angielskim nie ma odmiany czasownikow..

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » ndz sty 02, 2005 12:29 am

Shopo- a po co chcesz się zajmowac kobietą która rzyga na twój widok??????
No, chyba, że cie to podnieca ;)

Zamiast tłumaczyc patterny lepiej twórz własne. Formuła jest prosta- pomysl o stanie lub procesie, który chceszwywołać. Co się na niego składa? Potem opisz ten stan, uzywając wyrażeń które masz w skrypcie. Voila!
Jako alternatywa- niech dziewczyna opisze ci jak sama przezywała ten stan i proces. Wyłap słowa kluczowe, zakotwicz i już :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości