trudne pytania

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

ideo
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 2:38 pm
Lokalizacja: śłąsk

trudne pytania

Postautor: ideo » sob cze 19, 2004 2:08 pm

witaycie
jak najlepiej odpowiadac na tzw. trudne pytania kobiet ,np."kochasz mnie?".wiem ze na pewno nie powinno sie odpowiadac ze "tak" bo wtedy jest sie juz dla panny zdobytym i moze zniknąć zainteresowanie nami ,ale w takim razie co odpowiedziec żeby obie strony były zadowolone?z góry dziekuje za pomoc ,jak znacie jeszcze jakies inne przykłady trudnych pytan kobiet to namawiam do zamieszczania ich tutaj i pomocy reszcie towarzystwa.
pozdro.
"w pierwszym rzedzie na koncertach...w buzi lizak ,w oczach mięta rózowe wary ,rózowe okulary..."--->pihshou ;-)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

ani tak ani nie :D

Postautor: mcjackal » sob cze 19, 2004 4:54 pm

jwt.
Ostatnio zmieniony ndz cze 20, 2004 11:28 am przez mcjackal, łącznie zmieniany 1 raz.
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

ideo
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 2:38 pm
Lokalizacja: śłąsk

Postautor: ideo » sob cze 19, 2004 5:30 pm

sory ale nie szczajiłem. :) dobry sposób to zadać pytanie "dlaczego"?
"w pierwszym rzedzie na koncertach...w buzi lizak ,w oczach mięta rózowe wary ,rózowe okulary..."--->pihshou ;-)

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » sob cze 19, 2004 5:41 pm

hej Szaq ja tez nic nie zalapalem , a moze to zawsze czuwajacy admin cos ocenzurowal bo zawieralo "wiedze tajemna"

pozdro
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » sob cze 19, 2004 7:35 pm

Cenzury nie było (chyba ;) ) raczej trudnosci techniczne. Ale proponuję całą dyskusję przenieść do części zamknietej, nie warto by kobiety czytające to forum zbyt wiele się dowiedziały ;)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz cze 20, 2004 11:27 am

hmm .. no tak za dużo skrótów myślowych :D :P

to taka moja mała ułomność, jak ja coś wiem, to uważam że wszyscy to wiedzą i ...rozumieją mój pokrętny umysł.

Lechu masz rację, zagapiłem sie że to forum otwarte :D
koszę posta :D ,.... sorry chłopaki :D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

ideo
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 2:38 pm
Lokalizacja: śłąsk

Postautor: ideo » ndz cze 20, 2004 2:57 pm

halo pamietajcie ze nie wszyscy mają dostęp do czesci dla wtajemniczonych :wink:
"w pierwszym rzedzie na koncertach...w buzi lizak ,w oczach mięta rózowe wary ,rózowe okulary..."--->pihshou ;-)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pn cze 21, 2004 12:20 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:26 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn cze 21, 2004 7:57 am

ideo pisze:halo pamietajcie ze nie wszyscy mają dostęp do czesci dla wtajemniczonych :wink:


wiesz, zobaczysz jak to jest kiedyś jak już będziesz miał dostęp do części dla wtajemniczonych ... i jak pewnego razu coś napiszesz i trener zwróci uwagę na ten fakt ... i co wtedy zrobisz ...

:P:P:P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

rafal
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:07 pm
Kontaktowanie:

Postautor: rafal » pn cze 21, 2004 12:44 pm

Cześć Ideo
Na razie możesz się cieszyć, że nie masz dostępu do części dla wtajemniczonych - tam nikt nie poruszył jeszcze tego wątku...
a na większość pytań odpowiada mcjackal, a nie trener :-)

Wiec jak chcesz poznać wartość merytoryczną tego forum przeczytaj sobie kilka jego postów. Gdy już to zrobisz i wskutek tej lektury zaczniesz zauważać jak na twojej twarzy pojawia się lekki ironiczny uśmiech i jednocześnie w całym ciele zaczynasz doświadczać uczucia zwanego rozczarowaniem, które wypełnia Cię bardziej niż mogłeś się spodziewać...
i wtedy... przypominając sobie tą chwile kiedy jeszcze nie byłeś tego świadomy możesz zdać sobie sprawę, jak ta ciekawość poznania części forum dla wtajemniczonych stopniowo maleje a nawet wręcz zanika...

Pozdrawiam,
Rafal

ideo
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 2:38 pm
Lokalizacja: śłąsk

Postautor: ideo » pn cze 21, 2004 2:21 pm

:D :D :D
moja chęc zobaczenie wszystkiego co jest w cześci dla wtajemniczonych wcale nie zmalała ,a wręcz przeciwnie :D
wiem ze możecie nie chciec odpowiadać na to pytanie w cześci ogólnodostepnej ,ale to chyba wcale nie wkracza w zakres wiedzy nls i wielu uwodzicieli nie znających nls pewnie tez znają odpowiedz na nie ,dlatego nadal chciałbym otrzymać satysfakcjonującą mnie odpowiedz :twisted:
"w pierwszym rzedzie na koncertach...w buzi lizak ,w oczach mięta rózowe wary ,rózowe okulary..."--->pihshou ;-)

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » pn cze 21, 2004 6:17 pm

:D :D :D
staraj sie nie myslec o tym jak bardzo ciekawe rzeczy znajduja sie w czesci dla wtajemniczobych.
:D :D :D
http://buhaj.blog.onet.pl/



"The force strong with me"

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » pn cze 21, 2004 6:19 pm

Odpowiedź udzielasz taką, jaki oczywiście pragniesz uzyskać rezultat :)

Jeżeli pragniesz stworzyć związek, a Twoja partnerka jest uwarunkowana na Ciebie i podziela tę opinię to odpowiedź tak jest wyrazem zdrowej inwestycji Twoich uczuć, a to fundament budowania trwałej i dobrej relacji wg NLP.

Jeśli zaś otrzymujesz takie pytanie uwodząc metodą szybkiego strzału, bądź nie chcesz doprowadzić do zaangażowania z jej strony możesz zacząć przeramowywać jej indywidualne pojmowanie miłości:
Pytasz mnie czy kocham Cię?Hmm, nie mogę udzielić Ci tej odpowiedzi, ponieważ pojęcie jest tak złożone i wieloznaczne, że mógłbym mieć obawy, czy pokrywa się z tym, którym posługujesz się w swoim modelu świata.
Wówczas dokonacie ekwiwalencji kryteriów i rozpoczniesz sugerownie jej że to znaczy zupełnie coś innego niż ona ma na myśli, czyli właśnie to co Ty chcesz osiągnąć. :)

po,
tx,
bl
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

ideo
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 21, 2004 2:38 pm
Lokalizacja: śłąsk

Postautor: ideo » pn cze 21, 2004 10:04 pm

dzieki własnie takiej odpowiedzi oczekiwałem :D
pozdro
"w pierwszym rzedzie na koncertach...w buzi lizak ,w oczach mięta rózowe wary ,rózowe okulary..."--->pihshou ;-)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn cze 21, 2004 10:18 pm

rafal pisze:Cześć Ideo
Na razie możesz się cieszyć, że nie masz dostępu do części dla wtajemniczonych - tam nikt nie poruszył jeszcze tego wątku...
a na większość pytań odpowiada mcjackal, a nie trener :-)

Wiec jak chcesz poznać wartość merytoryczną tego forum przeczytaj sobie kilka jego postów. Gdy już to zrobisz i wskutek tej lektury zaczniesz zauważać jak na twojej twarzy pojawia się lekki ironiczny uśmiech i jednocześnie w całym ciele zaczynasz doświadczać uczucia zwanego rozczarowaniem, które wypełnia Cię bardziej niż mogłeś się spodziewać...
i wtedy... przypominając sobie tą chwile kiedy jeszcze nie byłeś tego świadomy możesz zdać sobie sprawę, jak ta ciekawość poznania części forum dla wtajemniczonych stopniowo maleje a nawet wręcz zanika...

Pozdrawiam,
Rafal


wprost ubóstwiam prowokacje :D a w Twoim serku widze tylko dwie dziurki,
pierwsza: jesteśmy w dziale zadaj pytanie uczestnikowi a nie trenerowi, więc daruj ale mam prawo tutaj odpowiadać, według mnie mógłbys pomóc koledze, jak jesteś taki dooobry, a nie tylko krytykować, lub ... prowokować :D
druga: słabo coś ci wyszła ta .... próba, bo efekt jest całkowicie odwrotny od zamierzonego :D :D :D

a teraz jeszcze mała sprawka, wiesz sa rzeczy za które ktoś tutaj zarabia pieniążki, a to forum tego kogoś, są ustalone zasady i nie można ich przeskakiwać, bo to po prostu ... nieładnie :D jeśli trenerom się już nie chce odpowiadać na ciągle takie same pytania, to cóż albo wątek pozostanie bez echa, albo ktoś coś zasugeruje :D

that's all folks

Pozdrawiam,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości