POCHODZENIE WASZEGO NICKA [Ksywki] ... WŁAŚNIE JAKIE ??

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Ksywa

Postautor: Donato » czw kwie 15, 2004 1:59 pm

Moja ksywka powstała przez przypadek. Kiedyś wcześniej, przed przygodą z NLP starsznie się wkurwiłem w momencie kiedy nie mogłem założyć skrzynki e-mail, ponieważ mój wcześniejszy nick był zajęty, więc próbuję:
MATEUSZ -> MATTEUSZ -> MATTHEOS -> THE MATTHEUS -> DE MATTHAUS -> itd. itp. i tak w końcu doszedłem do DeMatth

I to by było na tyle. Powiem jeszcze, że Mateusz to moje imię z bierzmowania.

Pozdrawiam

Don Michael
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 31, 2004 4:43 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Don Michael » czw kwie 15, 2004 6:49 pm

Jeśi chodzi o moją ksywke to powstała ona po tym jak zapoznałem się z moją ulubioną książką "ojciec chrzestny" Mario Puzo. Jeśli nie czytaliście w co wątpie, to nie nawet nie próbujcie przeczytać...i nie myślcie że macie na tyle odwagi... :D Ta książka nauczyła mnie wiele, przede wszystkim szacunku dla innych osób, ale tylko tych którzy Ciebie szanują, po jakimś czasie sposób mojego bycia stał się też moim nickiem... i tak już zostało Don Michael

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pt kwie 16, 2004 8:05 am

hm... eeeeeeeeee..... tego.... dobrze się ruszam.... yyyyyyy... w szachy? :)

Roy
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 30, 2004 2:43 am

Postautor: Roy » sob kwie 17, 2004 4:29 pm

Nie trzymały mi się żadne ksywki (choć te co wymyslałem innym chodziły nieźle) i kiedyś w "Szklanej pułapce" (tej z wieżowcem) usłyszałem jak Bruce W. kazał się nazywać "Roy" i potem mu sie wszystko udawało.
Słówko mi się spodobało, numerologicznie też ma niezłą konotację, więc zacząłem po trochu używać w róznych sytuacjach
- i zwykle nienajgorzej idzie.
:)

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » wt kwie 20, 2004 6:22 pm

JA MAM KSYWE "KLOCEK" Z DWÓCH POWODÓW:
PO PIERWSZE - KIEDYŚ GABARYTAMI PRZYPOMINAŁEM NIEZŁY KLOCEK , ALE I Z POWODU JEDNEGO WYDARZENIA:
W WAKACJE MIĘDZY 7. A 8. KLASĄ NAPIERDALAŁEM SIĘ Z GOŚCIEM ,CO PONOĆ BYŁ DOBRY W TE KLOCKI . I JAK JUŻ GO ZMŁUCIŁEM TO PRZYPOMNIAŁA MU SIĘ GRA NA AMIGĘ "FRANKO" (dobrze pamiętam?) , W KTÓREJ KOLEŚ O KSYWIE 'KLOCEK" BYŁ OSTATNIM BOSSEM I ROZWALENIE GO BYŁO CHOLERNIE TRUDNE .

POWIEM TYLKO , ŻE DZIŚ KOLEŚ JEST MOIM NAJLEPSZYM ZIOMEM , ZKTÓRYM ŻYJE JAK Z BRATEM...TAKA HISTORIA
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » wt kwie 20, 2004 9:26 pm

Moja ksywa prawie nie jest ksywą bo do imienia dodałem swój znak krótkofalarski a że to było bardzo dawno temu jeszcze jak łączyłem się na packet-radio (gdzie zamiast drutów i światłowodów były fale radiowe) gdzie internet był jeszcze w zalążku. Tam występowałem jako SP4SKI czyli pod całym znakiem krótkofalarskim. Jedno zdanie do kolegi, który był oddalony ode mnie 300km szło oczywiście przez przemienniki czasem około 2 minut i tyle czekałem na odpowiedź. Jako komputery bazowe - dzisiejsze serwery mieliśmy np. atari 65. Potem jak był już AT286 to już było coś i zdanie szło pół minuty. Potem kiedy wszedł internet założyłem swój email mirekski i od tego czasu wszędzie gdzie kolwiek się pojawiałem w wirualnym świecie byłem zawsze pod ksywą Mirekski.[/quote]

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Postautor: cwanyzenek » czw maja 13, 2004 4:01 pm

2 powody - jestem zenon i jestem cwany.

pozdrawiam,
Zenon


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości