Urzekla mnie twoja historia:)

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Urzekla mnie twoja historia:)

Postautor: BUHAJ » wt maja 11, 2004 3:04 pm

Na stronke NLS.pl trafilem przez przypadek szukajac w necie stronek do referatu z psyhologii . Przykol moja uwage slogan o don juanie. A ze jestem sceptykiem powiedzialem sobie wtedy ze to nie moze byc prawda.
Lecz po przeczytaniu postow na forum i zaglebieniu sie ss rosa podjalem decyzje o zapisie na kurs.

Teraz czekam z niecierpliwoscia na wyjazd do Sopotu
(biba bedzie ostra) na kurs

A jak bylo to z wami zanim trafiliscie na ta stronke i co przekonalo was do pojscia na kurs

Pozdro :wink:
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » wt maja 11, 2004 3:44 pm

przez newslettera joemonstera. i to jedyna korzysc z subskrypcji :)

Awatar użytkownika
bandit
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 03, 2003 7:47 am
Kontaktowanie:

Postautor: bandit » wt maja 11, 2004 3:52 pm

wcześniej słyszałem o NLP i mając trochę czasu chciałem sprawdzić co to takiego i jak to działa :?: :!: :?: :idea: , a szukając po necie...
Mówi się, że kobiety kochają tych, którzy je kochają. To nieprawda. Ulegają one temu, kto im mówi, że ulegną. LEW TOŁSTOJ

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt maja 11, 2004 8:23 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:16 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt maja 11, 2004 10:29 pm

hmm ... a ja szperałem po ezoteryce, jakieś gwiezdne wrota cy cuś i złapałem tam linka w linkuff dziale do jakiejś strony, an której to był link do strony instytutu, co zaowocowało obecnością na MBA, a potem na NLS :D:D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » śr maja 12, 2004 7:13 am

Byłem w potrzebie jakiej to co niektórzy bracia wiedzą :lol: :lol: :lol:

Jestem użytkownikiem Allegro tam trafiłem na jedną aukcję (teraz wiem że gościu sprzedawał nielegalne płytki) po tym były google z tamtąd strona SEEDMANA , a z tamtąd droga była już krótka :P :P :P .

Oczywiście trzeba do tego doliczyć czat (WŁAŚNIE A CZY KTOŚ Z BRACI MYŚLI O KOLEJNYM CZACIE :?: :?: :?: :?: :!: ) przed marcową edycją , a tam to już dostałem podkręcenia zajebistego :twisted: :twisted: :twisted:

Hmmmm..... chyba tak to było
Bez komentarza :D :D

pakuszka
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 08, 2003 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: pakuszka » śr cze 09, 2004 9:45 pm

przed pójściem na NLS miałem doświadczenia z NLP którego skuteczności doświadczyłem. Wiedząc że NLS to nic innego jak NLP + tematy okołohipnotyczne (sugestie, transy itp.) w kontekście uwodzenia nie musiałem się długo przekonywac by wiedzieć że również w tym temacie można się kształcić.

pozdr pakuszka
co do celu: ...kiedy nie wiesz dokąd idziesz to kiedy już tam będziesz to nawet nie będziesz wiedział że juz tam jesteś...
Budda


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości