inny problem

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

inny problem

Postautor: BUHAJ » pt kwie 16, 2004 6:03 pm

Pytanie to kieruje w szczegulnosci do trenerow . Mianowicie chodzi mi o to tehniki ktore stosujecie moga wyleczyc np: lek wysokosci czy traktowania nauki" jak zlo konieczne"(tak zwykla moja matula do mnie mowic). Szczegolnie chodzi mi o to drugie poniewaz za rok matura a aj jak pomysle o nauce to dostaje szalu. Wiem ze to glupio zabrzmi ale u mnie jest tak ze wole np sprzatac dom niz sie uczyc. Czy dalo by sie to zalatwic na "boku" na najblizszym kursie NLS. Czy trzeba sie umawiac na indywidualne sesje.

Poadro i dozobaczenia na kursie
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pt kwie 16, 2004 9:48 pm

To właśnie jest sprawa dla NLP (NLS to zawężony fragment NLP).
Ja byłem na MBA NLP i tam taaakie rzeczy robilismy, że mózg w pionie stawał by później przyzwyczaic sie do nowego postrzegania.

Hugo

tańczący_fiut
Posty: 23
Rejestracja: sob mar 13, 2004 7:25 pm

Postautor: tańczący_fiut » pt kwie 16, 2004 10:15 pm

kiedyś siedziałem sobie spokojnie w szkolnej ławce i do klasy wpadł rozentuzjowany kumpel niemal kipiąc radością spojrzał na mnie tym dziwnym wzrokiem z niesamowitą iskierką i zaczął napierdalać, że wczoraj próbował autohipnozę i wpadł w taki stan, że chciał się cały czas uczyć niemal automatycznie i nawet sprawiało mu to przyjemnośc.

jak widać nie trzeba do tego nlp i nawet laik może wpaść na jakiś sposób. a sposobów jest wiele.

a net stoi otworem. :)
"Lecz spokojny bohater, wsparty na rapierze,
Śledząc za falą, widzieć nic więcej nie raczył." ("Don Juan w piekle")

cerix
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 13, 2004 3:56 pm

Postautor: cerix » pt kwie 16, 2004 10:53 pm

oj zaprawdę powiadam wam że w necie można znaleźć wszystko. Ostatnio własnie przeglądałem i nagrałem sobie nawet pewną recepturę odnośnie zmiany postawy. Trzeba tylko maxymalnie się rozluźnić i dać się wciągnąć w trans aby "wsadzić" odpowiednie pozytywne stany w głowe!

Pozdrawiam

cerix
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 13, 2004 3:56 pm

Postautor: cerix » pt kwie 16, 2004 10:57 pm

a jeszcze jedno. chce wam napisac, bo nie wiem czy wiecie...że taka kuracja autohipnotyczna trwa zazwyczaj kilkanaście dni. Nie ma czegoś takiego, że wystarczy taka jedna sesja! do tego potrzebne są powtórzenia i jeszcze raz powtórzenia, aby trenować móżg! Wtedy można mówić o efektach, które mogą okazać się zaskakujące!

Pozdrawiam

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » sob kwie 17, 2004 1:19 am

to stara dobra zasada :

trening czyni mistrza,

a im więcej powtórzeń zrobisz tym lepiej sobie zrobisz z tą wiedzą, bo ci sie utrwali jak głaz :D, nie ??

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » sob kwie 17, 2004 4:15 pm

cerix pisze:a jeszcze jedno. chce wam napisac, bo nie wiem czy wiecie...że taka kuracja autohipnotyczna trwa zazwyczaj kilkanaście dni. Nie ma czegoś takiego, że wystarczy taka jedna sesja! do tego potrzebne są powtórzenia i jeszcze raz powtórzenia, aby trenować móżg! Wtedy można mówić o efektach, które mogą okazać się zaskakujące!

Pozdrawiam


Cerix, jeśli chodzi o ścisłość, to często wystarcza jedna sesja by dokonać zmiany.
Ale jest to temat bardziej na forum NLP na www.nlp.pl

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości