Rzucanie chujami

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Kamiliusz

Rzucanie chujami

Postautor: Kamiliusz » śr kwie 14, 2004 8:08 pm

Sporo bluzgów na forum NLS - czy to:
a) zjawisko typowe dla koszar i więzień (sami mężczyźni)
b) dodawanie sobie pewności siebie
c) immanentna część postawy Jamesa Bonda
d) męska ekspresja
e) meskie stawienie czoła "rzeczywistości semantycznej"
f) znak czasów
g) afrodyzjak dla samiczek - szkoda, że ich tak mało, jak sądzę, czyta to forum

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 14, 2004 8:14 pm

... a twój stosunek do tego ??
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr kwie 14, 2004 8:34 pm

Ach Kamiliuszu....
zauważyłeś... wreszcie pan na poziomie... lubie takich... Kamiliuszu!!!!!

P.S.
Jesteśmy męskimi szowinistycznymi świniami traktującymi kobiety instrumentalnie (przeważnie). Bierzemy to co chcemy (i opowiadamy tu jak brać to co chcemy - co z kolei wiąże się z epizodycznie wystepującymi słowami powszechnie uważanymi za "mocne") więc parę chujów w tą czy tamta nie gra roli. Po co ubierac do tego jakąkolwiek bujdologię. Facet czasem klnie i tyle.
No chyba że jakieś badania prowadzisz???

Hugo 8)

Kamiliusz

rzucanie chujami

Postautor: Kamiliusz » śr kwie 14, 2004 8:35 pm

Dobry penis nie jest zły, ale od nadmiaru głowa boli.
Silny samiec jest spokojny, słaby warczy - czyż nie?

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 14, 2004 8:38 pm

piękna i nieprawdziwa genrealizacja :D

a tak idąc Twoim tropem rozumowania, to zauwazyłes tu jakieś warknięcia ??

bo ja widze totalnie wyloozovane męskie gadki :P

i jeszcze jedno pytanie ??
co ty robisz z tymi swoimi chujami ?? gdzie ty je wkładasz ??

że cię głowa boli :P:P:P

mnie tez penis boli, ale dopiero po 4 razie :D:D:D:D:D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr kwie 14, 2004 8:54 pm

Właśnie Kamiliuszu, gdzie rzeczone warknięcia :?: :?:
Masz na myśli te miotające sie kundelki, na które nie działa NLS(ITO) :?: :?:
Bo my, brać NLSowska wiemy co dostalismy w darze od Panów LD AB i PS (szacunek 4ever) i wiemy co z tym robić. Nie warczymy. penisem tez nikt nie rzuca na prawo i lewo bo nikt go na śmietniku nie znalazł.
A że czasem ktoś przeklnie?!? No cóż czasem słowo cipka lub penis dopełnia wyobrażenia o całości sprawy.
Bo jakby to było gdyby na chuja (na którego już w XIII księdze Pana Tadeusza tyle pięknych było określeń) używać tu słów penis, prącie lub fallus a na pizdeczkę vagina czy pochwa.
To nie medyczne dywagacje a dyskursy związane z gorącymi erotycznymi przeżyciami :twisted: :twisted:

Hugo
P.S. A przeszkadza Ci to?????

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 14, 2004 9:00 pm

Bracie HUGO'nie prowokacja jest inną niż dobra, z większym zrozumieniem podchodź radzę do inności skłonności osobliwych osobników, którym zdarza się przydarzać wsadzić gdzie nie trzeba i stąd ich potem głowa boli :D, może główką nazwać ów głowę powinienem

hih hih hih

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Kamiliusz

chuje

Postautor: Kamiliusz » śr kwie 14, 2004 9:31 pm

Chylę czola przed Twoim dowcipem Mcjackal, w przypływie dobrego humoru mógłbyś mi wysłać na priva kawał o dwóch chujach...

Well, przechujowienie wypowiedzi robi na mnie wrażenie gorączki neofityzmu, co mnie razi, podobnie jak onanizm tzw. PSF-ów w stylu "ale ona ma fajne cyce, jutro przyjdzie do knajpy z koleżanką" - i nic nie będzie jutro łoś działał.

Taki jestem wrażliwy...

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 14, 2004 9:35 pm

hehe spoko Kamiliuszu :D
ale wiesz co znam ten kawał jedynie z opowieści którą słyszałem raz, nie chcąc go popsuć i czynić plagiatu, poprośmy chórem o niego kogoś kto go ma albo w wersji elektronicznej :D, albo w glowie i bedzie mógł przelać go na karty forum, choć to dziwne że prosisz wlasnie o niego TY który ma ich przesyt :D:D:D:D:D

a swoją droga aleś sensitive man ... kobiety lubią takich ..... zdradzać z nami, więc sie strzeż :d

a neofityzm chyba ci sie pomylił z uwolnieniem z więzów umysłu :D :D, bo takie tu widzę zachowania [nawróceń, ani katolicyzmu nie dostrzegłem, tak krótki ten permamentny Sowi Wzrok, czy co ??] :D :D:D a co do onanizmu, to tak beznadziejne i sfrustrowane PSF'y głównie robią takie akcje, idą do baru popatrzeć na babki, albo jak my je rwiemy i potem robią akcję biała dłoń :D :D:D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » śr kwie 14, 2004 10:09 pm

Bardzo dobrze rozumiem Kamiliusza. Moim marzeniem jest aby na tym forum, nabożnym szeptem wymieniano uwagi "komu i jak w cudowny sposób udało się strzelić parę patternów i zoorganizować 6osobowy haremik i zaprasza braci w przyszłą sobotę" i spotykać odpowiedź "och, bracie to cudowne, gdyż rok temu uwiodłem duet 17letnich śpiewaczek gospel z Miami i przyjeżdzają do mnie w tą sobotę. Połączymy siły?".

Ale żyję już na tym świecie wystarczająco długo aby przekonać się, że to wymaga czasu.

A jeśli ktoś próbuje stanąć na drodze potędze, jaką jest NLS, to zbierze parę chujów i że tak się wyrażę (wybacz Kamiliuszu) penis z nim.

Idźcie ofiaraaaa spełniona...
:D :D :D :D :D

Pozdrawiam
Paweł

Kamiliusz

chuje

Postautor: Kamiliusz » śr kwie 14, 2004 10:52 pm

Hmm, mam warsztat NLS tylko na Cd, ale z tego co wysłuchałem odniosłem wrażenie, że trójca trenerów pracowała od początku nad prostowaniem i usamczeniem uczestników, no i to na chujowanie się przełożyło. No ale to moja spekulacja.

Zamucił mnie casus Mike'a z wątku "dymanie w dupę" bo gość (niezależnie od jakości i sensu swoich zastrzeżen) został spuszczony po brzytwie między innymi takimi "chwytami" jak "wypierdalaj" autorstwa Yebiego, co nie robi lepszego wrażenia niż argument typu "śmierdzi ci z japy, nie będę z tobą gadał".

I to mnie wyczuliło na chujowanie.

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Postautor: yebi69 » śr kwie 14, 2004 11:30 pm

Liczy sie rezultat, Kamiliuszu, jak to co robisz nie dziala zrob cos co zadziala :-) Widac dopiero ban i "wypierdalaj" zadzialalo.

Co do slownictwa, to rzeczywiscie jest tu pewny neofityzm-staramy sie oczyscic slownictwo, nawet sobie nie wyobrazasz jak by to brzmialo bez tych staran :-)

W koncu "penis" i "dupa" to tez slowa - nie dyskryminujmy ich.
Sa miejsca gdzie nie wazne co i oczym sie mowi tylko jak sie mowi.
Tutaj jest odwrotnie nie wazne jak sie mowi tylko co i o czym.

P&P (Peace and piece)
Yebi

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Ja to chrzanię

Postautor: Donato » czw kwie 15, 2004 2:20 pm

Ja powiem tak. Jeżeli nikt mi tutaj z z "Wyższych stopniem nie zwróci uwagi" czyli: Sensei_Generalissimus , Lech i Andrzej a przede wszystkim ADMIN To ja to chrzanię, ponieważ kiedy chcę to nie klnę ale kiedy mogę to rzucam mięsem :) W każdym razie u mnie to "choroba zawodowa". Przytoczę przykład:

"KOWALSKI cholera DLACZEGO NIE WYKONAŁEŚ ROZKAZU !!!

-Kowalski odpowiada piskliwym głosem: Bo ja nie potrafię :(

-KURWA KOWALSKI !!! PRZESTAŃ SIĘ Z TYM BRANZLOWAĆ DO KURWY MUTTER BO SKOŃCZĘ Z TOBĄ TAK ZE WYJDZIEMY NA PLAC APELOWY I BĘDZIESZ NAPIERDALAŁ PRZEZ CAŁĄ NOC Z PLECAKIEM W PEŁNYM OPORZĄDZENIU !!!"

Tylko nie myślcie że pracuję w Caritas Polska albo przytułku dla bezdomnych :)

Pozdro

P.S. cholera Yebi nadajemy na tych samych falach :)

I LOVE IT !!!

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » czw kwie 15, 2004 9:42 pm

Nie caritas...? JUŻ WIEM. Armia zbawienia!!!!
:D :D :D

admin
Wielki Brat
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 30, 2003 9:24 pm

Postautor: admin » czw kwie 15, 2004 9:50 pm

Yebi słusznie prawi: dopóki miecho będzie "przyprawą" to oki :)


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości