Moje Przemyslenia

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Moje Przemyslenia

Postautor: BUHAJ » ndz kwie 11, 2004 5:06 pm

Tak sie sklada ze ostatnio mozna na tym forum przeczytac mase malo konstruktywnych wypowiedzi typy czy NLS dziala czy tez nie. I madre moim zdaniem sa wypowiedzi paru osob o tym ze NLS nie jest dla wszystkich. Przeciez to nie jest jakas magia ze po wysluchaniu plytek czy pojsciu na kurs laski beda wam same w rece wlatywac. Moim zdaniem jak wszystko czego sie uczymy to i tez NLS wymaga praktyki. A jak czytam wypowiedzi typu "... sluchalem plytek i nic sie we mnie nie zmienilo a przeciez obiecywaliscie..."to mnie szlag trafia czy probowales chociaz do jednej panny podejsc i powiedziec te teksty , pewnie nie wiec dlaczego wypowiadasz taka opinie . A myslenie w stylu "kupie sobie plytki poslucham i ide ruchac na drugi dzien"jest dla mnie po prostu glupie. Nie odrazu Rzym zbudowano , praktyka czyni mistrza slyszeliscie to gdzies?
Ja osobiscie zaczynalem edukacje od anglojezycznych stron internetowych o fast seduction wiec recze wam ze mnie bylo na poczatku rownie ciezko co wam jak nie ciezej . Lecz mowie wam nawet zwykle mowienie na poczatek zwyklego komplementu chociazby co dziesiatej mijanej kobiecie daje samo w sobie powera. Sam moge o sobie powiedziec tylko to ze byc moze nie jestem juz na poziomie "Real Beginner" ale dalej jestem poczatkujacym takim jak wy . I wiecie co nie wiem jak z wasza ambicja ale ja nie moglbym dopuscic do siebie mysli ze jestem w czyms lewy wiec niespoczne nigdy i bede sie doskonalil bez wgledu na to beda mowili ludzie . A tak naprawde czlowiek nigdy nie przestaje sie uczyc. Wiec przestancie gledzic i biezcie sie do roboty , nie wiem jak to jest z NLSem ale to co pisze Ross Jefris dziala bo to wyprubowalem z ze NLS jest po czesci opierany na fast seduction to wniosek nasuwa sie sam. I jeszcze jedno wszystko co tu napisalem jest moja prywatna opinia a czy sie z nia zgadzacie malo mnie obchodzi.
Pozdro i dozobaczenia w Sopocie
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

tańczący_fiut
Posty: 23
Rejestracja: sob mar 13, 2004 7:25 pm

Postautor: tańczący_fiut » ndz kwie 11, 2004 5:56 pm

racja! :)
"Lecz spokojny bohater, wsparty na rapierze,
Śledząc za falą, widzieć nic więcej nie raczył." ("Don Juan w piekle")

Bart511
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Bart511 » ndz kwie 11, 2004 6:19 pm

Popieram w 100%
Też juz zaczynam czytać o fast seduction. :D

Pozdr,

VIGORE
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 14, 2003 8:32 pm
Kontaktowanie:

Postautor: VIGORE » pn kwie 12, 2004 8:56 am

Kiedy ja rozpoczałem swoją przygodę z NLS jadąc na kurs spodziewałem się czegoś naprawdę wyjątkowego czegoś co sprawi że mój punkt widzenia relacji damsko męskich zostanie przewrócony o 180 stopni. I tak tez się stało! Dostałem więcej niż myślałem i WIEM, że teraz tylko odemnie zależy co z tym zrobię!
Kiedy z perspektywy pół rocznej praktyki obserwuję to forum to mam pewno zdanie i pogląd na ten temat. Dobrze się stało że NLS jest narzędziem który trzeba szlifować, ćwiczyć i doskonalić. To tylko od Ciebie zależy jak bardzo skuteczny w tym będziesz czy też odstawisz to na półkę twierdząc że to jest szajs! Osoby które bawią się NLS-em i postanowiły go rozwijać będą miały nieprawdopodobne narzędzie w ręku! I ciesze sie ze tylko nieliczni z nas mają na tyle wytrwałości aby to doskonalić :) No cóż nie dla każdego jest wisienka z tortu ;). Tak więc wszyscy ci którzy spodziewają się magii w ręku po 3 dniach bez własnej inwencji i jakże wielkiej przyjemności działania w terenie trzeba powiedzieć SORRY!
A to że NLS działa i mam co raz większą ochotę go udoskonalać to już wiem nie od dziś. Pozatym przyjemnie jest usłyszeć od dziewczyny: " kim ty jesteś...ej...co ty mi robisz?" :)
Pozdrawiam braci z grzechu- niech moc będzie z wami!
Co raz częściej słysze pytanie:"...co?...co ty mi robisz?... ja nie wiem jak mam to nazwać?
JA: "To życie i... magia ":D

Slawek.Olsztyn
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 04, 2004 10:11 pm
Lokalizacja: Olsztyn
Kontaktowanie:

Postautor: Slawek.Olsztyn » wt kwie 13, 2004 10:20 pm

albo usłyszeć - "skąd Ty to wszystko wiesz"

PZDR
S
... ryzyko, emocje, adrenalina ...

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » śr kwie 14, 2004 9:16 am

Witajcie Bracia

Jestem po Marcowym NLS-ie i wiem że działa i tak jak pisze VIGORE (pozdrawiam Bracie moc jest ze mną !!!) bez trningu nie ma Ruchmistrza niestety życie jest takie że bez pracy nie ma kołaczy :twisted: :twisted: :twisted: .

Jak już gdzieś w którymś poście pisałem już samo to że jesteś na kursie już daje człowiekowi dużo do myślenia . Siedząc na wykładzie i słuchając trenerów (oby trąby waszych słoni nigdy nie trafiły na kaktusa) zastanawiałem się że to o czym oni mówią jest takie proste i oczywiste no i oczywiście ten szok " co !!! jestem już ileś lat związany ze stałą partnerką a nigdy nie wiedziałem o tak oczywistych sprawach i nie wiedziałem jakie ona stosuje chwyty i postawy aby mnie podpożądkować i co ona nie robi i mówi aby wyszło jej na wieżch" zawsze człowiek był zestresowany tym że powiedział coś nie tak lub zrobił coś nie tak.
Oczywiście nie mówie że NLS to dobry sposób na to aby pozbyć się partnerki bo nie o to chodzi (chociaż może i tak się zdażyć)

Po za tym postawy jakie są instalowane człowiekowi na kursie to jest to dają bardzo dużo nie tylko wobec kobiet ale w ogóle (zauważyłem że w pracy mam stosunek do innych zupełnie inny jak i na odwrót)

I nie sądze aby gadanie że NLS nie daje nic miało sens PANOWIE NLS DAJE I TO DUŻO , a przedewszystkim zmienia Ciebie.

Pozdrawiam Braci i tę część widowni która ma jeszcze wątpliwości
Bez komentarza :D :D

Awatar użytkownika
vexen
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:21 am
Lokalizacja: Belchatow

Postautor: vexen » śr kwie 14, 2004 1:09 pm

zapomniałeś dodać OSTATNIE :)
:arrow: "Pozdrawiam Braci i tę część widowni która ma jeszcze OSTATNIE wątpliwości" :) :lol: :) :idea: :lol: 8)
I'VE GOT THE POWER !!!
"Do or do not. There is no try" - Yoda

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » śr kwie 14, 2004 2:55 pm

UPS (jak mawiał alf) i SOOORRRRRRRYYYYYY (jak mawiała Sandra Bullock w "SPEED")
małe przeoczenie
:twisted: :twisted: :twisted:
Bez komentarza :D :D

VIGORE
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 14, 2003 8:32 pm
Kontaktowanie:

DO wszystkich niedowiarków

Postautor: VIGORE » śr kwie 14, 2004 7:26 pm

Zadajcie sobie pytania
skoro NLS by nie działał to:

czy Ross Jefris twórca SS to bajkopisarz?
czy techniki które sa uczone przez Rossa oraz Andrzeja B. w waszym mniemaniu są słabe?

skoro używa ich tysiące facetów z zajebistym skutkiem.

Odpowiem metaforą:

Gdybyś siedział w najszybszym bolidzie świata F1, miał nalepszych mechaników, konstruktorów, team który jest perfekcyjny w tym co robi to czy odniósł byś sukces w wyścigu nie wiedząc jak sie taki bolid prowadzi?
Tak wiec jeszcze raz! Narzedzia zawarte w NLS i NLP są prima sort tyle tylko jezeli kursant pierdoła to sory ale na to juz nikt nic nie poradzi.
Co raz częściej słysze pytanie:"...co?...co ty mi robisz?... ja nie wiem jak mam to nazwać?

JA: "To życie i... magia ":D

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » śr kwie 14, 2004 9:19 pm

Bracie VIGORE powiem tylko :

"..koniec kropka i wszystko w temacie "

przypominam sobie też takie powiedzonko odnośnie pewnego produktu gumowego :twisted: :twisted: :twisted: niezbędnego dla nas Braci "..... kto nie wierzy niech przymierzy bo to wyrób dla młodzieży" ale to już z innej beczki
Bez komentarza :D :D

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » śr kwie 14, 2004 9:37 pm

Witam :)


Tak zgadza sie to co BUHAJ pisze to wszytko prawda !!! Nie wiem tylko czy jak ktos kupil płytki CD czy tez dostal skrypt ?? Bo tam jest jasno naopisane PRAKTYKA PRAKTYKA PRAKTYKA !!!
Ja wiem po sobie ze NLS dziala jak Huj !!! :):):)
Wiem ze wiele tekstów wczesniej bym nie powiedział do laski a juz na peno nigdy bym nie podszedl do laski i zaczął zagadywac a jak juz jakaś by zwrocila na mnie uwage to bym swoja postawą sprzed NLS tylko wszytko zepsół . Także taki kurs daje bardzo wiele i otwiera naprawde masę nowych mozliwości i tylko od Ciebie tak naprawde zalezy jak je wykorzystasz a jak cos nie idzie to najwidoczniej brakuje Ci kreatywnej i tworczej wyobraźni :):):) a jesli cos nie wyjdzie po Twojej mysli to głowa do góry - bo pewnie pamietasz jak uczyles jeżdzic sie na rowerze nartach samochodem czy innego języka ?? Tak pamietasz to ? Początki ?? Na samym początku tez nie wszytko szło tak jakbys chcial ? a dziś jak na to patrzysz ? pewnie robisz te rzeczy i śmiejesz sie czasem sam do siebie jak to kiedyś mogło sprawiac mi trudność :):):) Pozdrawiam udanych podrywów Jemsy Bondy !!! :)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Postautor: Donato » czw kwie 15, 2004 1:22 pm

Vigore !!!

Twoje metafory zawsze rzucały mnie na kolana :)

Pozdro

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » czw kwie 15, 2004 7:43 pm

tak praktyka to najwazniejsze . Ciesze sie ze ten najtrudniejszy okres mam juz za soba ta znaczy przelamywanie niesmialosci. Powiem wam na pocieche ze jak zaczynalem to bylem bardzo niesmialy ale krok po kroczku . Pamietam jak by bylo to wczoraj muj pirwszy dzien "akcji w terenie" pierwszy komplement do przechodzacej kobiety mialem wtedy sr\traszne opory , a ku mojemu zdziwieniu owa kobieta zareagowala na komplemet usmiechem . Nawet nie wiecie jakiego mi to dalo powera. Potem juz bylo coraz latwiej . Lecz tak jak mowie to byly centymetry , a na drodze do doskonalosci pozostalo jeszcze wiele kilometrow. Takze powiadam wam czy zrobivie to za pomoca NLSu czy nie to nie stojcie w miejscu tylko posuwajcie sie do przodu malutkimi kroczkamiale do przodu . Ja osobiscie wybieram sie na kurs w wakacje pozdro dla wszyskich
http://buhaj.blog.onet.pl/



"The force strong with me"

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » sob kwie 17, 2004 4:26 pm

Buhaj,
prawda, że to cudowne uczucie, gdy po raz pierwszy odważasz się skomplementować piękną kobietę? Serce ci wali, nogi sie trzęsą, ale potem to czujesz się jakbyś zdobył Mount Everest! Pamiętałeś, by zakotwiczyć ten stan poweru który wtedy w tobie powstał?

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » ndz kwie 18, 2004 1:37 pm

Niestety bo bylo to dawno temu .Zreszta teraz tez nie umiem jeszcze dobrze kotwiczyc a kotwiczyc siebie to juz ponoc wyzsza liga.
dlatego mam nadzieje ze kuts to zmnieni
pozdra dla bedacych na kursie and other normal ziom's
http://buhaj.blog.onet.pl/



"The force strong with me"


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości