a propos postawy

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

a propos postawy

Postautor: uzi » czw mar 18, 2004 6:15 pm

wiem ze patterny działają w jakiś magiczny sposób choć nie mam za sobą jescze kursu liznąlem trcohe lektury rossa i co proawda tylko na czacie ale je wypróbowalem ze niezlym skutkiem
natomiast mam pytanie odnosnie postawy bo to jest podstawa - do uczestników ostatniego warsztatu czy faktycznie pozybliscie się oporów i zdenerwowania w kontaktach z dobrymi lachami?

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » czw mar 18, 2004 8:08 pm

Na szkoleniu dostajesz komplet narzędzi, wykonujesz zestaw ćwiczeń(min.indukcje), które zdrowemu umysłowo mężczyźnie pozwolą wyeliminować opór przed taką konfrontacją.To działanie potęguje się wraz z ćwiczeniem - praktyką.
Są pewnie przypadki, gdzie jakieś traumy, czy paskudne doświadczenia zamykają drogę do sukcesu.
Osobiście zauważyłem radykalną zmianę swej postawy, nie tylko na płaszczyźnie uwodzenia.Zmianę, odczówalną także dla kobiet w mym towarzystwie.
Nawiązując do metafory Andrzeja Batko - ,,znika opór i zaczyna się przyciąganie''
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

punkotek
Posty: 10
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 11:33 am
Lokalizacja: 345673g57
Kontaktowanie:

Postautor: punkotek » pt mar 19, 2004 10:50 am

uzi - jesli jestes z krakowa to ci moge zalozyc postawe i kilka cech oraz zademonstrowac zabawki ktore tu opracowalem z kumplami. odwdzieczysz sie po tym jak przetestujesz i sprawdzisz jak bardzo korzystnie to dla ciebie dziala. Pozatym zaczepiaj NAJLEPSZE LASKI i rozbawiaj je i mow im komplementy.....postawa powstaje sama (dlugo) lub mozna ja zalozyc w transie (do 20 minut)
W3 H7V3 3XPL051V35!

Gość

Postautor: Gość » pt mar 19, 2004 11:37 am

Szkoda że z Krakowa, a nie z Warszawy.

Vickers
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:29 pm
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Vickers » pt mar 19, 2004 1:37 pm

Tomasz XBL,
A czy te paskudne doświadczenia i traumy o których wspomniałeś, mogą być zneutralizowane (abo chociaz osłabione) przez nlp hipnozę itp.
po to by niejako "przetrzeć drogę" przed budowanie właściwej postawy?
(Takie wyrywanie chwastów na poletku przed wysiewaniem nasion).
A może to jest tak ze kogoś kto ugrzązł w złej postawie zbyt głeboko nie da się z tego wyciągnąć NLSem ani niczym innym - jaka jest opinia trenerów w tej materii?

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt mar 19, 2004 2:33 pm

Grzesiaczek pisze:Szkoda że z Krakowa, a nie z Warszawy.


a co braci ci w wawie brakuje ??

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt mar 19, 2004 2:34 pm

Vickers pisze:Tomasz XBL,
A czy te paskudne doświadczenia i traumy o których wspomniałeś, mogą być zneutralizowane (abo chociaz osłabione) przez nlp hipnozę itp.
po to by niejako "przetrzeć drogę" przed budowanie właściwej postawy?
(Takie wyrywanie chwastów na poletku przed wysiewaniem nasion).
A może to jest tak ze kogoś kto ugrzązł w złej postawie zbyt głeboko nie da się z tego wyciągnąć NLSem ani niczym innym - jaka jest opinia trenerów w tej materii?


robisz to od razu :D:D:D:D wyrzucasz bzdety, wsadzasz prezenty :D:D:D:D
pstryk i matrix już cię nie ma :D:D:D:D
po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

Postautor: uzi » pt mar 19, 2004 7:26 pm

punkotek pisze:uzi - jesli jestes z krakowa to ci moge zalozyc postawe i kilka cech oraz zademonstrowac zabawki ktore tu opracowalem z kumplami. odwdzieczysz sie po tym jak przetestujesz i sprawdzisz jak bardzo korzystnie to dla ciebie dziala. Pozatym zaczepiaj NAJLEPSZE LASKI i rozbawiaj je i mow im komplementy.....postawa powstaje sama (dlugo) lub mozna ja zalozyc w transie (do 20 minut)


chętnie bym się powierzył w twoje rece zebc wmontowal mi te postawę nieustrszaonego łowcy towarów ale problem w tym ze jestem z poznania

by the way jestes po nls? widzisz u mnie jest tak ze czasem jestem calkiem swobodny a innym razem spiety jak diabli ale nie mam klucza do tych pozytywnych stanów, ngle sie pojawiają a najczesciej sie z nim budzę

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt mar 19, 2004 7:41 pm

uzi pisze:
punkotek pisze:uzi - jesli jestes z krakowa to ci moge zalozyc postawe i kilka cech oraz zademonstrowac zabawki ktore tu opracowalem z kumplami. odwdzieczysz sie po tym jak przetestujesz i sprawdzisz jak bardzo korzystnie to dla ciebie dziala. Pozatym zaczepiaj NAJLEPSZE LASKI i rozbawiaj je i mow im komplementy.....postawa powstaje sama (dlugo) lub mozna ja zalozyc w transie (do 20 minut)


chętnie bym się powierzył w twoje rece zebc wmontowal mi te postawę nieustrszaonego łowcy towarów ale problem w tym ze jestem z poznania

by the way jestes po nls? widzisz u mnie jest tak ze czasem jestem calkiem swobodny a innym razem spiety jak diabli ale nie mam klucza do tych pozytywnych stanów, ngle sie pojawiają a najczesciej sie z nim budzę


a co nie ma nikogo z braci w poznaniu ??
HAAAALOOOO POOOZNAAAAAŃ !!!!!

:p
PO,
MJ
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » pt mar 19, 2004 7:47 pm

Vickers,




Na pytanie o trwałe skutki paskudnych doświadczeń i traumatycznych doświadczeń w myśl słów mcJackala odpowiem Ci, że NLP by zwalczyć nieśmiałość nie doszukuje się jej przyczyn, lecz odnajduje najodpowiedniejsze dla Ciebie jej przeciwieństwo.
Tym samym usówasz opór zastępując go naporem.Czytaj:skutki traum zastępujesz natychmiast pożądanym stanem.
Jednak kaliber tych doświadczeń jest wykładnikiem siły narzędzi jakie powinny być zastosowane.A nlp i hipnoza są bezwzględnie potężnymi narzędziami zmiany osobowości.
Jednak w większości przypadków szkolenie nls i praktyka, eliminują konieczność indywidualnej sesji albo instalacji przrzekonań w transie.

pozdrawiam,
Tomasz
everything is possible and nothing impossible

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)



*sztoby penis stajał i dziengi były



Wolność Równość Punktualność

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt mar 19, 2004 7:55 pm

TomaszXBL pisze:Vickers,




Na pytanie o trwałe skutki paskudnych doświadczeń i traumatycznych doświadczeń w myśl słów mcJackala odpowiem Ci, że NLP by zwalczyć nieśmiałość nie doszukuje się jej przyczyn, lecz odnajduje najodpowiedniejsze dla Ciebie jej przeciwieństwo.
Tym samym usówasz opór zastępując go naporem.Czytaj:skutki traum zastępujesz natychmiast pożądanym stanem.
Jednak kaliber tych doświadczeń jest wykładnikiem siły narzędzi jakie powinny być zastosowane.A nlp i hipnoza są bezwzględnie potężnymi narzędziami zmiany osobowości.
Jednak w większości przypadków szkolenie nls i praktyka, eliminują konieczność indywidualnej sesji albo instalacji przrzekonań w transie.

pozdrawiam,
Tomasz


potwierdzam w całej rozciągłości, po MBA [NLP Practitioner wersja TURBO] wykosiłem z siebie wszystko co złe, trochę popracowałem nad sobą, kotwiczki, kotwiczki :D:D:D:D:D, a po NLS i BB dowaliłem pare postaw na zawołanie i stanów pozytywnych :P:P:P

wyczes :)

acha, to nieznaczy ze nie mam dolin, czy wkur...ń a te głównie w pracy, ale dzieki otrzymanym narzędziom kasuje je prawie natychmiast i dalej mam zarąbisty dzień, a nie dolinę do jego końca :)))) i co najwazniejsze nie muszę w weekend kasować pamięci alkoholem czy dystansować i rozluźniać się ziołem ... a właśnie co do zioła to mam po MBA kotwicę na stan "zielarza", Andrzej był tak miły i wprowadził mnie w trans przywołał wspomnienie i mi je zakotwiczył, teraz jak potrzebuję to sobie odpalam kotwicę i mam zarąbisty stan, a jaka w tym ekologia dla zdrowia, powiem Wam jeszcze ciekawostkę, jak odpalę kotwicę to tak samo oczy pękają jak bym się ujarał :D:D:D:D:D:D

czy to nie piękne ??

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Vickers
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:29 pm
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Vickers » pt mar 19, 2004 8:48 pm

Tomasz XBL,
McJackal,
dzieki wam za info - moje wątpliwości zniknęły :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » sob mar 20, 2004 2:56 am

Vickers ?? .... Bracie !!!!

.... anytime.

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

uzi
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 22, 2003 11:47 pm

Postautor: uzi » sob mar 20, 2004 3:13 pm

no własnie jest ktos z poznania po warsztacie ??


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości