Pustki

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Ludojad
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 25, 2008 1:54 am

Pustki

Postautor: Ludojad » sob lis 29, 2008 1:59 pm

Witam wszystkich.
Cos tutaj strasznie zamarlo i prawde mowiac szkoda.
Mam nadzieje, ze jakos sie to zmieni i zarowno starsi jak i swiezaki zaczna znowu cos tutaj pisac, bo tematow jak kobiet Nie brakuje :D.
Pozdrawiam wszystkich.

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » ndz lis 30, 2008 9:44 pm

zgadzam sie z przedmówca i admin powinien cos zrobic z ograniczeniami dostepu bo błędy sa caly czas nie moge odpowiadac na tematy w dziale dla wszystkich
dumnie przekraczam granice areny

Ludojad
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 25, 2008 1:54 am

Postautor: Ludojad » pn gru 01, 2008 12:10 am

No ale widze, ze cos sie rusza kolego SHAFTY :)
Moze ostatni absolwenci NLS sa upsrawiedliwieni, bo cwicza :)
Przynajmniej z tego co mi wiadomo.
Ale generalnie szkoda, ze stare wilki jakos zamilkly...

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » wt gru 02, 2008 9:37 pm

ile juz sie tym zajmujesz moze jakims dokonaniem mozesz sie pochwalic ciekawa historia
dumnie przekraczam granice areny

jacenty
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 14, 2006 9:45 pm
Lokalizacja: Polska południowa

Postautor: jacenty » pn gru 15, 2008 1:36 pm

Jakos nie moge tego nlsowego gadania uskuteczniac, chyba przesadzam bo gdy ciagle nawijam patternami laska zamiera w bezruchu i (prawie zawsze?) jest pelna podziwu dla mojego "gadanego" a potem sie urywa kontakt - przez net najczesciej to stosuje. Czesto jest tak ze dziewczyny nie wiedza co odpowiedziec i jak, zeby dostosowac swoj poziom do powiedzmy nlsowego bajeru ktory rozbudza wyobraznie coraz bardziej. Moze to oniesmiela?

Potrzebuje tutaj jakis wskazowek. Moze przesadzam z forma i trescia? albo mam za duzy dystans? (wykluczajac ze pieprze glupoty totalne hehe)

A co z kojarzeniem siebie jako kogos w kim ona rowniez wywoluje takie czy inne odczucia - "i zauwarzasz ze to jak rozmawiacie sprawia ze on zaczyna patrzec na ciebie z coraz wiekszym zaintrygowaniem i uswiadamiasz sobie ze robi sie coraz ciekawiej"... hm?

Taka garsc luznych mysli na rozkrecenie pogadanki ;]

Ludojad
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 25, 2008 1:54 am

Postautor: Ludojad » pn gru 15, 2008 5:34 pm

wiesz... paterny paternami, ale zdaj sie troche na siebie :)
Jasne,ze jesli bedziesz klepal tylko paterny i zalejesz nimi panne w sieci to moze sie sploszyc :)
Na poczatku tez mi sie to zdarzalo a teraz... wiedze poprawe :)
Po prostu bardziej daje sie im wygadac :) I czerpie z bogactwa slow transowych:)
Wiesz...jesli nie wiedza co odpowiadac, to moze za malo je naprowadzasz??
ja ostatnio mam coraz wiekszy ubaw, bo w wielu przypadkach przewiduje ich odpowiedzi :)
Czyli... sa takie jakich oczekuje...
A moja rada??
Po prostu gadaj i sie nie przejmuj i...
badz dla nich jak najbardziej tajemniczy...
kurcze, jak one to lubia...

piesnls
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 22, 2009 5:24 pm

Postautor: piesnls » sob sty 24, 2009 8:10 am

Chyba trzeba przewietrzyć forum i ogłosić kwarantanne, bo to mi wyglada na forum wymarłe...

Patterny w formie jakie są na necie brzmią często dość kosmicznie a wykorzystywane do podrywu gg sa bardzo latwe do wylapania. Dzialaja ale bardzo sie różnią od twojej normalnej nawijki. Czasami jednak jakiś tak cię zaintryguje, że masz go zamiar wykorzystać.Mnie się zdarzało przelecieć jakiś tekst od A do Z
...
,,,
żarcik taki i przykład

najlepiej poprostu rozmawiaj i wplataj umiejętnie wode na jej młyn. Jak już zatrybi to najciekawsze imho są cytaty i wieloznaczności. No i te sławne cukierki;p

Awatar użytkownika
UnHollyWord
Posty: 11
Rejestracja: śr gru 23, 2009 11:19 pm
Lokalizacja: Bielsko - Biała

:)

Postautor: UnHollyWord » czw sty 21, 2010 2:30 pm

Witam Braci W Grzechu na ogólnym jestem jeszcze świeżakiem:P względem pisnia na gg... ja stosuje patterny wzbudzam stan a później robie jakis czas odpoczynku pisze o dupie marynie PYTAM PYTAM I PYTAM zbieram informacje i poznije znów patterny tylk owykorzytsuje to co onam i sama napisla:D skutek jest taki że czytam Jezu Ty to naprawdę rozumiesz kobiety:D itp. co prowadzi przynajmniej u mnie do sexu w bardzo krotkim odstępie czasu i co najlepsze tworze w jej glowie obraz mojej osoby i lacze z muzyką:D np. wysyłam tytuł piosenki i tworze w jej głowie pewne obrazy ze mna:P moimi przebojami są
Matt Pokora - Climax oraz Benny Benassi - I Love Me Sex:D hehe że lubie baaardzo tancerki a to są takie kawąlki więc nie bede opowiadał o sexie a wy naet nie myślcie co ichc ciała wyrabiaja na mnie kiedy dodatkowo właczam te kawałki:P

hehe pozdrawiam
My love's a revolver
My sex is a killer
Do you wanna die happy?

Mr. Jack
Posty: 7
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 11:42 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Mr. Jack » sob sty 23, 2010 1:31 am

Zapytam wprost: wolisz godzinę seksu :D , czy godzinę siedzenia na
profilach randkowych i podniecanie się fotkami obcych kobiet? :?

Pisząc litery na ekranie nie nauczysz się uwodzić. Cyber seks to nie seks.

Nigdy nie wiesz kto naprawdę siedzi po drugiej stronie sieci.

Bądź egoistą. Pomyśl ile czasu oszczędzisz.

Numer telefonu możesz dostać stosunkowo łatwo, ale ile czasu zajmie Ci wstukiwanie tysięcy literek zanim zbudujesz jej
komfort na tyle, aby ona rzeczywiście przyszła na spotkanie z Tobą.

Komunikacja przez internet nie pozwala Ci wyczuć kobiety co prowadzi do często komicznych sytuacji.
“Najlepsze” sytuacje były wtedy gdy zdjęcie było chudsze o 15 kg od jego właścicielki.

Uwodząc od początku w realnym świecie oszczędzasz swoje życie! :) :D :D

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » wt lut 02, 2010 4:11 pm

holly tez w sumie swierzak jeszcze ze mnie jest ale troche sie juz zmienilem, nie pisze z pannami na gg i nie pisze smsow, lepiej jest dzwonic na chwile wtedy 1. jestes panem sytuacji : np dzwonie bede tu i tu w twoich rejonach spotkajmy sie, i albo sie zgadza to mowisz godzine i tyle, a nawet jak sie nie zgodzi to krotko konczysz rozmowe dziekujac ze rozjasnila ci plany. 2. przyzwyczaj ja do swojego glosu i jak najwiecej przechodz do sytuacji na zywo smsy gg itp to zlo
dumnie przekraczam granice areny


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości