NLP i NLS na PW??!

Wrażenia i opinie uczestników warsztatów i posiadaczy CD na temat NLS.

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Moderatorzy

Trek
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 9:45 pm

NLP i NLS na PW??!

Postautor: Trek » ndz lut 29, 2004 8:34 pm

dzis na warszawskiej politechnice zobaczylem taki wielki ogromny kilkumetrowy plakat pt.:"jak zdobyc podwyzke, uwiesc kobiete -techniki NLP w codziennym użyciu". spotkanie inauguracyjne 3-go marca. i jestem ciekaw czy to bedzie może prowadzone przez Was moi drodzy trenerzy? a jesli tak to czy warto sie na ten "kurs" wybierac? bo jakos mam wrazenie ze chyba nie dowiedzialbym sie tam zbyt wiele nowego o podrywaniu, jak myslicie? jak ktos cos wie na ten temat tez niech sie wypowie :-)

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » ndz lut 29, 2004 10:39 pm

Wątpie w zaangażowanie naszych trenerów w taką akcję promocyjną.
NLS miało wszak tworzyć tajemniczy i elitarny krąg zdobywców, a nie stać się masowym hobby pokroju gry w ping-ponga,czy oglądania telewizji.
Anyway, nie wiem jak zdziwię się jak w tygodniku ,,Niedziela'' z jakichś tajemniczych powodów odkryję dział pod tytułem: ,,NLS i SS w odcinkach cz.1-postawa'' :evil:

pozdraiwam
txbl
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » ndz lut 29, 2004 11:24 pm

A nie było tam żadnych informacji??
Jeżeli nie to napewno to jest jakiś pic na wodę.
Bo imię trenera choć jednego powinno być podane, albo cokolwiek numer czy coś w tym stylu.

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Postautor: Batko » pn mar 01, 2004 10:49 am

Juz rozwiewam wasze watpliwosci :-)
To bede ja czyli Andrzej Batko. Z tym, ze to nie warsztat tylko wyklad, i nie nls a nlp. wiec jesli jestes zainteresowany nls to najwyzej dowiesz sie jak stosowac "nie wyobrazaj sobie, jak dobrze sie bawisz sie ze mna..."

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn mar 01, 2004 10:58 am

Batko pisze:Juz rozwiewam wasze watpliwosci :-)
To bede ja czyli Andrzej Batko. Z tym, ze to nie warsztat tylko wyklad, i nie nls a nlp. wiec jesli jestes zainteresowany nls to najwyzej dowiesz sie jak stosowac "nie wyobrazaj sobie, jak dobrze sie bawisz sie ze mna..."


ha ha "... nie wyobrażaj ..." ha ha IMHO zarąbisty pomysł, duuużo nowych potencajlnych klientów na kursach, genialny pomysł :D :D:D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: NLP i NLS na PW??!

Postautor: tupak » pn mar 01, 2004 3:35 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:12 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość

Postautor: Gość » pn mar 01, 2004 4:51 pm

Mała Aula w Gmachu Głównym, środa godz. 12. Będę napewno. Ciekaw jestem, ile na sali będzie studentów - fanów NLS :) Może omówimy jakieś znaki rozpoznawcze?

Trek
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 9:45 pm

Postautor: Trek » pn mar 01, 2004 8:03 pm

no ja akurat nie studiuje na PW jeszcze. zobaczylem ten plakat w niedziele bo akurat bylem na kursach przygotowawczych do egzaminow. tez bym sobie przyszedl na to spotkanie ale nie wiem czy akurat mnie tam wpuszcza bo przeciez nie studiuje, jak myslicie chlopaki?
Grzesiaczek mysle ze najlepszym znakiem rozpoznawczym bedzie to ze np. wszyscy adepci nls poprostu bedą chodzic po gmachu glownym i zaczepiac baby :-) wtedy gdy zobaczysz kogos kto tak sie zachowuje od razu bedziesz wiedzial ze to swoj chlopak, no nie? ja np tak sie troche bawilem na PW wczoraj przy pomocy aparatu fotografcznego. i poprostu część studentow patrzyla na mnie jak na kosmite robiącego zdjęcia pieknym nieznajomym i zagadującego do nich, wiec bylem latwo rozpoznawalny:-) dlatego mysle ze zaczepianie to ciekawy znak rozpoznawczy :-))) hehe

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pn mar 01, 2004 8:50 pm

xxx


Wróć do „FAQ i opinie - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania do uczestników szkoleń i posiadaczy CD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości