Problem z laska...

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

mike747
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 5:23 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Problem z laska...

Postautor: mike747 » wt lis 14, 2006 9:21 pm

witam grzesznicy ]:-> :twisted:

zacznijmy od tego, ze jest to kolezanka z niemieckiego, tam ja poznalem Laska spokojnie 10/10 no to postanowilme podbic...
Kiedys rzucilem temat kawki co drugie zajecia i ochoczo sie zgodzila, pomyslalem ze idealne miejsce do uwodzenia...
Tylko maly problem,
chyba jest tym przypadkiem zamknietym na emocje, bo nie zlapala sie na haczyk patternow, nudzilo to ja, nie moglem skupic jej uwagi (jedynie przy opowiadaniu jokow sie udaje, to moge np voodo vibrator ale co dalej) a na tekscie z zaprogramowaniem kulturowym, majacym przejsc do 4tego poziomu to skupienie uwagi do momentu "czy myslisz ze wiekszosc facetow rozumie kobiety..."

Napisalem o tym poniewaz pierwszy raz spotkalem sie z taka laska no i nie mam pomyslu jakie patterny opisujace doznania mam wrzucic...
Moge discoery, cos o palcu ET, mzoe wizualizacje jakas i co dalej...
Wyciagnelelem z neij ze jej pasja jest narciarstwo, (wolnosc czuje), a 3 cechy faceta to poczucie humoru, troskliwosc, i wierny ma byc (heh)

cos potraficie dopomoc? Bo naprawde warto, zdjecia nie dam abyscie bracia w grzechu nie podebrali mi :P

pozdrawiam

Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości