Zapomnialem

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Drom
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:18 pm

Zapomnialem

Postautor: Drom » sob lip 01, 2006 2:26 am

Znalazlem podobny temat
Ostatnio zmieniony pn sty 27, 2014 2:35 pm przez Drom, łącznie zmieniany 1 raz.

slotti
Posty: 17
Rejestracja: czw gru 29, 2005 7:38 pm
Lokalizacja: NRW
Kontaktowanie:

podobny projekt

Postautor: slotti » sob lip 01, 2006 8:35 pm

A wiec rozpoczalem podobny "projekt" - tak dla zabawy.

status quo:
wieloletnia przyjazn (10?), przyjacioilka z penisem (JA!) i ONA - powiedzmy zawodowa modelka.
Przez lata przyjazn sie ciut zurzyla - koniec moich studii i jej, odleglosc, brak casu i zawsze zazdrosc moich dziewczyn o nia, i jeszcze bardziej jej amantow o mnie.
Na wskutek owych swasci przyjazn przeksztalcila sie coraz bardziej w wykozystywanie - ona potrzebowala chlopa w domu a wiec telefon do mnie, ciezko na duszy to ja mialem przyjechac... nie rozpisuje bo chyba znacie? A z mojej strony otwarcie nie wiele inaczej bo wokol ladnych dziewczyn zadko jest wiele brzydkich.... hihihi...
Od conajmniej roku wzialem ja na odstep, pomimo ze przyprowadzila sie znow w moje okolice (30min/50 km)...
I tak sie od roku w sumie probujemy na dluzej spotkac ale nigdy nie wychodzi, bo albo ona ma znow jakiegos kochanka 600km dalej, albo ja nie mam z godziny na godziny czasu !!!!
[to juz jest uwazem punkt 1. nie byc na zawolanie - moj blad: zaslanialem sie zawsze praca]
Ale kontakt sie nie urywa, poniewaz regularne tel. i SMS oraz nibywstechnienia kiedy sie wreszcie spotkamy...
Tydzien temu dostaje tez SMS, w skrocie, jade dzis do X, bede jutro w Twoim miescie, spotkamy sie.
Moja odpowiedz: niestety terminy i juz zaplanowanie, kobiety (!!!), itd., itp. ... ale sprobuje Cie wplanowac (czego nigdy nie planowalem)
Dzisiaj w drodze do pracy nagle jej telefon.
Ze niby w ostatnim czasie (po kursie NLSa przed 4tyg.) mam tylko dates z kobietami i bla bla... ze nie mamy czasu sie spotkac...
Ja na to, no tak owszem, zycie ucieka... ale tez nie moge z dnia na dzien komus odmowic, bo TY nagle masz ochote... ONA NA TO:
no tak to robia dla mnie faceci i maja czas... ja na to: mozliwe ale nie ja.
Przeciez to bez RESPEKTU tak zycie ludzion przestawiac...
wesolo ale siedzialo.... mysle ze wlasciwa droga.
Teraz mamy wspolny termin za 2 tygodnie... na dluzsza kawe i kolacje....
pojade uzbrojony w patterny i nie tylko ... podejde jak do kazdej innej obcej laski... ciekawe co i jak bedzie... - szczegolnie ze tak naprawde nie wiem czy sie do jej lozka wslizgnac chce... tylko tak poeksperymentowac z NLSem... i sie przeszufladkowac z szufladki przyjaciel-sponzor na "gosciu z profilem"...
Das Leben ist schön - zycie jest piekne...
and full of zasadzkas!

GG: 1986287

Drom
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:18 pm

Postautor: Drom » ndz lip 02, 2006 1:48 am

Zapomnialem
Ostatnio zmieniony pn sty 27, 2014 2:36 pm przez Drom, łącznie zmieniany 1 raz.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt lip 04, 2006 10:31 pm

"Ja na to, no tak owszem, zycie ucieka... ale tez nie moge z dnia na dzien komus odmowic, bo TY nagle masz ochote... ONA NA TO:
no tak to robia dla mnie faceci i maja czas... ja na to: mozliwe ale nie ja."

I o to chodzi! Bądź inny niz wszyscy!
Cóż, zmiana szufladek nie jest łatwa. Swego czasu bawiłem się w zmiany wskażnika odniesienia- opowiadalem historie o mojej przyjaciółce Renacie, która miała dobrego przyjaciela, aż nagle, z jakichs tajemniczych powodów, zaczęła zauwazac, za ten facet (PS) zaczyna ja pociagać itd. Rezultaty były mieszane.
Sugeruję bawienie się w zmiane szufladki, ale bez oczekiwania rezulatów- na zasadzie "sprawdzmy, co sie k**wa stanie". Na pewno warto zacząć cenić siebie i swój czas- to się zawsze przydaje :)
Pozdrawiam, Lech Dębski
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Drom
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:18 pm

Postautor: Drom » śr lip 05, 2006 10:00 pm

zapomnialem
Ostatnio zmieniony pn sty 27, 2014 2:37 pm przez Drom, łącznie zmieniany 1 raz.

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » sob lis 03, 2007 10:24 pm

a co zrobic jeżeli się boję ze ją stracę bonaprawde wspaniala przyjaźń a wiem ze jak sie nie uda to trudno a nie umiem zakotwiczyc sobie tego stanu pewnosci zdecydowania bo zawsze mam mysl ze kobiet jest wiele
dumnie przekraczam granice areny


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości