Jak przywiązać kobietę na stałe...

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
chris
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 19, 2004 2:53 pm
Lokalizacja: Warszawa, Lublin

Jak przywiązać kobietę na stałe...

Postautor: chris » wt maja 02, 2006 1:56 pm

No więc, Drodzy Bracia i Wodzowie! Pewnie ciężko będzie Wam w to uwierzyć, ale znalazłem Tą, która spełnia wszystkie moje kryteria. Jest naj... (zresztą czy to ważne? Po prostu spełnia - i już).

No właśnie...
Zaczęło się od... (oczywiście, ze od NLSu, postawa, postawa, postawa, trochę cytatów i bezczelności). Póki co wygląda to tak, że moje cudo świata poza mną nie widzi, jako i ja czynię. Zastanawiam się, co jeszcze można zrobić, żeby jej się nigdy nie odmieniło. Moja Królewna naprawdę wpisała się doskonale we wzór, który jakiś czas temu postawiłem (z Waszą pomocą) na swojej linii czasu).

Jednak zastanawiam się, co dokładnie można jeszcze zrobić, żeby stan ten był permanentny zupełnie. Co możeie podpowiedzieć? Jak to zrobić? (Jakby co, kwiaty już były, w zasadzie są dość często, choć sex i to zajebisty był najpierw...) Czy prawdziwemu zdobywcy wypada czasem powiedziec" HELP ME PLEASE"? Pewnie nie, więc tak nie powiem...


PS.
Andrzeju, Lechu, Pawle...
Wielkie dzięki. To co do tej pory, zwłaszcza zmiany w postawie to ewidentnie dzięki WAM.
Oby moc Voodoo .... była z Wami!

If u keep doin what u r doin, you'll keep gettin what you're gettin...

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » wt maja 02, 2006 2:39 pm

Siemanko
Super że znalazłeś tę jedyną :)
A dla dobrych relacji w związku pamiętaj o zasadzie niedostępności.
Że najlepiej smakuje zakazany owoc.

I tu nie ma odstępstwa... nie ważne jak mocne uczucie Was wiąże i ile jesteście ze sobą...

To jest żelazna zasada dobrego i trwałego związku.

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pn maja 08, 2006 12:09 am

Uwaga- będzie coś specjalnego :)

Kiedy uprawiacie seks, gdy niemal doprowadzasz ją do orgazmu, kaz jej powiedziec ze jest twoja, że nalezy do ciebie, albo przynajmniej twoje imię. A gdy to zrobi, wtedy daj jej silny orgazm. Działa niesamowicie :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
chris
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 19, 2004 2:53 pm
Lokalizacja: Warszawa, Lublin

Postautor: chris » pn maja 08, 2006 12:29 pm

Dzięki Lechu, zrobię to na pewno.
Natomiast zastanawiam się jak ma wyglądać w takim związku zasada niedostępności, zabieranie cukierka, etc... Mam pewne obawy, żeby z cocky and funny nie stac sie pieskiem kanapowym mówiąc "kocham cie" etc. W jaki sposob mozna wyrazac tego typu uczucia, zeby uniknąć oddania pałeczki (panowania?) w jej ręce?
PZDR, H.
Oby moc Voodoo .... była z Wami!



If u keep doin what u r doin, you'll keep gettin what you're gettin...

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » wt maja 09, 2006 8:28 am

Chris
masz być jak dobry król...
Pan i władca który troszczy się o poddaną, żeby była szczęśliwa.

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości