Patterny a dziewczyny ktora nie uprawialy seksu

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hawk
Posty: 12
Rejestracja: śr lis 05, 2003 12:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Patterny a dziewczyny ktora nie uprawialy seksu

Postautor: Hawk » pt gru 26, 2003 12:04 am

Witam,

mam pytanie do trenerow - w jaki sposob sklonic dziewczyne, ktora jeszcze nie uprawiala seksu do poczucia tego jakie to moze byc przyjemne :-) Bardzo latwo jest wyczuc czy kobieta uprawiala juz seks po sposobie w jaki odbiera np. dowcip o komiwojazerze i jak sie ona pozniej zachowuje. Kobiety ktore jeszcze sie nie kochaly (ze mna ;-) albo wogole w swoim zyciu) nie potrafia sobie wyborazic tego wszystkiego - probowalem roznych patternow ale nie przynosilo to spodziewanego rezultatu. Konczylo sie na rumiencu albo ze to jest fajne i nic.
W jaki sposob zabierac sie do tego - czy macie moze pomysl jak do tego podejsc ?

Pozdrawiam
Hawk

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » wt gru 30, 2003 5:36 pm

Wtedy zamiast patternow zwiazanych bezposrednio z seksem, mowisz o tym jakto Twoja szalona kolezanka Renata opowiadala Ci jak sie pierwszy raz zakochala w wakacje (tak od pierwszego wejzenia), wiesz jak to jest kiedy widzisz przed soba chlopaka ktory wywoluje w Tobie takie uczucia... ze az ciarki przechodza Cie po plecach i... (itd.) i kiedy pierwszy raz go pocałowała... wiesz jak to jest (?)... a kiedys kiedy patrzyla sie na niego... nagle poczula jakies dziwne uczucie i zaczela zaciskac uda... i wlozyla reke... a byla wtedy w... wyobrazasz to sobie?

(To moze miec rame takich zwierzeń z niewinnych zabaw nastolatków :)

poza tym mowisz o przytulaniu, dotykaniu, całowaniu (nie tylko w usta ale tez w inne czesci (jej) ciala)... albo o połączeniu w jedno, scaleniu, spotkaniu dusz... i inne takie "pierdoły" dla tych "uduchowionych".

wiesz, czasem (ale coraz zadziej) zdazaja sie takie perełki, co to pełnoletnie a nigdy nie uprawiały seksu ani nawet same sie nie dotykały(!!) w ten sposob i nie wiedza jak to jest - ale nawet one mialy w sobie pewne uczucia widzac faceta ktory im sie podobal, bedac bardzo blisko kogos takiego, czy calujac sie z nim...

Ja jestem zawsze w glebokim szoku... jak słysze ze dziewczyna sobie nie wyobraza... ze chlopak moglby ja dotykac... tam(!!), albo ze ona chyba by sie nie odwazyla, pocalowac chlopaka po nizej pasa.

Tak wiec Panowie, czasami musimy krzewić edukacje elementarną ;)

pozdrawiam
rydzu
"brain is my second favorite organ"

Gibo
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:18 pm
Lokalizacja: podkarpacie
Kontaktowanie:

Postautor: Gibo » sob sty 03, 2004 12:57 am

Witam.

Może ten pattern Ci sie przyda. Nie jest idealny bo wymyśliłem go przed chwileczką ale jakby co to wprowadżcie poprawki i powinien zadziałać.

"Wiesz ogladałęm ostatni ciekawy film w którym pewna dziewczyna mając włąsnie 17 lat nie uprawiała jeszcze nigdy w swoim życiu seksu ponieważ tak ją wychowali rodzice że czułą sie zle z myśla że może się z kimś kochać bez ślubu ale gdy spotkała sie z pewnym chłopakiem to nie mogłą mu sie oprzeć i po namiętnym pocałunku przeszli dalej i o dziwo ta dziewczyna byłą bardzo szczęsliwa po tym co się stało!! myślę że kazda dziewczyna chciałaby przeżyć coś takiego a TY na pewno teraz myślisz że Ci się to sie tak szybko nie zdarzy... ale nikt tak naprawde do końca nie wie kiedy bedzie ten pierwszy raz.. wiekszosci dziewczyn nei starcza wyobrażni aby wyobrazić sobie jak to może być cudownie być z kimś aż tak blisko i poczuć jak ktośwchodzi w Ciebie tak że czujesz niesamowitą rozkosz ..ze mną... tak jest że że jednak podziwiam takie dziewczyny które już zdecydują sie zrobić tan krok i poczują że już nadszedł ten moment że to ta chwila w której trzeba sie przelamać i powiedzieć temu facetowi przed sobą że się go kocha i chce sie z nim robić naprawde niezwykłe rzeczy bo to jest włąsnie ten facet który Cie naprawde pociaga i sprawia że jesteś niesamowicie podniecona w tym momencie gdy on mówi do Ciebie.. tylko ja jestem takim facetem ..że myśle że to kobieta włąsnie powinna zrobić ten pierwszy krok i gdy czuje to narastające uczucie podnieceinia któremu nei może się oprzeć to włąsnie w tym momencie powinna powiedzieć chłopakowi że chce sie z nim kochać .. ze mna tak jest że myśle że to sie powinno włąsnie w taki sposób odbyć a TY jak sadzisz ?? "


Pozdrawiam.

Gibo.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt sty 06, 2004 10:04 pm

Garść pomysłów:
- rozwiń tematy zwiazane z ciekawością, chęcią przeżycia czegos nowego
- wyzwanie dla jej obrazu siebie samej: kiedy się staniesz PRAWDZIWĄ kobietą
- wazne jest, by kobieta przeżyła swój pierwszy raz z męzczyzną który jest odpowiedni (s.p.) + kryteria tego faceta

a na cholerę ci dziewica? Znajdż kobiete, która jest juz otwarta na nowe doświadczenia :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości