O fuck (wulgaryzmy)

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

O fuck (wulgaryzmy)

Postautor: urukhai » ndz kwie 09, 2006 2:57 am

cholera, ale sie dzisiaj zdenerwowalem. Po kolei.
NLS nauczyl mnie postawy i tego jak mowic i co mowic kobietom zeby mi chcialy obciagnac. Tak sie skalda, ze urodzilem sie z tzw. "gadanym", wiec nie mialem problemow z przystosowaniem mojego "gadanego" do sposobu prowadzenia "NLSowych" dyskusji z kobietami. Skutecznosc w zamykaniu sprzedazy wzrastala logarytmicznie wraz z kazda kolejna. Wydawalo mi sie, ze juz nic nie jest w stanie mnie zaskoczyc i ze z kazda laska dam sobie mniej wiecej rade. Jak wiadomo kazdy z nas kieruje sie jakims schematem. Mamy ich przewaznie po kilka.
I teraz tak. Jest sobie panna, ktorej zaczalem macic w glowie zupelnie normalnie. Jechalem tak jak trzeba dopasowujac sie do sytuacji. Jej reakcje i odpowiedzi w pelni przewidywalne i standardowe. Az cholera do dzisiaj. Uslyszalem tekst "wiesz co, moze to zabrzmi dziwnie, ale ty bylbys idealnym gejem...takim prawdziwym przyjacielem kobiety". "O ja chrzanie" - pomyslalem. Popatrzylem na nia jak na kretynke i powiedzialem..."o ja chrzanie" i znowu zjeba wzrokiem. Zaczela sie cos tam tlumaczyc, ale juz nie sluchalem tylko wyszedlem. I nie byla to reakcja NLSowego cwaniaka co wie jak sie zachowac w kazdej sytuacji, tylko zwyczajne wkurwienie. Zabila mnie.
Skad jej takie cos moglo do glowy przyjsc?
Normalnie az sie zaczalem zastanawiac czy przypadkiem dla wszystkich innych nie bylem przyjacielem, a poszly ze mna do lozka z ciekawosci, gdyz na geja sie nadaje ;)
pozdrawiam
Uruk-Hai

admin
Wielki Brat
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 30, 2003 9:24 pm

Postautor: admin » pn kwie 10, 2006 2:37 pm

Prawdopodobnie, u niej faceci laduja w szufladce "Nie rozumieja kobiet i gadaja o piwie i samochodach" a taki co nie pasuje do tej szufladki to musi byc jakos zaklasyfikowany i jesli jej jedyny experience z facetem, ktory rozumie ja i gada z nia na inne temty to rozmowa z gejem (oni podobno maja kobiecy punkt percepcji rzeczywistosci wiec sie rozumieja z kobietami) to sklasyfikowala Ci jako geja. Pewnie ma metaprogram na podobienstwa :-)

Nastepnym razem zaserwuj jej "Wyobraz sobie seks, ktory daje taka jazde jak z facetem i jednoczesnie czujesz sie rozumiana jakbys gadala z przyjaciolka z kobieta" :-))) I jedno i drugie jest jej znane :-)

Aszyn

Postautor: Aszyn » pn kwie 10, 2006 5:29 pm

Urukhai. Nie znam szczegółowo sytuacji
Może ona to wszystko co z nią robiłeś gromadziła świadomie zdając sobie z tego sprawę i wyciągała wnioski żeby potem poddać cię szczegółowym testowaniom na jej sposób czy dalej będziesz szedł tym torem według jej mniemania. Może otwarłeś jej jakiś głęboko ukryty program ? Pobaw się Ramami i zobacz jakie będą dalsze reakcje emocje z jej strony. Poddaj ją testom na sytuacje i emocje – pewnych rzeczy w swojej głowie nie zakamufluje bo emocje mają swoje naturalne źródło.

Pozdr :wink:

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Postautor: urukhai » pt kwie 14, 2006 5:06 pm

Laskawie postanowilem sie do niej odezwac. Dac jej druga szanse. Zaczela sie tlumaczyc i powiedziala prawie to co stwierdzil Admin. "Jestes wyjatkowym mezczyzna i ja nie wiem co mam o Tobie myslec blebleble jeszcze nigdy nikogo takiego nie spotkalama blebleble jestes inny niz wszyscy blebleble". Na szybko zmontowalem bajer o tym jak to kobiety szufladkuja mezczyzn, "ale czasami spotykasz w zyciu takiego mezczyzne, ktory jest poza wszelkimi szufladkami blebleble". Po czym dostala za zadanie odnalezienie szufladki dla mnie, a zeby jej ulatwic, to ja porzadnie zerznalem. Czekam na rekacje obecnie.

Mam tez inna panienke. Laska ma faceta iles tam lat. Za nic nie moge zniszczyc tego goscia. Nie chodzi mi tutaj o fakt, zeby przy mnie on nie istnial, bo to osiagnalem na dzien dobry. Wpienia mnie, ze ona ciagle gdy wraca ze studiow na weekend z nim siedzi. Laska generalnie jest wyszkolona i wie, ze to ja jestem wyjatkowy i super i nie ma drugiego takiego faceta jak ja na swiecie. Jak wytlumaczyc jej, ze juz za dlugo jest z tamtym gosciem i ze on juz ja nudzi i to nie jest to czego ona naprawde szuka?
Dodam, ze jest naprawde atrakcyjna kobieta, ktora jednak zupelnie tego w sobie nie widzi. Ten facet jest jej pierwszym i jedynym. Z tego naliczylem to sa ze soba ze 4 lata. On jest starszy od niej ze 3-4 lata.
pozdrawiam

Uruk-Hai

slotti
Posty: 17
Rejestracja: czw gru 29, 2005 7:38 pm
Lokalizacja: NRW
Kontaktowanie:

egoista... ???

Postautor: slotti » śr cze 14, 2006 11:24 pm

Uruk,
a dlaczego jestes takim egoista? W czym problem by sie z nim dzielic?
(wiem mi latwo bo nie jestem w Twojej sytuacji!)
Moze ciekawy trojkacik z tego wyjdzie - wkoncu jestesmy w klubie: zobacz k...a co sie stanie lub bedzie.

nara

nowy i swiezy tu slotti :evil:
Das Leben ist schön - zycie jest piekne...
and full of zasadzkas!

GG: 1986287

Yonasch
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 15, 2004 11:15 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Yonasch » wt cze 20, 2006 12:49 am

Czesc,
choc stosuje od dawna nls, to dawno mnie tu nie bylo..
ale wracam, bo .. mam ku temu powody.. :)
zdarzyla mi sie podobna sytuacja, ktora opisal Urukhai gdy uslyszalem tekst o "idealnym geju" i szczerze mowiac tez by mnie to wyprowadzilo z rownowagi gdybym akurat nie mial gotowca:
"masz szczescie ze akurat jestem gejem, bo inaczej chcialbym zaciagnac Cie do lozka i obracac jak tylko najwiekszy jebaka w tym miescie potrafi"
walnalem tekstem - oczywiscie w konwenscji zartu i znakomicie rozladowalo to napiecie jak i poprawilo moja nieciekawa kinestetyke.. ot co potrafi zwykle przeramowanie... :)

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Re: egoista... ???

Postautor: urukhai » sob cze 24, 2006 12:55 pm

slotti pisze:Uruk,
a dlaczego jestes takim egoista? W czym problem by sie z nim dzielic?
(wiem mi latwo bo nie jestem w Twojej sytuacji!)
Moze ciekawy trojkacik z tego wyjdzie - wkoncu jestesmy w klubie: zobacz k...a co sie stanie lub bedzie.

nara

nowy i swiezy tu slotti :evil:


No po prostu nie chce zeby sie sypala z kims innym. Przywiazalem sie do niej i zle sie czuje jak ona sie z nim spotyka.

Ten tego...Jakos nie jestem zwolennikiem wiecej niz dwoch osob w lozku. Jezeli juz bym sie zdecydowal to na pewno nie byloby w nim drugiego faceta.
pozdrawiam

Uruk-Hai


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości