Jak przekotwiczyć na

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

ruchmistrz

Jak przekotwiczyć na

Postautor: ruchmistrz » czw gru 25, 2003 12:06 pm

no właśnie, Lechu jak elegancko podziękować kobiecie za współpracę? Ona chce wychodzić za mnie za mąż, urodzić mi syna, bardzo mnie kocha itd. a ja ją trochę mniej;) Wiem że zanim ją uwiodłem to startował do niej jakiś leszcz, może więc przekotwiczyć uczucia do mnie na tego faceta? Jak to zrobić?[/b]

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » sob sty 10, 2004 1:05 am

Sensei kieruję to pytanie do Ciebie i proszę o odpowiedź, sytuacja jest bardzo poważna: blondi chce mi już rodzić dzieci, prać skarpetki, gotować obiadki itd. Z pewnością pamiętasz panią redaktor z Playboya, prawda? :lol: Lechu powiedział, że przekotwiczy na Ciebie wszystkie patterny. Jak to zrobić?

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

jedna blondi wiosny nie czyni

Postautor: Sowa_sensei » sob sty 10, 2004 2:38 am

Skąd wiesz, że chce Ci rodzić syna, gotować obiadki i takie tam. Mówi tak, może nawet myśli tak, ale to tylko pobrzękiwania jej wewnętrznego programu służącego do złapania Cię. Generalnie, dobrze działa tak akcentowany przez Lecha preframe, czyli zanim ją wydymasz wyraźnie określasz, że " to cudowne przeżyc, choć raz w życiu taką przygodę" i tak dalej.

Ale, dobra jest po fakcie. Wydymałeś ją, zakochała się w Tobie a Ty w niej nie chcesz. OK.
1. wariant 1- Zostawiasz ją na sucho, mówisz- sorry, nie nie jestem gotów, i takie tam bzdury. Tak robi większośc facetów. To w sumie nie takie straszne, faceci dostają takie fangi sto razy częściej.
2. Troche sprawę komplikuje dzieciak ( o cholera, jak łatwo uwieść samotną matkę, wystarczy kupić dziecku lizaka i dupa twoja). Nie, to muszę przemyśleć, kwestia przekotwiczania to wyższy poziom, a swoją drogą dzieki Lechu.

Odezwę się później
P.

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » sob sty 10, 2004 4:03 am

Chesz tak od razu, za jednym zamachem?? 8O
hmmm...

Skarbie, jest nam ze sobą tak dobrze, że pomyślałem o tym jak to będzie kiedy będziemy ze sobą jeszcze bardziej, chciałbym żebyś znała moje wszystkie myśli i pragnienia juz teraz, to trudne... ale inaczej nigdy nie będziemy szczęsliwi jezeli nie poznamy swoich najgłebszych pragnien, to są najbardziej intymne rzeczy, ale musimy o tym mówić... wiesz dobrze ze ogladam sie za innym kobietami, i nigdy nie zwracasz na to uwagi, i lubie to w Tobie, ale nie wiem czy to dlatego ze lubisz to we mnie i czy potrafisz to we mnie pokochać?, czy próbujesz poprostu nie zwracac na to uwagi i o tym nie myslec... chce wiedzieć czy nie boli Cię To? ... bo niemógłby tego znieść... ponieważ jestes dla mnie bardzo wyjatkowa, i Tobie chce powiedziec o tym pierwszej... chce byc szczery wobec swoich marzeń... wiesz ja zawsze kochalem wiele kobiet, i zawsze....zawsze... marzylem o tym aby zyc z kilkoma kobietami, to dla mnie tak naturalne jak oddychanie... ale nigdy nie smiałbym prosić Cię żebyś zaakceptowała moje pragnienia...jezeli nie sa one Twoimi... chce tylko żebyś wiedziała... chce wiedziec czy potrafiłabyś relaizować ze mną te marzenia?

eee okropne... chodzi o to że ona jest wyjątkowa i chciałbyś jej dać tego czego ona chce ale Ty tego nie masz, to wbrew Tobie... a więc Ty w jej umyśle "umierasz" jako jej ukochany - ona Cie rzuca/rozstajecie się i ona szybko wychodzi z żalu po Tobie, i zakochuje się w nastepnym.

eh, a może, mowiłeś jej że jest "jednyna" ??? 8O

kochanie, chciałbym się z Tobą bliżej związać, ale najpierw powinnaś poznać Anie i Ewe, które są dla mnie jedyne i niepowtarzalne tak jak Ty jesteś, one już o tobie wiedzą i bardzo chcą Cie poznać.

(a tak powaznie to lepiej ujmij w formie zjadliwego dowcipu, żeby zbadać jej reakcje...a potem przejdź na "szczerość"... co tak naprawde o tym myślicie, czego chcecie)

co?, jestem okropny i wredny?
nieee, moje dziewczyny wiedza to od początku, pamiętaj - nie ma to jak szczerość :D

aha, takie rzeczy zrobione zwykle bardzo szybko mogą (ale wcale nie muszą) być bolesne, dlatego dobrze zastosować znieczulenie - okazac bardzo szczere i dobre intencje - oraz powiedziec jej że wlasnie dlatego ze jest cudowna, wyjątkowa, niepowtarzalna, ze czułeś do niej to co jej mówiłeś(!) i chcesz więcej... własnie z nią, coś czego ona nie będzie chciała i sama z Ciebie zrezygnuje... rozstaniecie się z miłości!

a poza tym jezeli to cięższy przypadek zastosuj technike NLP do szybkiego wyjścia z żalu po stracie bliskiej osoby - a co tam, niech będzie profesjonalnie :) oczywiście zawsze możesz ją rozkochac w kimś innym, to chwile zajmuje ;) ale jest bardzo skuteczne i przyjemne dla niej, kiedy z ulgą oboje przyznajecie że chcecie się rozejść w pokoju.

Panowie, ale gdzie w tym wszystkim postawa NLS??
Róbcie to z głową! Ramujcie końcowy rezultat na samym początku!

pozdrawiam
rydzu 8)
"brain is my second favorite organ"


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości