LENISTWO

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

WIZARD BRAIN
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 12, 2005 10:41 am
Kontaktowanie:

LENISTWO

Postautor: WIZARD BRAIN » śr paź 26, 2005 7:19 pm

Widze ze laski napierają jest wszystko spoko z postawą ale mi się nie chce ich uwodzić gadać bo wiem ze dostane upojną noc ( i co z tego???). Co zrobić żeby mieć chęć taką samą kiedy patrzyłem na zajebiste dupy i myślałem jak je uwieść jak teraz one są dla mnie zwykłym towarem. Pitch i po sprawie PITCH - OTWARCIE PREZENTACJA ZAMKNIECIE ( SEX ).
Kobieta jest jak książka............którą sam piszesz. Kiedyś pisałem dramaty..................dzisiaj romanse i perwersje :) Pamiętajcie uwaga na zewnątrz to co dla ciebie oczywiste, dla niej nie musi być.

Aszyn

Postautor: Aszyn » śr paź 26, 2005 11:16 pm

Dobre pytanie WIZARD ja także miałem i czasem mam taki dylemat
I robie tak i w moim przypadku działa nawet nieźle
Kiedy będziesz dymał i miał szczytowy stan z jakąś oraz wiedział że zajebiście samica się dyma bo ma pojęcie jak rozegrać klocki to podkręć sobie ten stan kilkakrotnie i kilkakrotnie i go zakotwicz
A kiedy jakiejś ci się nie będzie chciało dymać nad którą pracujesz to pomyśl czy ona lepiej potrafi grać w te klocki od tej która dała ci tyle upojnej satysfakcji
Myślenie motywuje bo jest ciekawość co do poznanej samicy jak bardzo ulegnie w jakim czasie i co za reprezentuje swoim dupskiem
Przyjdzie mały kryzysik odpal
I zobacz co się qrwa stanie jak to zadziała ?

Po za tematem…
Poznałem niezłą sztunię 3 dni temu. 1 dzień wstępna praca. Jest ostrożna i jak to ujęła żmija
Mam jutro z nią spotkanko a chciała wcześniej 2 razy odmówiłem i już byłem gotów się ustawić z nią na mieście w dniu w którym 2 razy dzwoniła z pracy i parę esm – ów od niej ale coś nie poszedłem
Mała wymówka z jej strony co ja sobie myślę i wkurwienie. Jak nie chce to co do cholery ja w końcu chce i już nie będę prosiła cię o spotkania jak znajdziesz swój pokręcony czas to zadzwoń lub napisz. ( Użyła liczby mnogiej ) a widziałem się z nią 1 raz.
Dziś 2 razy dzwoniła dnia 26 październik. I się ustawiłem w murzyńskiej restauracji na d. 27.
Pierwsza praca wstępna kotwica seksualna na głos podczas rozmowy … jaki ten głos Mmmm. Zmysłowy kiedy go słychać tu i teraz pomiędzy nami tylko nie myśl że mój bo jeszcze o tym pomyślisz a przecież należysz do kobiet ostrożnych. W ten sam dzień po spotkaniu 3 razy esemesy i jeden telefon od niej …
Zadzwoniłabym jak skończę ale nie chce cię budzić bo pewnie będziesz smacznie spał. To chociaż napiszę może cię nie obudzę. Pozdrawiam masz zajebisty głos przez telefon i w ogóle… cdn. Jutro.
Po 30 minutach to 2 razy:
Nie jeden lekarz ci to powie że sex to samo zdrowie więc gdy dbasz o zdrowie swoje oddaj się w ręce moje jestem do dyspozycji w każdej pozycji !
To tak na rozweselenie Tylko nie bież tego na serio. Buźka Dziubek.
Było tego więcej to tak w skrócie
Poznałem ją w klubie hostessa , kelnerka 28 lat. I fajniutka jakaś ósemeczka
Pozdr. Ashyn :wink:


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości