Ilosc a jakosc

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Stalowy Szczur
Posty: 34
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 2:01 am
Lokalizacja: Łódź

Ilosc a jakosc

Postautor: Stalowy Szczur » sob wrz 24, 2005 10:12 pm

Z czasem zauważyłem u siebie, że coraz mniej kobiet mi się podoba.
Jak można to zmienić ?
Nie chodzi mi o odpalanie kotwic, stanów itp.
Nigdy nie było żadnej równowagi pomiedzy płciami, ponieważ władza wiąże się z pewnymi rolami społecznymi, podobnie jak z pewnością wiąże się z informacją.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » ndz wrz 25, 2005 12:10 am

Ja nie lubię tylko jak mi się narzuca. Czasem jest piękna, super cudowna laska wyglądająca na niedostępną i cholernie intrygującą, spławiająca wszystkich kolesi dookoła w momencie gdy zaczyna być mną zainteresowana i za mocno zainteresowana wtedy przestaje być dla mnie atrakcyjna. Kiedyś nawet zostałem posądzony o gejostwo. Trochę tego nierozumiem. One mnie kręcą tylko, że niech będą twarde.

Pozdrawiam Mirek

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt wrz 27, 2005 11:21 pm

Stalowy- a jakie masz kryteria w doborze kobiet, którymi sie interesujesz? Odpowiedz sobie na to pytanie i szukaj tych, które spełniaja te krytaria.

A do kazdej kobiety warto podchodzić z nastawieniem- ciekawe, co ona ma w sobie interesujacego?

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » śr wrz 28, 2005 11:19 am

Lech Dębski pisze:Stalowy- a jakie masz kryteria w doborze kobiet, którymi sie interesujesz? Odpowiedz sobie na to pytanie i szukaj tych, które spełniaja te krytaria.

A do kazdej kobiety warto podchodzić z nastawieniem- ciekawe, co ona ma w sobie interesujacego?

Pozdrawiam, Lechu


Czasem jest tak, że sprawia wrażenie pięknej laski, która mnie intryguje bo i taka jest a potem jak już ją poznam to się jakoś robi monotonna.

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postautor: Mirekski » śr wrz 28, 2005 11:22 am

Lechu ...skoro już Cię mam to zadam Ci lub inaczej powtórzę moje pytanie - jak zmotywować siebie lub co zrobić by mieć ta motywację w sobie lub co zrobić by zmienić motywację w sobie z unikania na dążenie. Tak by chcieć iść na ulice i podchodzic do różnych lasek. By w końcu przestać się lenić.

Pozdrawiam Mirek

ENDRIU
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 22, 2005 8:51 am

Postautor: ENDRIU » śr wrz 28, 2005 4:41 pm

jeśliwo wolno sie wtrącić to pytanie:
czy słowo "lenić" jest właściwym określeniem emocji która stoi za "niewychodzeniem"

Aszyn

Re: Ilosc a jakosc

Postautor: Aszyn » pn paź 03, 2005 9:39 pm

Stalowy Szczur pisze:Z czasem zauważyłem u siebie, że coraz mniej kobiet mi się podoba.
Jak można to zmienić ?
Nie chodzi mi o odpalanie kotwic, stanów itp.


Witaj Stalowy...
Jeżeli można to ja się wtrącę co do twojego postu jeśli masz jeszcze jakieś tego tam z tym że ci sie coraz mniej samic podoba :roll:
Miałem także takie coś jak ty i czasem się nawraca .
I także dodatkowo było takie coś że podobała mi się jakaś samica lub parę a po krótkim czasie przebywania z nią . Znajdowałem nie wiem z kąt jakiś nie istotny defekt w niej którego może nie miała i już obojętność i miałem ją w dup.
I wszystko popsute.
To tylko moja wyobraźnia lub szukanie niczego w całym.
Bo panna jest fajna .
Kiedyś miałem co do tego poradę i ją zastosowałem , zadziałała w miarę dobrze .
Tylko czasem musiałem i musze to powtarzać bo się nawraca.
Pogadaj ze swoja podświadomością w transie
( ona wie najlepiej co jest dla ciebie najlepsze i co trzeba zmienić. Kieruj się pierwszym odczuciem , impulsem , doznaniem bo on jest prawdziwy i rzeczywisty ! Następne mogą być fałszywe i nie prawdziwe ) Zrób negocjacje między tymi częściami , bo któraś część na pewno chce dla ciebie jak najlepiej – co do kobiet , a druga to sabotuje . To co powoduje że coraz mniej kobiet ci się podoba , spytaj ją co jest przyczyną tego i wydobądź z niej , poproś ją .Spytaj ją jakie są tego przyczyny ? Kiedy już dostaniesz sygnał i będziesz wiedział jakie Są przyczyny to będziesz mógł to zmienić i odkręcić .

Pozdr :wink:


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości