A ja nie chce byc krolikiem w przyszlym wcieleniu ;-)

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

arti
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 21, 2004 8:09 pm

A ja nie chce byc krolikiem w przyszlym wcieleniu ;-)

Postautor: arti » pt maja 13, 2005 8:08 pm

Witam trenerow i braci!
Chcialem zapytac o nastepujaca sprawe...pomijajac fakt ze stasujac techniki mozna sprawiac dziweczynuie duzo, duzo, duzo przyjemnosc :twisted: zastanawiam sie na kwestia moralna, czyli nad "nie krzywdzeniem" innych osob?? a dokladnie chodzi mi o sytuacje kiedy juz po zrobieniu kisielu w mozgu kobiety i zamknieciu dealu przestaje sie nia interesowac, bez watpienia powoduje to jej ciepienie. Podejrzewam ze moalo kto probuje zawracac sobie glowe "przewartosciowaniem" czy "odkrecaniem" wnioskujac nawet po liczbie postow na ten temat. Jak szanowni trenerzy sie zapatruja na ta sprawe??
P.S. Wypisuje takie rzeczy pewnie dlatego ze zly na siebie jestem bo nie mam odwagi po przesluchaniu plytek zaczac stosowac materialu w praktyce :cry:

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » sob maja 14, 2005 9:04 pm

Nie dygaj nic tylko na ulice uderzaj, a nie sie przed kompem zwierzasz ze swych problemów. Motywator włączony, jesteś uwodzicielem. Jeszcze tylko na kursik i BB i wymiatasz. A o uprzejmym kończeniu znajomości poszukaj, bo troche tego na forum jest.
Jestem mistrzem!!!

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz maja 15, 2005 9:53 pm

arti, jedną z najważniejszych rzeczy na początku jest ustalanie ram spotkania, bez tego załaduje cię do szuflady i będzie wyła jak ją zostawisz :D :D

a zamiast tego może mieć zajebistą przygodę z kimś wyjątkowym, który pojawił się nagle w jej życiu i będzie miała co wspominać do końca życia :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn maja 16, 2005 1:04 pm

A kiedy już bedzie wyła to rzeczywiscie zgadzam sie z tym co powiedziałeś i jeszcze raz sie zgadzam ,ale pomyśl ile razy ty byłeś w takim stanie ..i co ..świat się zawalił ?..coś się stało ?..No OCZYWIŚCIE że TAK !!! - konsekwencją tego jest fakt ,że uderzyłeś na NLS bracie !! Idąc tym tropem - uwódź (tak to się mówi - uwódź ? :)) laski ,bo to wkrótce sprawi ,że zaczną uderzać na SEX APPEAL ..czaisz jaka jazda :twisted: :twisted: :twisted:

POzdrO

Klocek
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości