KTo jeSZczE mA jAJA?

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

KTo jeSZczE mA jAJA?

Postautor: klocek » czw maja 12, 2005 2:18 pm

Tak sobie przyszedłem z miasta do domu na obiad i nagle zaczałem nabierac ogromnej checi na poeksperymentowanie ,a ze należe do wielce elitarnego klubu :"SprawdźmyCoSięKurwaStanie" ,to w czasie kiedy pyrki się gotowały przyszedł mi do głowy pewien pomysł ,który od razu zechciałem wypróbować .

Wziąłem telefon i zacząłem pisać i walnąłem taką historyjkę :

ponizej oddzieliłem kolejne smsy od siebie numerkami:

1) Dzisiaj, kiedy przegladałem poczte www zauważyłem pewien e-mail,w którym byl tylko link zeby wejść gdzieś dalej.
Na tym linku napisane było tylko- dosłownie
2) -cytuje :"Jeśli lubisz sie dobrze bawić najedź na mnie myszką i klliknij ", po czym kiedy to zrobiłem, wgrała się jakaś strona - cała biała i tylko napis- Gratulujemy!-zapisałeś/zapisałaś
3) ..zapisałaś sie na nasza liste ".I nic wiecej tylko TO..I teraz po 4 godz siedze w domu i przychodzi jakissms z pytaniem:"Czy masz odważna wyobraźnię ?"i zaraz po tym :"Co czujesz i o czym myślisz..
4) ..i o czym myślisz ,kiedy golisz swoją pizdę ?Kiedy sie już naprawdę dobrze zastanowisz prześlij tego smsa dalej !"-Zdębiałem do chuja -skąd oni mieli mój nr - przeciez nie zostawiam go na każdej stronie
5) ..stronie ,na która wchodze. A poza tym - przecież ja mam cholera JAJA ! :-) Niezła akcja ,co? Za dużo o tym nie myśl . A przesłałem ci bo być może ty chcesz się z nimi zabawić :-).Jak juz teraz stwierdzisz..
6) ..że TAK to masz przesłać tego smsa Dalej do kogoś: "Co czujesz i o czym myślisz kiedy golisz swoją pizdę? Gdy już sie dobrze zastanowisz prześlij dalej !"I takie coś do mnie przyszło :-) Klocek
7) Chyba będę musiał wejść na tą strone jeszcze raz i się wypisać ..:-)


Pare minut przerwy na obiad ..


.. i piszę dalej


1) O w penis .Ja chrzanie, jaka jazda - wyobraź sobie, że znów mi przysłali smsa ,ale tym razem nie będę ci pisał go ,ponieważ nie sądze zebyś była kobietą na tyle odważną by w ogóle to czytać !Klocek


I za chwle dostaje sms o treści : "XXX (tu ksywa jej chłopaka) mówi ,że sie nie znasz :-) "

buahahahaha

Własnie się dowiedziałem, ze ona jest akurat ze swoim chłopakiem ,co sprawiło ,że oprócz tego że sie konkretnie uśmiałem to do tego jescze bardziej wcisnęło mi guzik :"SprawdźmyCoSieKurwamaćStanie !" i atmosfere absolutnie dobrej zabawy - ciekawe jakie jaja będą ..

Odpisałem :"Tzn ?"

I po chwili sms zwrotny-jej chłopak wziął jej kom: "Klocu ,stary ty nie wiesz jaka moja niunia jest wariatka i odwagi też jej nie brakuje " ble ble ble - standard - jak to po prowokacji ..

buahahaha

I w tym momencie mogłem albo zakończyć ,dokończyć później albo sprawdzić co będzie dalej i prawdopodobnie pomóc kolesiowi ,ale nie mogłem sie powstrzymac i pisałem dalej ..


1) Ty, to słuchaj i patrz na to. Napisali mi To:" Tylko wyobraź sobie ,ze jestem twoim wymarzonym kochankiem. Co chciałabyś najpierw ze mną zrobić i jak bardzo perwrsyjna potrafisz być ?"Klocek
2) ..i na koniec jakiś Nr za 9pln ,że mam tam niby napisać :-), i jeszcze do tego ps:"Szkoda ,że nie będziemy mieli okazji się spotkać." Pojebało ich, co?A w ogóle jak oni sie do mnie zwracają ?Czy oni są aż tak głupi ..
3) ..że widząc ,że mam mail klocek22@interia.pl jeszcze sobie nie uświadomili ,że ten Klocek ma jaja ?! :-)


Po czym tak jak przypuszczałem - cisza ..



A teraz pytanie : Jak to teraz wygląda w jej umyśle ?

No bo tak - pisałem ja ,a ona była ze swoim chłopakiem ,więc czy to co napisałem było TYLKO pomocą dla jej chłopaka ,czy może JEDNOCZEŚNIE wgrywało się TO do jej umysłu kotwicząc nas obydwóch ,czy może pracowało To BARDZIEJ na moją korzyść ,ponieważ pisałem ja i do tego co jakiś czas używałem swojego imienia kotwicząc na siebie ,czy może większe znaczenie ma to ,że ona akurat patrzyła na swojego chłopaka i bez względu na to kto pisał ?


Proszę o odpowiedź trenerów


KLocek
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Postautor: Batko » sob maja 14, 2005 10:02 pm

Nie mam pojecia.

WIZARD BRAIN
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 12, 2005 10:41 am
Kontaktowanie:

Postautor: WIZARD BRAIN » ndz maja 15, 2005 3:05 pm

Waszmość prawisz zbyt zawile ja nie jestem pojąć w stanie łahahahahha
Kobieta jest jak książka............którą sam piszesz. Kiedyś pisałem dramaty..................dzisiaj romanse i perwersje :) Pamiętajcie uwaga na zewnątrz to co dla ciebie oczywiste, dla niej nie musi być.

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn maja 16, 2005 12:52 pm

Jak to mówią : "Im dalej w las ,tym więcej drzew ... "
==================================



Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.

Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...



***************************************


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości