W jaki sposób wsokczyć do szufladki "ten jedyny"

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

shopo
Posty: 9
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 3:02 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontaktowanie:

W jaki sposób wsokczyć do szufladki "ten jedyny"

Postautor: shopo » ndz maja 08, 2005 2:44 pm

Jaki jest najprostszy sposób wsokczenia do szufladki "ten jedyny" jeżeli panna sama nie potrafi określić kim dla niej jestem? A w moim przypadku owa pannica nie chce pozwolić mi na więcej niż pocałunki jeżeli nie przekona się że jestem tym jedynym, wyjątkowym facetem. Możecie mi drodzy bracia podać jakiś gotowy sprawdzony patern który pomógłby mi coś takiego dokonać?
Wszystko mi jedno czy coś takiego doprowadzi do zakochania czy nie ważne, że dokonam tego na czym mi zależy czyli na domknięciu deal'u.
Z góry dzięki z wszystkie rady.
Pozdrawiam
Shopo z opolskiego

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pn maja 09, 2005 7:41 am

Shopo
a ekologia gdzie??

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Re: W jaki sposób wsokczyć do szufladki "ten jedyny&quo

Postautor: andy » pn maja 09, 2005 12:00 pm

shopo pisze:Wszystko mi jedno czy coś takiego doprowadzi do zakochania czy nie ważne, że dokonam tego na czym mi zależy czyli na domknięciu deal'u.

Shopo drogi bracie, chyba za bardzo skupiasz się na szybkim zamknięciu i tu śmierdzi PSF-em w twoim zachowaniu, a one to wyczuwają. Zabierz jej cukierka i niech ona walczy o Ciebie, a nie odwrotnie. Pamiętaj o tym, aby zawsze być gotowym odwrócić się na pięcie i powiedzieć Żegnam.
pozdrawiam
Andy
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Re: W jaki sposób wsokczyć do szufladki "ten jedyny&quo

Postautor: klocek » pn maja 09, 2005 12:55 pm

shopo pisze:Jaki jest najprostszy sposób wsokczenia do szufladki "ten jedyny" jeżeli panna sama nie potrafi określić kim dla niej jestem? Shopo


E no zobacz stary na to z drugiej strony - jesli ona sama nie potrafi okreslic kim dla niej jestes to byc moze jestes pierwsza osoba w jakiejs tam kategorii , a to znaczy ze juz przez to jestes w tej szufladce jedynym ,jakakolwiek by ta szufladka miała nazwe / etykiete ,prawda? :D :D

Mysłe jednak ze sam zdajesz juz sobie sprawe ze to jeszcze nie ta szuflada o która ci ostatecznie chodzi , tylko czemu pytasz o jakis pattern na zmiane szufladek ,przeciez zrób po prostu to co cie uczyli ,walnij jakikolwiek pattern ,zabierz cukierka ,pobaw sie ,juz teraz poczuj ten luzik co sprawi ,że ona juz sama przełozy cie do odpowiedniej szufladki ,a jesli takowej jeszcze nie ma w jej szafce ,to gwaarantuje ci ,ze jednak pofatyguje sie do najblizszego stolarza..

Pozdro
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

shopo
Posty: 9
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 3:02 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontaktowanie:

Postautor: shopo » pn maja 09, 2005 9:14 pm

Chłopaki możecie zapodać jakiś fajny i ambitny sposób na zabranie cukierka? Bo nic oprócz prowokacji nie przychodzi mi na myśl... Mam taką samą pustkę w głowie jak na dzisiejszej maturze z maty... :(

menic
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 31, 2005 3:53 pm
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Kontaktowanie:

Postautor: menic » pn maja 09, 2005 9:21 pm

shopo pisze: Mam taką samą pustkę w głowie jak na dzisiejszej maturze z maty... :(
Nic tylko sie powiesić ;( :cry:
Jak masz coś zrobić dobrze...
...To musisz zrobic to sam.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości