Strzał snajperski!!

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Strzał snajperski!!

Postautor: aristo » ndz kwie 17, 2005 10:38 pm

Witam bracia uwodziciele :twisted: , dawno nie korespondowalem, jako ze dzialania swoje skupilem głównie na dzialaniach praktycznych i w terenie, co doprowadzilo mnie do wniosku ze nie ma potrzeby opowiadania pewnych historii, jako ze kazdy najlepiej uczy sie na wlasnych bledach i samemu doswiadczajac pewnych sytuacji.
Wprawdzie forum sie przydaje, bo czasem warto zasiegnąć troszke inwencji twórczej innych braci w grzechu, co by urozmaicic pewne zagrania w tej jakze przyjemnej profesji :twisted: ,chcialbym by w szczególności wypowiedzieli sie na moj temat trenerzy, no chyba ze ktos ma jakis swietny pomysl.
Otoz tak, czasem po licznych podejsciach roznie zbilansowanych przychodzi Ci na mysl by wykonac strzal snajperski do jednej konkretnej kobiety, która chiałbys miec zbilansowana na +. Ostatnio przyszło mi na mysl by cos takiego zrobić do super atrakcyjnej barmanki. Oczywiscie na mysl mi przyszlo zeby zastosowac tradycyjne podejscie z tekstem typu: "widze ze jestes w pracy i.." badz bezposrednie normalne podejscie. Oczywiscie mozna to zrobic w kazdej chwili ale szanse na to ze to zadziala do osoby ktora jednego wieczoruj jest podrywana przez setki kolesi raczej sa male :twisted: . Zatem zaczelem sie zastanawiac jakie by tu podejscie zastosowac wlasnie do kogos takiego kto pracuje w klubie nocnym jako barmanka by to bylo podejscie na tyle intrygujace i przykowajace uwage ze pomimo wielu innych podrywaczy i tego ze pewnie owa kobieta ma faceta z podwojnym karkiem, to podejscie moje zadziala i spedze z nia upojna noc :twisted: .
Czekam na propozycje, mile widziane te bardziej wyszukane ;),a moze ktos juz testowal jakies sztuczki w takim przypadku?, Pozdrawiam

Aristo

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » wt kwie 19, 2005 5:21 pm

czyzby mistrzom ktorzy wypisuja takie wspaniałe historie..;) zabraklo inwesncji by stworzyc jakis dobry plan działania w tejze prostej sytuacji???

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 20, 2005 11:22 am

może jeszcze poczekam ... :P masz rację to prosta sytuacja :D .. po co dawać łatwe sposoby :D ... trzeba wymyślić coś .. trudniejszego :D ... masz coś ??

napisałem poniżej parę rzeczy, ale skasowałem je .... poczekam z nimi, aż ktoś coś wrzuci :P :P
Ostatnio zmieniony śr kwie 20, 2005 11:35 am przez mcjackal, łącznie zmieniany 1 raz.
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » śr kwie 20, 2005 11:28 am

Otóz to czekam na jakies niepowtarzalne, ciekawe i bardziej złozone scenariusze :wink: , a o latwych sposobach to juz wspominalem :)

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » pn kwie 25, 2005 1:20 pm

mcjackal pisze:może jeszcze poczekam ... :P masz rację to prosta sytuacja :D .. po co dawać łatwe sposoby :D ... trzeba wymyślić coś .. trudniejszego :D ... masz coś ??

napisałem poniżej parę rzeczy, ale skasowałem je .... poczekam z nimi, aż ktoś coś wrzuci :P :P


dobra mcjackal wrzucaj to bo reszta spi albo ma to w dupie...

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 27, 2005 1:40 am

jup .. masz rację ja szakal jestem a nie cholera mikołaj :P :P :P

.... no .... to dopasuje sie do reszty .. mam to w dupie :P

Aristo, powiedz gdzie ten lokal to skoczę ale tylko jak będzie blisko, bo ja leniwy jestem :D :P oblookam barmankę i jak mi się spodoba do to niej strzelę :P :P

one shoot one dead i .. game over

szakal wins :P

as usual :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » śr kwie 27, 2005 11:26 am

Oj widze panowie ze nie idzie wam w wymysleniu czegos szcegolnego,

Mcjackal, post zostal umieszczony nie w celu wskazania dobrego mieska :twisted: , tylko w celu wysilenia inwencji tworzej i stworzenia dobrego planu dzialania :wink:

a lokal jest troche daleko od Ciebie- Wrocław City :) , ale jesli bedziesz przejazdem to czemu nie, tyle ze to tego czasu to pewnie ja juz ja fuck up :twisted:

Pozdrawiam

Aristo

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 27, 2005 12:09 pm

co nie przeszkadza żeby się podzielić tortem z bratem, niż samemu żreć gówno :P :P:P hyhyh :D

wrocław, to prawda, kapeczkę odemnie, musiałaby być potwornie gorąca by mnie skusić :D :P na to bym ją do siebie zaprosił :P hyhy

no to poczekam aż powiesz czy jest aż tak dobra jak ci się wydaje że jest :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » czw kwie 28, 2005 5:12 pm

mcjackal pisze:jup .. masz rację ja szakal jestem a nie cholera mikołaj :P :P :P

.... no .... to dopasuje sie do reszty .. mam to w dupie :P




szakal, to jest forum zamkniete, a skoro to jest forum zamkniete to powinnismy sobie pomagac :!: :!: :!:

odnosze wrazenie ze wszyscy tutaj jestescie pieprzonymi sciemniaczami , jak ktos sie pyta o cos konkretnie to odpowiedzi nie uzyskuje!!!!

jak takie to proste to pomoz aristo, juz przeciez nawet to zrobiles ale skasowales z jakis tajemniczych powodow


kto bedzie tak mily i odpowie ????????????????

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » pt kwie 29, 2005 4:07 pm

jup strzały snajperskie są na BB, a działu bb nie mamy więc techniki z tego zakresu tutaj są .. conajmniej ... niestosowne :D

pisał Szakal z będący w odwiedzinach u Andiego w Gdyni :D
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » pt kwie 29, 2005 5:12 pm

Widze ze rzeczywiscei nie doczekam sie zadnej ciekawej propozycji,stosujecie panowie same twierdzenia wytrychy oby tylko ominac meritum sprawy.
Czy gdybym dal drogi Andy inny tytol to wowczas stosowne byloby wymyslenie i opisanie ciekawej propozycji? Wtedy pewnie tez bys cos wymyslil oby tylko nie odpowiadac.
Jesli nie wiecie co napisac ale powtarzam odnosnie istoty sprawy, poprostu sie przyznajcie :twisted: .

Pozdrawiam

Aristo

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr maja 04, 2005 9:32 am

jak byś nie zauważył Aristo to ja pisałem powyższy post, więc skąd u ciebie do Andiego odpowiedź :D :D :D .. nic to :P

skąd masz przekonanie ze jak zadasz pytanie to automatycznie dostaniesz odpowiedź ?? :D nie zauważyłem żeby wiedza z nls była podawana na otwartym forum, tak samo wiedza z bb nie była podawana tutaj.

i game over :D :P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » śr maja 04, 2005 5:43 pm

Alez jasne ze zauwazylem Mcjackal :lol: , trudno nie zauwazyc, ale jako ze Ty pisales z pod pseudonimu Andego tak tez odpisalem na ten pseudonim :P :lol:

Jesli chodzi o to pytanie to tak jak pisalem wystarczylo by zmienic tytol i juz by nie bylo to zadanie z BB i nie przesadzajmy mam wszystkie info z BB i zadnych czarow i codow tam nie bylo, takze nawet gdyby ktokolwiek wiedzial co napisac i napisal to, to nikt by nie zauwazyl ze to BB.

Poza tym panowie!! BB to nic innego jak to samo co nls tyle ze powycinane co lepsze wstawki, zeby wiecej zarobic na dodatkowym kursie :twisted: i to wszystko, bez urazy ale tak wlasnie jest, przerobilem cale szkolenie Rossa Jeffriesa i to co bylo na zwyklym nls i na BB bylo tam na podstawowym szkoleniu SS. No chyba ze ktos uwaza ze polacy chwytaja znacznie wolniej taki material niz amerykance i trzeba im ta wiedze podzielic :lol: :lol: :twisted: , najlepiej na kilka czesci :lol: :lol:

Pozdrawiam
Aristo

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » czw maja 05, 2005 1:10 pm

Zgadza się Andy , ale zauważ że "ss" stoi po $995 i też mają 3 dni treningu , a jeśli przerabiają w 3 dni to co my w 6-7 (nls + bb) ,to albo Ross im słabo i niedokładnie tłumaczy ,ze zdązą w 3 dni albo jest tak dobry ,że zdązy ich tego nauczyć w 3 dni ..

A to takie drobne przemyślenie ,a co do tego że można tu wymieniać się technikami i pomysłami z bb co zasugerował Andy ,to w pełni się zgadzam ,w sumie to i tak mi wszystko jedno bo i tak będę na bb ale co tam ,można sie wcześniej zapoznać z "programem" a i motywacja będzie większa po wstępnym wypróbowaniu nowych rzeczy :D :twisted: :twisted:
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

Stalowy Szczur
Posty: 34
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 2:01 am
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Stalowy Szczur » czw maja 05, 2005 4:34 pm

andy pisze:jup strzały snajperskie są na BB, a działu bb nie mamy więc techniki z tego zakresu tutaj są .. conajmniej ... niestosowne :D

pisał Szakal z będący w odwiedzinach u Andiego w Gdyni :D


Ciekawe może dział BB jest właśnie tutaj ?
Szukałem i szukałem na forum - jednak nigdzie go nie widać.
Nigdy nie było żadnej równowagi pomiedzy płciami, ponieważ władza wiąże się z pewnymi rolami społecznymi, podobnie jak z pewnością wiąże się z informacją.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości