Strzał snajperski!!

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » śr maja 04, 2005 5:43 pm

Alez jasne ze zauwazylem Mcjackal :lol: , trudno nie zauwazyc, ale jako ze Ty pisales z pod pseudonimu Andego tak tez odpisalem na ten pseudonim :P :lol:

Jesli chodzi o to pytanie to tak jak pisalem wystarczylo by zmienic tytol i juz by nie bylo to zadanie z BB i nie przesadzajmy mam wszystkie info z BB i zadnych czarow i codow tam nie bylo, takze nawet gdyby ktokolwiek wiedzial co napisac i napisal to, to nikt by nie zauwazyl ze to BB.

Poza tym panowie!! BB to nic innego jak to samo co nls tyle ze powycinane co lepsze wstawki, zeby wiecej zarobic na dodatkowym kursie :twisted: i to wszystko, bez urazy ale tak wlasnie jest, przerobilem cale szkolenie Rossa Jeffriesa i to co bylo na zwyklym nls i na BB bylo tam na podstawowym szkoleniu SS. No chyba ze ktos uwaza ze polacy chwytaja znacznie wolniej taki material niz amerykance i trzeba im ta wiedze podzielic :lol: :lol: :twisted: , najlepiej na kilka czesci :lol: :lol:

Pozdrawiam
Aristo

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » czw maja 05, 2005 1:10 pm

Zgadza się Andy , ale zauważ że "ss" stoi po $995 i też mają 3 dni treningu , a jeśli przerabiają w 3 dni to co my w 6-7 (nls + bb) ,to albo Ross im słabo i niedokładnie tłumaczy ,ze zdązą w 3 dni albo jest tak dobry ,że zdązy ich tego nauczyć w 3 dni ..

A to takie drobne przemyślenie ,a co do tego że można tu wymieniać się technikami i pomysłami z bb co zasugerował Andy ,to w pełni się zgadzam ,w sumie to i tak mi wszystko jedno bo i tak będę na bb ale co tam ,można sie wcześniej zapoznać z "programem" a i motywacja będzie większa po wstępnym wypróbowaniu nowych rzeczy :D :twisted: :twisted:
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

Stalowy Szczur
Posty: 34
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 2:01 am
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Stalowy Szczur » czw maja 05, 2005 4:34 pm

andy pisze:jup strzały snajperskie są na BB, a działu bb nie mamy więc techniki z tego zakresu tutaj są .. conajmniej ... niestosowne :D

pisał Szakal z będący w odwiedzinach u Andiego w Gdyni :D


Ciekawe może dział BB jest właśnie tutaj ?
Szukałem i szukałem na forum - jednak nigdzie go nie widać.
Nigdy nie było żadnej równowagi pomiedzy płciami, ponieważ władza wiąże się z pewnymi rolami społecznymi, podobnie jak z pewnością wiąże się z informacją.

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Strzal wbarmanke

Postautor: Batko » pt maja 06, 2005 8:58 am

Wez pod uwage nastepujace sprawy:
1. Laska ktora pracuje w barze jak samzauwazyles jest podrywana 100 razy w ciagu wieczora i prawdopodobnie ma karkowego chlopaka.
2. Czesto prace w takim srodowisku wybieraja kobiety, ktore sa oswojone z ostrymi zagrywkami i lubia adrenalinke. Podrywki i zwykle akcje w barze oraz zachowania jej chlopaka moga jej juz nie dostarczac tego kopa (oswoila sie z tym)
3. Do jakiego sektora kwadratu , ktory rysowal lech na NLS nalezy ten typ? Juz wiesz? OK
Wiec: POtrzebujesz wstrzelic sie w jej potrzeby czyms nowym i dajacym jej nadzieje na kopa adrenalinowego.

Mozesz sprawdzic ryzykowne podejscie w rodzaju:
Poczekaj az bedzie przy niej jej chlopak z szyja, podejdz i powiedz jej cos w rodzaju:

Wiesz co, pomimo, ze ryzykuje ze twoj chlopak zaraz mnie zmasakruje nie moglem sie powstrzymac, zeby nie powiedziec Ci, ze uwazam Cie za najpiekniejsza kobiete/dziewczyne w calym Wroclawiu. Jestem James :-)

potencjalne korzysci: zwroci uwage na ciebie, juz ja znasz i mozesz wrocic pozniej jak teraz sie okaze zly moment, dowiesz sie ze to nie jej chlopak, ale zyskasz jej uznanie i zacznie sie zastanawiac co moze przezyc z facetem, ktory ma takie jaja.

potencjalne ryzyko:
a) oleje Cie i kaze spierdalac
b) zostaniesz zmasakrowany przez jej chlopaka
c) zostaniesz zmasakrowany przez jej chlopaka i ona Cie olej i kaze spierdalac.

No ale snajper to komandos i tez ryzykuje, ze jak go zlapia....

Stosuj na wlasne ryzyko :-)

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Postautor: urukhai » pt maja 06, 2005 4:19 pm

Ktory to z wroclawskich barow ? ;) Chetnie sprawdze czy ta pieknosc jest warta zachodu ;)
pozdrawiam
Uruk-Hai

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz maja 08, 2005 2:56 am

urukhai pisze:Ktory to z wroclawskich barow ? ;) Chetnie sprawdze czy ta pieknosc jest warta zachodu ;)


no i nagraj potem na telefon jako dzwonek, jej wycie jak jej załadujesz tam gdzie lubię najbardziej, a co 3 ruch ... zadedykuj braciom :P
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz maja 08, 2005 3:03 am

aristo pisze:Alez jasne ze zauwazylem Mcjackal :lol: , trudno nie zauwazyc, ale jako ze Ty pisales z pod pseudonimu Andego tak tez odpisalem na ten pseudonim :P :lol:

Jesli chodzi o to pytanie to tak jak pisalem wystarczylo by zmienic tytol i juz by nie bylo to zadanie z BB i nie przesadzajmy mam wszystkie info z BB i zadnych czarow i codow tam nie bylo, takze nawet gdyby ktokolwiek wiedzial co napisac i napisal to, to nikt by nie zauwazyl ze to BB.

Poza tym panowie!! BB to nic innego jak to samo co nls tyle ze powycinane co lepsze wstawki, zeby wiecej zarobic na dodatkowym kursie :twisted: i to wszystko, bez urazy ale tak wlasnie jest, przerobilem cale szkolenie Rossa Jeffriesa i to co bylo na zwyklym nls i na BB bylo tam na podstawowym szkoleniu SS. No chyba ze ktos uwaza ze polacy chwytaja znacznie wolniej taki material niz amerykance i trzeba im ta wiedze podzielic :lol: :lol: :twisted: , najlepiej na kilka czesci :lol: :lol:

Pozdrawiam
Aristo


hehe aristo, co ty gadasz ?? tu nie chodziło o to by się ktos miał w czymś połapać a w czmś nie połapać:P dział dla ludzi po bb miał być utworzony i uruchomiony, niestety jest coś co sie nazywa nls ninja ale nie zostało to od prawie roku otwarte :( [zasada niedostępności :P]

a co do twoich materiałów z bb, to nijak sie to ma do tego co jest na kursie, bo wiem że dobrze wiesz że to co jest w materiałach to pikuś w porównaniu do tego co jest na samym kursie :P. Nie wiem tylko po co to napisałeś o tych materiałach :D

Oczywiście masz rację że nls to kopia SS Rossa :D :P a co do łapania, to powiem ci że dzięki staremu systemowi edukacyjnemy, Polacy o wiele lat wcześniej łapią to czego amerykańce jeszcze długo nie złapią :P :D :D

taki przykład, pojedź do kraju za wielką woda i zrób ankiete, wśrós społeczeństwa chorego na otyłość :P :

Gdzie leży Polska i co ci się z nią kojarzy ??:P

... parę procent ... odpowiedzi prawidłowych .. uzyskasz :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » ndz maja 08, 2005 3:16 pm

Wkoncu ktoryś z trenerów dojżał nasza dyskucje :P , dziekie Master Batko, pozdrowienia. Co do metod ktore proponujesz to warto je przetestowac, ale najpierw chyba powinienem sie dobrze ubezpieczyc, jako ze są one troche ... :P ryzykowne.

mc jackal napisal:
a co do twoich materiałów z bb, to nijak sie to ma do tego co jest na kursie, bo wiem że dobrze wiesz że to co jest w materiałach to pikuś w porównaniu do tego co jest na samym kursie . Nie wiem tylko po co to napisałeś o tych materiałach

ja nie pisałem o materiałach tylko o informacjach ktore posiadam, a informacje moga byc przeciez roznie zdobyte i wlacznie ze zrofłąmi poufnymi, niczego nie sugerujac oczywiscie :P , takze wiem co nieco;).

Oczywiście masz rację że nls to kopia SS Rossa a co do łapania, to powiem ci że dzięki staremu systemowi edukacyjnemy, Polacy o wiele lat wcześniej łapią to czego amerykańce jeszcze długo nie złapią

taki przykład, pojedź do kraju za wielką woda i zrób ankiete, wśrós społeczeństwa chorego na otyłość :

Gdzie leży Polska i co ci się z nią kojarzy ??

... parę procent ... odpowiedzi prawidłowych .. uzyskasz


Jasne zgadzam sie z tym i Ty rowniez zgodziles sie ze mna ze skoro polacy są tacy dobrzy to nie powinni dostawac okrojonego czy tez podzielonego na kilka czesci materiału, pomijajac zasade zab. cukierka gdzie powinno sie ja stosowac w innych sytuacjach :P

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn maja 09, 2005 10:43 pm

pięknie rozpakowałeś szkolenia :D to prawda ze to co u nas jest na nls i na bb to u rossa jest na podstawowym :d :P

a to nie sa jedyne [ss i ass] Rossa kursy :D

ciekawe co na to trenerzy :D może coś kiedyś dorzucą ... a jak nie to dalej będą nas wodzić za noc nigdy nie otwartym działem ninja i okrojonymi do bólu infrmacjami :( :(
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości