"chciałabym byc kaczką"

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Trek
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 9:45 pm

"chciałabym byc kaczką"

Postautor: Trek » pn kwie 04, 2005 9:17 am

witajcie, poznalem panne ktora bezgranicznie kocha nature i wszystko co sie z nia wiąze, czesto spaceruje po parkach i kazdą wolną chwile chce spedzac na lonie natury, tak bardzo ze mi co jakis czas powtarza ze chcialaby zostac kaczką, bo to jej ulubiony ptak. zabawne przyznacie, bo tak na nasz chlopiecy rozum to jest nawet smieszne ze dziewczyna atrakcyjna i dobrze zarabiająca chce byc kaczką(?). ale niewazne. pytanie brzmi: jak by tu przekotwiczyc jej uczucia do przyrody na moją osobe ofkors? mozna to np. zrobic poprzez wydobycie jej słow transowych pytaniem "co cie najbardziej fascynuje w przyrodzie ze tak do niej tesknisz?" i potem to wykorzystac w patternach, ale moze znacie jeszcze inne metody..? :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn kwie 04, 2005 10:24 am

zasada jest taka, wchodzisz w jej swiat a potem go ... rozbierasz :D na części Tobie pasujace :D

to zajebista metaforka, którą możesz jej nawsadzać co chcesz, masz ją jak na tacce :D:P

to jej "nietypowe" marzenie może być ucieczką od rzeczywistości :D, ale to nie ważne, ważne co z tym mozesz zrobić :D uważaj, bo to moze być jej ciebie testowanie :D .. jeszcze ciekawiej :D :D

a jak lubi całą przyrodę to masz ogromne pole do popisu, wkręcanie tematów z przyrody .. mhhm :D

hmm a moze coś dla jaj ?? :P coś z kaczki ?? :
przywołaj jej jak by to był jak by była kaczką, zapytaj ją co by chciała robić nią bedąc .. potem mozesz wpleść siebie jako kaczorka i co z nim by porobiła :P :P :P cały czas łowisz jej słówka i wykorzystujesz przez dodanie do nich piętrzenia wzmacniające je same :D

zakotwicz jej stany na swój głos gęgając jak kaczka :D tylko po to by potem była jazda :D laska bedzie szła po parku usłyszy gęganie i ...

buchecheche :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
whooan
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 4:02 pm

Postautor: whooan » pn kwie 04, 2005 7:54 pm

Powiedz jej, ze dymasz jak kaczor !

heheh
pozdro
Native Linguistic Speaker

Trek
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 9:45 pm

Postautor: Trek » wt kwie 05, 2005 12:15 am

he he, dzieki za odzew chlopcy:)

mcjackal podsunąles mi kilka ciekawych pomyslow:) a jedno mnie tak strzelilo ze w zyciu bym na to nie wpadl: testowanie mnie? jak? w jaki sposob? kilka slow wiecej poprosze bo nie nadązam..

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt kwie 05, 2005 9:51 am

cóz nie my jedni mamy monopol na coś nietuzinkowego, mozesz także zauważyć przy rerutacji ludzi do pracy jakie są pytania, jak cię testują. Czemu by laski nie mogły sobie wymyślić dla zabawy a zobaczę co się stanie jak wkręcę go w coś takiego .. i tu wyobraźnia płynie ... i ...


... teraz dość ważna sprawa, jeśłi tak jest - przydałoby się wyczuć kiedy jeszcze mozesz popląsać w jej świecie wykorzytując go, a kiedy trzeba ją z niego wyprowadzić, zrobić coś czego się nie spodziewa. Ubiec jej teks .. ale cię nabrałam z tą kaczką :D dałeś się wkręcić jak mały dzieciak, miałam ubaw .. etc. - powtarzam tylko i wyłacznie jeśli tak jest, jeśli wyczujesz, wyniuchasz ze laska jest niespójna, przemieszcza się z wyobrażeń do rzeczywistości by sprawdzić cię :P ... to można zauważyć, tylko nie nieustannym wlepianiem się w nią jak w telewizor gdy jest mecz polska anglia i nasi prowadzą 1:0 :P ... można odwrócić się rolami :P .. i ją zacząć tesotwać, co jednocześnie będzie frakcjonowaniem stanów .. jak ją gdy będziecie w świecie natury kaczek, zapytaj ją ile to jest 2x2 :P ... i wtedy sprawdzaj jak się zachowuje, cały niewyerbalny pakiet zachowań jej wyjdzie :P :D ... :
czy powie :
od razu 4, czy bedzie sie zastanawiała, czy zapyta dlaczego, czy moze powie, no co ty kaczki nie umieją liczyć :D

hehe

pobaw się z nią :D ... tylko nei za długo, bo nie chodiz o to byś został kaczorem :D .. bądź tam tylko tyle czasi ile potrzeba ci na wyciągnięcie z niej tych rzeczy które będziesz mógł zastosować do ... własnych strategii :D

mołej zabawy ... kaczorq z WIELKIM ch...m
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Trek
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 9:45 pm

Postautor: Trek » ndz kwie 10, 2005 1:47 pm

i dzieckiem nadal jestem:), ale skupmy sie, spotkalem sie z nia, spytalem co takiego jest fascynującego w kaczkach(?) powiedziala mi, ale niewiele z tego znalazlem dla siebie, wiec zacytuje ci mcjackal, kowboju, jej slowa. moze wy chlopcy cos tu wykopiecie interesującego z jej slow. powiedziala tak: "co jest fascynującego? no jak to co?! np wczoraj gdy ty nie mogles sie spotkac, poszlam sama na spacer i obserwowalam takie dwie kaczki <i tu zaczela patrzec w jedno miejsce>, one sa takie jak ludzie, szly sobie po trawie, samiec i samica, samiec szedl o pol kroku z przodu, bo mezczyzna zawsze o pol kroku wyprzedza kobiete, i szly i od czasu do czasu cos kwakaly do siebie <patrzac w to samo miejsce pokazywala rekoma z jaka szybkoscią szly> po pewnym czasie samica chyba sie zmeczyla bo zostala w tyle z pol metra za kaczorem, wtedy on zatrzymal sie, odwrocil do niej i zaczal machac skrzydlami <zrobila w powietrzu rekami ruchy imitujące ruchy skrzydel, patrzac w to samo miejsce gdzie przedtem> i glosno kwaczec, bo facet zawsze ponagla kobiete jak ida razem a ona zwalnia. kaczki sa b. podobne do ludzi, i do siebie nawzajem, tak jak mrowki. ucza mnie na psychologii o tym jak z zachowan zwierzecych mozna wylapac wzorce do zastosowania ich w terapii z ludzmi itp..." wiec.. co wydedukowaliscie panowie?

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz kwie 10, 2005 11:45 pm

hehe, tyle tamatów że ... się w pale nie mieści,

nie wiem czy byłes na kursie, czy tylko płytek słuchałeś. A jak kupowałeś CD to powinieneś być na 1 dniowym co ci przysluguje. Dzięki tej obecnosci powinieneś mieć dostarczoną wiedze jak wykorzystwać słowa transowe i jak tworzyć patterny z dowolnych tematów

a dodatkowo kotwiczenie, też powinno być w obszarze twojej wiedzy.

i z tą wiedzą ... powinieneś się spokojnie ogarnąć w tym temacie, chyba ze nie ćwiczyłeś tego czego cię nauczyli, albo nie byłeś na coachingu, lub cąłym NLS'ie.

powiedz jaką wiedze miałeś dostarczoną, ponieważ nie za bardzo bym chciał dostać minusa :P za ujawninie ci wiedzy, do której dostepu mieć jeszcze nie powinieneś :D : D:D

bo prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę ze są sposoby na szybsze i efektowniejsze wykorzystywanie ich w takich i innych sytuacjach :D ... bo po co czas tracić :P :P :P .. .gdy wykorzystać mógłbyś go na ....

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Trek
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 9:45 pm

Postautor: Trek » pn kwie 11, 2005 6:49 am

no ba, jasne ze na 3-dniowym bylem, jesli masz mozliwosc to sobie posprawdzaj:P rok temu ponad, lecz jakos w dupie mialem (nie wiem czemu) takie "slowa transowe" i to co sie z nimi wiaze(tylko kilka razy tego probowalem), i zylem ze standardowych patternow, i mnie zadowalalo:] ale trzeba sie edukowac. ogolnie wiem, ze wylapuje sie jej slowa, ktore sa jakby kotwicami do jej stanow, o ktorych mowi, uzywając tych slow. moze o czyms jeszcze zapomnialem(?). pewnie tak. Ale nie wiem w tym przypadku jakie to sa jej slowa z tego co zacytowalem. hm.. spokojnie, minusa nie zarwiesz, wiec..?

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » pn kwie 11, 2005 1:29 pm

lecz jakos w dupie mialem (nie wiem czemu) takie "slowa transowe" i to co sie z nimi wiaze


to jeśli dalej masz je w tym miejscu to szybko je wyciągnij, bo jest to coś, co zaoszczędzi Ci wiele czasu i sprawi, że laska będzie z Tobą w naprawdę dobrym kontakcie...

... tak dobrym, że sama będzie mieć ochotę, żeby dać Ci coś więcej... i np. wysiedzieć Twoje jajka (kwa kwa kwa :wink: )
PRACTICE MAKES PERFECT!

Trek
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 12, 2003 9:45 pm

Postautor: Trek » pn kwie 11, 2005 3:14 pm

masz racje romeo, wlasnie w tym celu kontynuuję ten post:)

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » pn kwie 11, 2005 4:26 pm

i coś czuję, że wkrótce go osiągniesz :D
PRACTICE MAKES PERFECT!

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn kwie 11, 2005 9:27 pm

Trek pisze:no ba, jasne ze na 3-dniowym bylem, jesli masz mozliwosc to sobie posprawdzaj:P ...


jestem klientem tak samo jak ty, a nie pracownikiem instytutu, więc nie mam jak sobie posprawdzać jak się nazywasz i kiedy byłes na kursie :P :P

Trek pisze: ... rok temu ponad, lecz jakos w dupie mialem (nie wiem czemu) takie "slowa transowe" i to co sie z nimi wiaze(tylko kilka razy tego probowalem), i zylem ze standardowych patternow, i mnie zadowalalo:] ale trzeba sie edukowac. ogolnie wiem, ze wylapuje sie jej slowa, ktore sa jakby kotwicami do jej stanow, o ktorych mowi, uzywając tych slow. moze o czyms jeszcze zapomnialem(?). pewnie tak. Ale nie wiem w tym przypadku jakie to sa jej slowa z tego co zacytowalem. hm.. spokojnie, minusa nie zarwiesz, wiec..?


no to przypomnij sobie jak to było, pozaglądaj w skrypt i notatki które robiłeś, a nie idziesz na łatwiznę, zreszta i tak już ci podpowiedzieliśmy dużo :P ... pomagać lubimy, ale kawy na ławę kłaść nie bardzo, a trochę wysiłku spowoduje że wiedza którą sobie sam przypomnisz utrwali ci sie o wiele szybciej i na dłuzej, niż miałbyś miec podane na tacy coś co użyjesz, zapomnisz i przy następnej okazji znowu bedziesz szukał pomocy do wiedzy którą miałeś podaną na kursie :D

a jak byłes ponad rok temu to czy przypadkiem nie byłeś w marcu 2004 na nls ??, pamiętam to bo ja wtedy byłem :P chyba ze byłes jeszcze wcześniej, na jesieni czy w zimę 2003 :D :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Istar
Posty: 12
Rejestracja: pn sty 03, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Wołomin
Kontaktowanie:

Postautor: Istar » ndz lis 20, 2005 12:28 am

A może by tak... wziąść ją do parku(w porze godowej kaczek! :P dowiedz się kiedy to jest), wrecz zaciągnąć ją tam, znaleźdź parke, zaproponowac że ją będziecie naśladować, i modlić sie głeboko żeby kaczki zaczeły sie do siebie dobierać ;P
Jak coś spieprzysz to to nie jest porażka, to tylko spieprzenie


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości