jak to robi wytrawny NLSiarz? :)

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

boloJoung
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 28, 2004 3:54 am

jak to robi wytrawny NLSiarz? :)

Postautor: boloJoung » wt mar 22, 2005 9:52 pm

chodzi o to jak przekonac panne do tego zeby poszala ze mna np do ZOO, jest ladna pogoda, blablabla mowie: "taka ladna pogoda moze bysmy sie do ZOO wybrali?" a ona, ze nie da rady bo musi cos tam napisac do szkoly i pomoc w czyms mamuni,

jak zareagowac w takiej sytuacji na drugi raz, rozmowa jest na gg?


pozdrawiam,
bJ
ps: jestesmy ze soba ponad miesiac i wydaje mi :) ze to co mowi jest szczere, chociaz... :D

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Re: jak to robi wytrawny NLSiarz? :)

Postautor: mcjackal » śr mar 23, 2005 7:45 pm

bolo ?? co ty za przeproszeniem pierdolisz ?? coś wiesz albo nie wiesz, "wydawanie się sobie" pozostaw poza horyzontem zdarzeń swojej mapy rzeczywistości :D

sprawdź ją ... to ma być rozmówka face 2 face, na gg, skype, przez tel nie wejdzie :D chyba że przez tel czy skype'a pokotwiczysz głosem, ale to trza umieć :D :D :D aw gg bedziesz używał kursywy i bolda, jako kotwic :D

acha propozycja udania sie gdzieś może być jej nie na rekę, wrzuc temat niech sama wymyśli gdzie chce iść, wtedy będzie miała mniej narzekania na wybranie lokalizacji, a jak pozostawi to tobie to wymyśl cos bardziej orginalnego, bo do zoo to dzieci ciągną rodziców, tam jest takie przekonanie, chyba ze chcesz jej czymś zaiponowac, to idź wczesniej do zoo i pogadaj z opiekunami niektórych zwierząt, daj im w łapkę jak będzie trzeba, żeby was wpuścili do jakichś zwierzątek, żebyści emogli je pogłaskac, albo coś w tym stylu, zaskocz ją czymś nieszablonowym, oczywiście to ma być niespodzianka, wjebałem propozycję, to sie teraz wszyscy rzucą do zoo :P :P heł hłe, może sie zatrudnie jako opiekun i bede łił kasę od was za wpuszczanie żywej padlinki do klatki tygryska ?? jak by to było ... gdyby tygrysek rozprawiał się z Wami a wasza laseczka by na to patrzyła, niespotykane przezycie, co ?? :P hehehehe [moja wyobraźnia samego mnie zadziwia :D :D :D - dobra z powrotem na ziemie Szakal :P JEB !!]

wiesz nie wiem jaki rodzaj przyjemności .. lubisz .. wiesz jedni ludzie [ps] lubia przebywać z innymi [pj] i czerpią z tego własnie tę przyjemność, nie ważne gdzie są, wazne ze razem [zp] bo ludzie to zwierzeta stadne :P

ps - pokaż siebie [kciukiem]
pj - pokaż ją [wskazujacym]
zp - złącz palce wskazujacy i kciuk przed sobą, między wami

nie musze mówić że twoja gestykulacja m abyć spontaniczna, z gracją i niezauważalna :D :D

a ty napierdalasz dalej :

a są ludzie którzy lubią się zaszywać w domu przed innymi pod rzekomymi pretekstami które potem moga okazać sie dzieccinnymi wymówkami, [tutaj twoja gestykulacja może wyglądac tak, otwieraszpalce odwracasz dłoń wnętrzem do niej i odsuwasz sie od niej, tylko niedaleko, żeby nie wzieła tego za bardzo do siebie :D] które jak sie wydadzą moga spowodować, irytację i zażenowanie, czy nawet wstyd z tak możnaby to nazwać gówniarskiej [ja bym tak jebnął, jak chcesz zmień co chcesz :D] działaności :P bo ja nie jestem tym który ma zamiar cię namowić do złego :twisted: a tylko może mile spędzić z Toba czas ... :P

sama wybierz ... do której grupy osób bardziej cię przyciąga [i tutaj odwracasz dłoń do siebie i wnętrze jej przysuń do klatki piersiowej .. swojej] - zobacz jej kinestetykę, czy zacznie sie przysuwać do ciebie czy pozostanie w miejscu, jak sie zacznie, ty też się dopasuj :D jak nie ...

... życz miłych lekcji i albo zmień temat, albo pożegnaj się, zdawkowym buziakiem na dowidzenia i zaproponuj że jesli sie obrobi z zajęciami i nabierze ochoty to niech się odezwie, ty przeszkadzał nie będziesz :P ... masz o wiele innych ciekawszych zajęć niż frustrowanie kogoś przeszkadzaniem :P :P :P

zero wdawania sie w gadki o zajęciach :P .. topic is dead :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości