Strategia

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

harry_angel
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 21, 2004 8:18 pm
Lokalizacja: Wrocław

Strategia

Postautor: harry_angel » sob mar 19, 2005 10:49 am

Jedno pytanie związane z konkretną sytuacją. Wczoraj umówiłem się z jedną panną na dziś (bardzo jej na tym zależało), ale jeszcze wieczorem przypadkowo się na nią natknąłem i tak mnie to zaskoczyło, że wrzuciłem parę petenckich tekstów, po czym panna się zmyła nie mówiąc nawet cześć. Zastanawiam się teraz, co zrobić (biorąc pod uwagę, że jutro wyjeżdża na tydzień za granicę):

1. Olać spotkanie i dać jej prezent w postaci tęsknoty za mną.
2. Zadzwonić, odwołać spotkanie i przy okazji zaprogramować ją na tę tęsknotę.
3. Zadzwonić, wzbudzić stan oczekiwania, następnie spotkać się i przeramować tamtą sytuację, potem ewentualnie zamknąć deal.

Gdyby nie to, że mam dwie inne zgrabne opcje na dziś wieczór, to powiedziałbym Wam, że na pannie mi bardzo zależy... :wink:

_________________________
"- I love you...
- I know."

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » sob mar 19, 2005 10:29 pm

wykorzystaj to wszytko co napisałeś

- ona wyjeżdża
- ty jesteś zajęty

daj jej np. [to tylko jedna z opcji w którą mozesz się pobawić] pozorny wybór :D
cze, to spotykamy sie w tej czy w tej knajpce ?? albo czy o tej godz czy o innej, albo w ogóle wrzucasz text, wiesz mieliśmy się spotkac, to jak chcesz to ja moge od tej do tej, bo mam ... i dalej to co poniżej w srodkuprzed to

najpierw pacing na jej reality :P .. .wyjeżdża .. długo się nie będziecie widzieli ... sugestia czy chce tę chwie wolnego czasu którą mozesz jej przeznaczyć wykorzystać na ostatnie pogadanki czy nie ... niech sie szybko określa, bo jesteś zajęty i masz dwa spotkania .. czy ileśtam :P ... i musisz ją do ... harmonogramu wstawić ...

tak - fajnie
nie - też fajnie

ty jesteś luźny, nie napalony, startujesz z pozycji wygranej :D ...komfort psychiczny pozwala wzmocnić postawę.
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

harry_angel
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 21, 2004 8:18 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: harry_angel » ndz mar 20, 2005 11:49 am

Dzięki, MJ, za radę. Przeczytałem ją niestety dopiero dzisiaj. Zeby zamknąć temat napiszę, jak się skończyło:

Panna sama do mnie zadzwoniła (z innego numeru, więc odebrałem :P ) - znowu zaskoczenie, dlatego tylko odwołałem spotkanie (nie wydawała się zbyt napalona), a potem napisałem esa zakonczonego zdaniem: "Postaraj sie nie myslec o tym, jak by bylo wczoraj wieczorem, a tym bardziej nie tesknij za powrotem i wykorzystaniem najblizszej okazji do nadrobienia tej zaleglosci."
" - I love you...
- I know."

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn mar 21, 2005 2:14 am

obecnie jestem ze zwierzem i prezesem na hypozonie, więc mój z-transowany umysł jest zdziebko przegrzany :P
a dzisiaj jeszcze mnie inkubacja w nocy czeka, więc przestaje pierdzielić senne koszmary :P i idę zadać pracę we śnie mojemu podświadomemu umysłowi :D:D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości