Warsztaty NLS

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Warsztaty NLS

Postautor: romeo » pn lut 28, 2005 5:13 pm

Witam! Chciałbym zapytać czy jest możliwość powtórzenia sobie jeszcze raz kursu podstawowego NLS i ile to by kosztowało (odkładam już pieniądze na BB, ale przydałoby mi się powtórzenie podstaw z grupą). Pozdrawiam K.
PRACTICE MAKES PERFECT!

WIZARD BRAIN
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 12, 2005 10:41 am
Kontaktowanie:

Postautor: WIZARD BRAIN » pn lut 28, 2005 7:54 pm

Płacąc za jeden kurs podstawowy masz prawo do dostępu do późniejszych za darmo ale jak podejrzewam trzeba miejsce sobie zarezerwować. :wink:
Kobieta jest jak książka............którą sam piszesz. Kiedyś pisałem dramaty..................dzisiaj romanse i perwersje :) Pamiętajcie uwaga na zewnątrz to co dla ciebie oczywiste, dla niej nie musi być.

Awatar użytkownika
wibruch
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 09, 2004 10:25 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: wibruch » pn lut 28, 2005 9:56 pm

i zapłacić symboliczne 100 zł 8)
Jaka jest różnica miedzy tym o czym starasz się nie myśleć a tym co chciałbyś pomyśleć ?

carpe diem & memento mori

Dzień w którym masz siłe zrobić sobie kolacje to dzień STRACONY ... ;)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 01, 2005 12:31 pm

nie ma jednoznacznej zasady, ona zmienia sie z każdym nastepnym kursem, są tacy co moga powtarzać ile chcą za free, a są tacy co mogą powtarzać za dodatkową opłatą ustalaną wcześniej, wszyscy muszą sobie zarezerwować miejsce wcześniej.

to tyle z tego co wiem :)
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości