sluchanie plyt

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

boloJoung
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 28, 2004 3:54 am

sluchanie plyt

Postautor: boloJoung » pt lut 04, 2005 9:31 pm

Witam brac,

moze dla niektorych to pytanie z dupy, nie wiem czy to ma jakies znaczenie, dlatego pytam bo moze sie okazac, ze mniejsza skutecznosc etc, :D:D:D
chodzi o sluchanie plyt, materialu jest zaj...scie duzo, pol dnia sluchania, czy mozna np odsluchiwac po 3 CD dziennie czy jednak ciaglosc jest zalecana?

pozdrawiam,

Yngwie
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 09, 2004 6:59 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: Yngwie » pt lut 04, 2005 11:02 pm

Stary spokojnie, powolutku, bo sie przetrenujesz :) Zrobic 3 dni kursu w 1 dzien to moim zdaniem troche za duzo.Przerabiaj tyle na ile masz ochote, ale systematycznie.Rób notatki, przegladaj skrypt, cwicz patterny i badz otwarty na informacje zwrotne, a postepy beda.Pozdr!

Johny

Postautor: Johny » sob lut 05, 2005 6:54 pm

słuchaj płytek tak abyś wszystko po koleji załapać ponieważ gdy przesłuchasz wszystkie płytki jednego dnia to wątpie żebyś to wszystko zrozumiał jeśli czegoś nie załapałeś to przesuchaj jeszcze raz :wink:

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » ndz lut 06, 2005 2:13 pm

Początkowo słuchaj CD w swoim własnym tempie, tak, by zrozumieć zawarty wnich materiał. A po pierwszych kilku przesłuchaniach, gdy juz zrozumiesz przedstawiane koncepcje, słuchaj ich STALE. Nawet jesli świadomie nie słuchasz wszystkiego, to odgrywaj CD jadąc samochodem, sprzatając itd. Niech nagrania towarzysza ci jako tło do tego, co robisz. Jest to dobry sposób na zinternalizowanie zawartego w nich materiału.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
Zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 10:06 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Zwierzak » wt lut 08, 2005 1:15 am

Jest to dobry sposób na zinternalizowanie zawartego w nich materiału.

zin...co?

Czy to zin... oznacza skrzyżowanie wyrazów: wtłoczenie, wkodowanie, przyswojenie, opanowanie, nauczenie się, ...

Jestem pod wrażeniem elokwencji... Lechu :wink:
Kobiety...? po prostu je kochaj ;-)
Ćwiczyć, ćwiczyć, i jeszcze raz ćwiczyć !!!

AMir8
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 16, 2005 12:30 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: AMir8 » ndz kwie 17, 2005 11:20 pm

jadąc samochodem powtarzam na głos paterny Lecha za płytkami tyle razy ile chcę to lepsze niż raz na kursie wysłuchać, w końcu zaczynam gadać tak jak on ta sama wysokość głosu i tempo i to jest piękne


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości