Nie wiem czy był byś wstanie ........

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
wibruch
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 09, 2004 10:25 am
Lokalizacja: Rzeszów

Nie wiem czy był byś wstanie ........

Postautor: wibruch » wt lut 01, 2005 11:41 pm

....ale skoro tu jesteś to oznacza, że masz to coś coś które mówi Ci że musisz coś zrobić, właśnie teraz, jeszcze nie wiesz zapewne oco chodzi i z każdą chwilą nie możesz się doczekać w czytm by tu pomóc ....

A chodzi tu o coś w rodzaju niechęci do wszystkiego - dosłownie,

Bo mam problem i głównie zwracam się z tym do trenerów, bo mają z tym spore doświadczenie. wysłucham wszystkich waszych opinii :) dlatego zapraszam do dyskusji wszystkich. :)

od jakiegoś czasu nęka mnie niechęć do wszystkiego (odpalałem dobrze założone kotwice na zajebiste stany i nie wiele to pomogło)
I nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić, szukam przyczyny tego wszystkiego i nie moge na nią natrafić.

zapewne i wam pojawia się czas takiego rozleniwienia, że nie macie ochoty kompletnie na nic....

Jak WY sobie radzicie z takim problemem ?? ewentualnie co polecacie ?

Jak widać ten temat nie jest związany z wyrywaniem dupek, ale jest z myślą o tych którzy mają , lub będą mieć tego typu sprawe i znajdując ten post dowiedzą sie jak sobie z tym poradzić

Dzięki za wszelkie spostrzeżenia ?

Bywajcie Bracia !

Wibruch.
Jaka jest różnica miedzy tym o czym starasz się nie myśleć a tym co chciałbyś pomyśleć ?

carpe diem & memento mori

Dzień w którym masz siłe zrobić sobie kolacje to dzień STRACONY ... ;)

boloJoung
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 28, 2004 3:54 am

Postautor: boloJoung » pt lut 04, 2005 8:34 pm

kazdy ma/mial takie problemy, to ludzka rzecz, tez tak mialem czasmi (z powodu kobiet rowniez), ale musisz bardzo chciec sie zmienic i to pomaga, przede wszystkim odrzucaj zle mysli, jak masz sie klasc, myslec i lapac dola to lepiej idz i "ponapierdalaj mlotkiem w sciane" czyt. rob cokolwiek :D:D, skad my znamy ten mlotek, hehehe,

im dluzej znajdujesz sie w zlym stanie psychicznym tym bardziej popadasz w samozaglade, nie dopusc, aby to sie dlugo dzialo, natychmiast sie czyms zajmij,

mi takie podejscie zajebiscie pomoglo,

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » sob lut 05, 2005 12:49 am

Wiesz co mogłoby Ci pomóc....?Wydaje mi się że poprzez ,,niechęć do wszystkiego'' Twój umysł nieświadomy oferuje Ci pewną motywacje, chcoć negatywną.Przekazuje Ci niezauważalnie komunikat, a Ty nie wiesz dokładnie skąd pochodzi.

Oznacza to że Twój wewnętrzny krytycyzm jest jeszcze bardzo silny, więc aby nie walić głową w mur, zobacz jak czujesz się podążając za zniechęcającym głosem.Poprostu poddaj się temu- konsekwentnie, nie wychodź wieczorem z domu, omijaj ładne laski.To nie żart, zobacz co stanie się po tygodniu i sam odpowiesz sobie na pytanie co chcesz i możesz zrobić.

Miałem coś podobnego i właśnie tak zrobiłem.,,Zabroniłem'' sobie zagadywać do lasek, wychylać się na imprezach itp......Podziałało- ludzki umysł jest przekorny.

powodzenia :)
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Awatar użytkownika
Zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 10:06 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Zwierzak » wt lut 08, 2005 1:23 am

Bardzo dobrze i jeżeli nie pomoże przywołanie stanów z warsztatów NLS na których bawiliśmy sie razem to...
idź za rada Anoderka odpocznij od tego jeden lub dwa dni, nie jedz, nie pij, nie wychodź z domu ale najważniejsze nie myśl nawet o tym , ze mógłbys podejść do jakiejś ładnej laski i dac jej prezent komplementem i widziec jak sie cieszy i czerwieni czy też nie wyobrażaj sobie tego zajebistego uczucia kiedy próbujesz sie powstrzymać przed zagadaniem do ładnej dupci a głos w twojej głowie razem z anielskim chórem i 7 wodospadami Niagara rycza do Ciebie "idź i DUPCZ mój synu, je jeee, jeee... "!!!
Pozdro Zwierz
Kobiety...? po prostu je kochaj ;-)
Ćwiczyć, ćwiczyć, i jeszcze raz ćwiczyć !!!

Awatar użytkownika
wibruch
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 09, 2004 10:25 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: wibruch » wt lut 08, 2005 10:41 am

heh Dzięki chłopaki odrazu mój stan się polepszył :)
Czytajac to co piszecie, :P
Jeszcze raz wielkie dzięki :) ciesze się że mogłem na was liczyć :)
Pozdrawiam !

wasz ...

Wibruch. :twisted:
Jaka jest różnica miedzy tym o czym starasz się nie myśleć a tym co chciałbyś pomyśleć ?



carpe diem & memento mori



Dzień w którym masz siłe zrobić sobie kolacje to dzień STRACONY ... ;)


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości