Postawa?

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Faust
Posty: 6
Rejestracja: sob lis 20, 2004 1:27 pm

Postawa?

Postautor: Faust » śr sty 26, 2005 1:25 am

Siema!
Od jakiegoś miesiąca słucham płyt NLS i czytam forum ale jeszcze nie do końca zrozumiałem na czym polega prawidłowa postawa. Czy chodzi tylko o to że ma mi niezależeć na żadnej lasce i w każdej chwili moge sobie odpuścić i podbić do innej, i że to ona powinna się cieszyć że spotkała kogoś takiego jak ja?

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » czw sty 27, 2005 5:43 am

Święte słowa, zawsze bądź gotowy odwrócić się i iść do następnej. Potrenuj na takich co się naprawdę podobają.. podejdź i jak zauważysz że laska jest zainteresowana to jej podziękuj i idź do następnej.
A kiedy pojawisz się na NLS-ie osobiście na 1-dniowym lub 3 dniowym kursie ( polecam) to twoja postawa ulegnie radykalnej zmianie i tylko od Ciebie zależy jak szybko się zdecydujesz na podniesienie swoich umiejętności na warsztatach.
pozdrawiam
Andy
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » czw sty 27, 2005 11:58 am

Czy chodzi tylko o to że ma mi niezależeć na żadnej lasce i w każdej chwili moge sobie odpuścić i podbić do innej, i że to ona powinna się cieszyć że spotkała kogoś takiego jak ja?


MNiej więcej o to też chodzi :D :D :D

Ale postawa hmmmm..... jak to napisać ..... na pewno oglądałeś Bonda i widziałeś jak on traktuje kobiety ? to właśnie o to chodzi :D :D :D

A tak upraszczając to chodzi o to aby mieć w sobie taką postawe i pewność siebie że jak podejdziesz do laski..... co tam podejdziesz jak jej spojrzysz prosto w oczy to żeby poczuła i zobaczyła w Twoich oczach tą pewność siebie która jej mówi "....to nie petent i laluś ale zdobywca i pewny siebie gość...." co jednocześnie wzbudza w niej zainteresowanie Tobą a co dalej no to już zależy od Ciebie ( przypomnij sobie te chwile w których patrzyłeś lasce w oczy i przypomnij sobie wszystkie odczucia jakie Ci przy tym towarzyszyły...... na pewno nie są miłe.... prawda ? a odpowiednia postawa daje odwrotny skutek czyli to zazwyczaj laska czuje się zmieszana no i zainteresowana szczególnie dotyczy to tych z " górnej "pólki.

Sam tak mam ...... i wiesz co to jest zajebiste :twisted: :twisted: :twisted: .

Po za tym dochodzą inne sprawy związane z postawą ale tak jak pisał andy najlepiej zrobisz jak się wybierzesz na kurs :P :P :P
Bez komentarza :D :D

Gość

Postautor: Gość » czw sty 27, 2005 6:45 pm

Jeżeli chodzi o postawe totalny luz. Ta postawa jest zachowana do czasu kiedy na lasce ci nie zależy pamietaj. Jeżeli zacznie ci na niej zalezec ona diametralnie się zmienia i ostrzegam cię przed tym. Postawa zalezy od laski więc zasada pacingu. Jeżeli ci ona mówi o chamach którzy myślą o najlepszych potwierdź to i bądź inny a kiedy mówi o takich którzy by wszystko zrobili dla niej zrób pacing na to i zachowaj się inaczej. Uwodzenie to gra wejdź w nią i bądź zwycięzcą. Pamiętaj zawsze lasce nie pokazuj że ci na niej zależy i że jest jedyna w twoim życiu jeżeli to zrobisz ostrzegam cię spotkasz się z odpowiedzią " Wiesz kocham cię jesteś fajny ale nie możemy być ze sobą". Z 2 lat doświadczenia i uwiedzeniu 16 lasek najlepszych nie wspominając o tych gorszych wiem że postawa inna bywa pociągająca. Moja obecna laska która jest nieprzeciętnej urody powiedziała mi że uwiodło ją moje zachowanie które było inne od wszystkich chłopaków jakich znała. Przedewszystkim bądź inny zaczarują ją tak by jej oczy patrzace na ciebie były mydlane i w jej głowie powstała myśl pragne cię a następnie powiedz wielka szkoda..........itd życie to gra pamiętaj i pamietaj też jak wspomniałem wygrywaja najlepsi

Faust
Posty: 6
Rejestracja: sob lis 20, 2004 1:27 pm

Postautor: Faust » czw sty 27, 2005 11:40 pm

Czołem!

No nareszcie, już zaczynałem myśleć że się wstydzicie odpisać :)

Dzięki za pomoc, wasze rady są naprawde pomocne. Z totalnym luzem wobec lasek nigdy nie miałem problemu, ale też nigdy nie emanowała ode mnie taka pewność by zawstydzić dziewczynę patrząc jej w oczy. Widać ćwiczenie na postawe nie zadziałało i musze je powtórzyć. Jeżeli zadziała tak jak to o sypaniu komplementów to już współczuje tym laskom.

Pozdrawiam!

boloJoung
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 28, 2004 3:54 am

Postautor: boloJoung » wt lut 01, 2005 4:32 pm

chlopczyk, dobrze gadasz :D


no i bym zapomnial,
witam sensei'ow i wszystkich braci na forum, :D


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości