Podziękówka ...

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Aszyn

Podziękówka ...

Postautor: Aszyn » pn sty 24, 2005 10:58 am

Witam Serdecznie :D

Chciałem podziękować senseiom za zajebiste warsztaty na których bawiłem się zajebiście doskonale i za moc słowa :twisted:
A także pozdrawiam wszystkich braci którzy byli na weekendowym nls za doskonałą zabawę i wspólne ćwiczonka :P

Pozdro wszystkim :wink:

Aszyn

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » czw sty 27, 2005 5:37 am

Hey Bracia :-)
Ja również potwierdzam, że były to wyjątkowe warsztaty i podziękowania wielkie dla naszych wspaniałych trenerów, bo to co pokazali było na wspaniałym poziomie, a bracia zarówno nowi jak i nam znani wykazali się jak nigdy wcześniej.
Jesteście ZAJEBIŚCI.
pozdrawiam
Andy
********************
http://www.akademiauwodzenia.com
********************

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » czw sty 27, 2005 3:17 pm

Jacy jesteśmy ??
Zajebiści :D :D :D

Moja postawa zwłaszcza dzięki BB osiągnęła poziom maksimum. :twisted: :twisted: :twisted:
Już sam nie wiem czy to feromony, czy krąg :twisted: :twisted: :twisted:
Jestem mistrzem!!!

Aszyn

Postautor: Aszyn » czw sty 27, 2005 5:24 pm

Hey wszystkim ...

Andy. Ta laska na środku Sali to co się z nią działo i co się w niej działo to mistrzostwo na wielkim poziomie :D Myślałem że się dziewczę od krzesła nie odklei :twisted: Andrzej pokazał moc słowa no i oczywiście ogromny poziom działania ot tak :!: Niektórzy płakali .
Jacy jesteśmy … zajebiści :D

Pozdrawiam serdecznie elitę trenerską no i oczywiście całą brać :wink:

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » czw sty 27, 2005 6:46 pm

Heya:))
A cos więcej powiecie??
Było jakies demo na żywym organiźmie??

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » czw sty 27, 2005 9:33 pm

Dołączam się do podziękówki, szczególnie dla Pawła Sowy za ten czarujący i pełen romantyzmu głos z dupy :) Oszczędzam teraz mnóstwo energii, którą wolę spożytkować na tzw. działania zasadnicze;)
Aha, Bracia, pamiętajcie że jak na ryby to tylko do Qatna Haka!

Awatar użytkownika
Zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 10:06 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Zwierzak » pt sty 28, 2005 4:00 am

Zacznę od rzeczy najważniejszej czyli od pytania:
JACY JESTEŚMY... i tu wszyscy bracia, którzy byli na NLS w Wawie w nocy o północy czytając mój tekst zakrzykną teraz ZAJE...., bardzo dobrze właśnie tak :D .
i jeszcze jedna ważna rzecz dla Was i o Was ale nie wiem czy... tak muszę lecieć i na tym chyba skończę...narka :)

(zabranie cukierka)


No dobrze, już dobrze/
PANIE I PANOWIE zaczynamy !!!
Chciałbym pogratulować:

-Trójcy Świętej w składzie: Andy, Lechu i Pablo za wyjątkowej (na 4 poziomie umysłu) robotę. (nie chcem ale muszem-...ahh tak sie poświęcać dla nauki) Słowami się nie da opisać ale po co pisać skoro można czynić dzięki wam tyle totalnej przyjemności i nieskrępowanego piękna płci przeciwnej /właściwie to ona powinna wam podziękować/

-wszystkim doświadczonym w dziele braciom m.in. podziękowania
(w porządku alfabetycznym) dla: Andiego, Darka, Ruchmistrza, Tupaka za wsparcie wiedzą i doświadczeniem

-juniorom takim jak ja: Prezesowi, Bartkowi i Matiasowi i innym za chęć dzielenia się wiadomościami z terenu do wykorzystania w teorii i praktyce

-wszystkim młodym za boską atmosferę i super zabawę

oraz wszystkim innym (ochotniczkom i kolegom ze Sceny,Hybryd oraz okolic Harendy), którzy nagle i niespodziewanie, głęboko i do końca swoją postawą i zaangażowaniem przyczynili się do wielkiego sukcesu tego wyjątkowego pełnego niespodzianek i wyzwań treningu bractwa NLS w Stolicy.

Czapki z głów i minuta ciszy... bo jacy jesteśmy...?

Pozdrawiam z zaśnierzonego Krakowa
Zwierzak

PS. Czy mogę Cię o coś zapytać...? eee... nie może innym razem... :P
No dobra zrobię to teraz.
Czy byłeś kiedyś na rybach w Qatna Haka?
Kobiety...? po prostu je kochaj ;-)
Ćwiczyć, ćwiczyć, i jeszcze raz ćwiczyć !!!


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości