WIĘCEJ KULTURY NA FORUM - seedman

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Gość

WIĘCEJ KULTURY NA FORUM - seedman

Postautor: Gość » pn sty 10, 2005 10:30 pm

Zauwazyłem że niektórzy mają niezwykłą satysfakcje z jechania po kimś i bardzo dobrze niech korzystają z technik perswazji do tego ale post seedmana mnie zszokował. Seedmanie czy uważasz sie za kogoś lepszego mając więcej kasy. Jak oglądasz Fakty to nie wiem czy zobaczyłeś chłopaka 16 letniego gwałciciela który podobnie myśli jak ty mianowicie kto nie ma kasy ten jest nikim. Może podobnie myslicie i macie podobny punkt widzenia hmmm ciekawe :twisted: . Dlaczego twierdzisz ze jestem z marginesu wysil swój twórczy umysł i napisz patern by mnie wyzwać przecież tylko to potrafisz. Zapomniałem umiesz jeszcze tworzyć twórcze bajki o uwodzeniu swoim :). Jedziesz seedman teraz ty powinieneś napisac jaki jestem zły i niedobry.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: WIĘCEJ KULTURY NA FORUM - seedman

Postautor: tupak » wt sty 11, 2005 12:46 am

chlopczyk pisze:Zauwazyłem że niektórzy mają niezwykłą satysfakcje z jechania po kimś i bardzo dobrze niech korzystają z technik perswazji do tego ale post seedmana mnie zszokował. Seedmanie czy uważasz sie za kogoś lepszego mając więcej kasy. Jak oglądasz Fakty to nie wiem czy zobaczyłeś chłopaka 16 letniego gwałciciela który podobnie myśli jak ty mianowicie kto nie ma kasy ten jest nikim. Może podobnie myslicie i macie podobny punkt widzenia hmmm ciekawe :twisted: . Dlaczego twierdzisz ze jestem z marginesu wysil swój twórczy umysł i napisz patern by mnie wyzwać przecież tylko to potrafisz. Zapomniałem umiesz jeszcze tworzyć twórcze bajki o uwodzeniu swoim :). Jedziesz seedman teraz ty powinieneś napisac jaki jestem zły i niedobry.


Chlopczyk, male cwiczenie umyslu:

1. usiadz wygodnie
2. wez kilka oczyszczajacych oddechow
3. zacznij wizualizowac siebie, w jakims ferworze pracy
4. pracujac zwroc uwage na narzedzie ktorego uzywasz...
5. wyobraz sobie to narzedzie dokladnie przed soba...

A teraz:

6. wez ten mlotek do reki i pierdolnij sie w czolo.

Przeginasz chlopczyk stosujac takie porownania. Mozesz w ten sposob postawic na jednej polce misjonarza i morderce, ktoremu tez sie moze wydawac ze czyni dobrze.

7. teraz wez trzy oddechy na koniec cwiczenia i zrob uzytek z mlotka jeszcze raz...

Z "coachingu" jaki mogl Ci dawac Seedman (sorry, ale nie doszukalem sie czegos, co moglbys mu miec naprawde za zle), powinienes byl wyciagnac daleko posuniete wnioski dla samego siebie.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Gość

Postautor: Gość » wt sty 11, 2005 3:54 pm

i co tupak działa :twisted: bo szczerze to nie wiem nie stosowałem tego???????????????

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » wt sty 11, 2005 7:08 pm

Drogi Królu Rozpusty,

Zauważyłem, że posiadasz skrywany jak dotąd talent spostrzegawczości. Zawsze podziwiałem ludzi z wrodzoną cechą zauważania rzeczy, których nikt inny widzieć nie potrafi. Dar jasnowidzenia wzbudza we mnie wielkie zdumienie, tym większe kiedy dotyczy mnie samego, a ściślej mniemania o sobie, które rzekomo posiadam.

Po krótkich jak moje gówno refleksjach mogę stwierdzić jednogłośnie: Masz w pełni absolutną racje! Jest na tym forum ktoś kto ma "niezwykłą satysfakcje z jechania po kimś", a naprawdę cieszę się z tego, że w końcu postanowiłeś pokazać nam kto to taki. Cieszę się również, że mogłeś poczuć się usatysfakcjonowany poruszając mój temat na forum, które tak naprawdę uwodzenia się tyczy.

Jeżeli szukasz pożyczki to niestety zgłoś się gdzieś indziej bo ja jestem zajęty spłacaniem swoich długów. Faktów też nie oglądam bo w tym czasie zazwyczaj siedzę u któreś laski. I drogi chłopczyku - 16 lat też już nie mam, ani czasu na wymyślanie historyjek. Co jeszcze chcesz o mnie wiedzieć?

Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że jesteś tak bardzo wrażliwym osobnikiem, że odebrałeś moje życzenia noworoczne jakoby tyczyły się Ciebie? A może słusznie? Udowodnij nam prawdę, albo zamilcz na wieki.
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr sty 12, 2005 1:53 am

Czy zanim zamkniemy ten watek możecie powiedzieć o co chodzi? Możliwie kullturalnie, bez wyzwisk i jadowitych presupozycji.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Awatar użytkownika
wibruch
Posty: 24
Rejestracja: sob paź 09, 2004 10:25 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: wibruch » śr sty 12, 2005 11:13 am

Lech Dębski pisze:Czy zanim zamkniemy ten watek ...


Bez presupozycji :D aaa chyba że mówiłeś o jadowitych :lol:

Pozdrawiam !

Wibruch.
Jaka jest różnica miedzy tym o czym starasz się nie myśleć a tym co chciałbyś pomyśleć ?

carpe diem & memento mori

Dzień w którym masz siłe zrobić sobie kolacje to dzień STRACONY ... ;)

Gość

Postautor: Gość » śr sty 12, 2005 5:07 pm

Mój wątek zaistniał na wielu forach ukazując jak jedni z NLS niby najlepsi uwodziciele odnosza się do innych. I co dziwne tam nie po mnie jechali tylko po kullturze z jaką odnosicie się do innych którym NLS nie ma co ukrywać nie zadziałał :). Lechu reklama niesamowita. Szczerze gdybym wiedział ze kupując płyty NLS będe postrzegany na forum za margines nigdy bym tego kroku nie uczynił ze świadomością ze od tego kroku nie ma odwrotu i tylko praktyka uczyni ruchmistrza a nie NLS.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » śr sty 12, 2005 5:15 pm

chlopczyk, daj linka do posta na tym forum, ktorego tresc odebrales jako atak na ciebie. jestem pewien, ze nie tylko ja chcialbym wiedziec o co chodzi. pozdrawiam, tao

Gość

Postautor: Gość » śr sty 12, 2005 8:18 pm

Słowa człowieka uważanego za kulturalnego i nie z marginesu SEEDMANA nie musze przypominac że skierowane do mnie:


Pare lat temu w BRAVO skuteczne porady widziałem... w stylu: "myj codziennie uszy" - spróbuj tego jak normalny kurs uwodzenia dla facetów z jajami w Twoim przypadku nie odnosi rezultatu.

W Nowym 2005 Batko & Co. życze mniej ludzi z marginesu społecznego na kursach, a pozostałym wiecej wolnego czasu i zapału w udoskonalaniu się w profesji.

a link forum/viewtopic.php?t=670

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » śr sty 12, 2005 9:35 pm

i tym sie tak bardzo przejales?

stary, kazdemu sie moze zdarzyc jakis nieszczesny post. kiedys mi tez sie zdarzyl. wtedy trzeba sie liczyc z takimi, a nie innymi odpowiedzialmi. zapros ewentualnych zainteresowanych na spotkanie, pokaz im jak bardzo sie myla, co tak naprawde soba reprezentujesz i po sprawie. dobrze do tego rowniez nadaje sie tzw. priv na forum, mejla lub przez gg.

pozdro, tao

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » śr sty 12, 2005 10:55 pm

Yebi: "To forum sluzy do rozmow techniczno "filozoficznych" na temat NLS, napisz co ci nie wychodzi, kiedy, jak konkretnie, zapytaj trenerow, przeczytaj porady, idz przetestuj, zapytaj jeszcze itd. Jesli nie wiesz jak to sie robi poczytaj pytania innych na zamknietym forum. Oczywiscie nie musisz tego robic, mozesz dalej bic piane, ale to juz Twoja sprawa."

NLS to kurs dla facetów z jajami, w Bravo publikuja debilne porady, a Ty napisałeś, że NLS nie działa - to 3 sprawy, które poruszyłem w wątku, który Cię gnębi. Nie potrafisz temu zaprzeczyć więc dyskusje uważam za zamkniętą.

W naukach społecznych pojęcie marginesu społecznego obejmuje jednostki ludzkie, które albo nie mogą znaleźć swego miejsca w danym społeczeństwie albo je utraciły, czyli np. raz mówią, ze coś działa, a po chwili zmieniają zdanie. Tez temu nie zaprzeczysz i mamy nadzieje, że już to sobie uświadomiłeś.

Natomiast ja potrafie zaprzeczyć temu, że uważam się za lepszego, że mam więcej kasy, że lubie jezdzić po ludziach, że mysle inaczej niż jakiś chrzaniony gwałciciel i że nie mam czasu na wymyślanie historyjek. I tym się różnimy.

Coś jeszcze? Czy teraz już każdy może skasować swój post aby wyczyścić ten wątek czy dalej mam Ci podawać powody dla których powienieneś ruszyć tyłek i iść na miasto ćwiczyć postawe zamiast pisać na forum o niczym?
Seedman | http://nls.republika.pl



"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » czw sty 13, 2005 12:18 pm

Michale (jakoś niezręcznie zwracać mi się do ciebie per "chłopczyku", może lepiej zmienić nicka ;) )

przypomnij sobie, co takiego wypisywałeś na forum pod wpływem alkoholu, tudzież rozstania się z dziewczyną- nie dziwię się seedmanowi, że zareagował dość ostro.
Z drugiej strony- panowie, to forum służy wzajemnemu wspieraniu się i wymianie doswiaczeń. Zamiast sobie wymyślać, albo udowadniać ze "moje kung fu jest lepsze" dzielcie się swoimi sukcesami i wyzwaniami, na które napotykacie w drodze do "komnaty szczęścia" między nogami kobiety.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Gość

Postautor: Gość » pt sty 14, 2005 8:42 am

Poprostu ten post i całą sytuacje chcialbym uprościć. Zmiana nicku niedługo nastąpi bo nick chlopczyk mnie denerwuje a wręcz sprawia ze brakuje mi chęci na pisanie postów. Cała ta sytuacja mnie zbulwersowała gdyż znam BB i nls podstawowy i jestem na tym forum już bardzo długo więc chciałbym troche szacunku na nim. Seedman fakt pojechal po mnie wymiana zdań tak samo Aszyn i Hugo. A tak na marginesie Aszynie i Hugo sprawdźcie od kiedy tu jestem i od kiedy ćwicze te techniki gdyż mój każdy dzien to nowe ćwiczenie. A alkohol sprawia że człowiek aby nie winic siebie wini techniki które mi pozwoliły zdobyć tą laske. Sprostowałem post już wcześniej. Teraz o tej lasce zaponniałem bo mam inne laski. Zwracam sie również do ciebie Lechu czy kiedyś pomyślisz o przyjęciu mnie na forum dla wtajemniczonych gdyż jestem grubo ponad rok i znam techniki bb Mistrza Manipulacji i uważam że moja obecnośc tam napewno będzie owocowała pomimo tego co wydarzyło się ostatnimi dniami. A swoją kandydature zgłaszam już bardzo długo i prosił bym o odpowiedź.

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » pt sty 14, 2005 4:51 pm

Nie pozostaje mi zatem nic innego prócz przylaczenia sie do opini Aszyna, Huga oraz Seedmana i okrzyknac Cie baranem. Dlaczego? Ano nie sposob dojsc do innej konkluzji, w odpowiedzi na prezentowane przez Ciebie tworczosci o zmiennym niczym pogoda w lasach tropikalnych charakterze oraz roszczeniowej postawie szczeniaka...

Tys nam blaznem tegoz forum. Nie zrozum mnie jednakze zle. Gdyby nie Twoja tutaj obecnosc, zaiste pojawialbym sie na forum dwukrotnie rzadzej, natomiast blazenada ktora prezentujesz, dostarcza mi zaprawde tyle rozrywki, ze tez pragnienie powracania w to miejsce ogarnia mnie dnia kazdego ostatecznie przyczyniajac sie do uwaznego sledzenia Twoich poczynan...

Na koniec - gwoli scislosci - dlaczego nie powinienes czynic przyslowiowego 'brania do serca' moich slow. Ano jak okreslil to psychiatra, posiadam cechy osobowosci nieprawidlowej z nastawieniem wyzszosciowym i tendencja do naduzywania srodkow psychoaktywnych w obserwacji [i od razu pytanie do Lecha jako specjalisty; co ma znaczyc dopisek 'w obserwacji'?!], co w skrocie oznacza, ze nie jestem uprzedzony do Ciebie jako jednostki, a raczej wszystkich jako ogól uwazam za gorszych i niewartych siebie i mowie to nawet pomimo tego, ze nie ma wiekszego na forum debila nizTy :). Ale przynajmniej do wojska nie musze isc ;-)

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pt sty 14, 2005 5:42 pm

Chłopczyk...
A weż Ty sie odstosunkuj ode mnie...
Piszesz tu że ja Cię w jakis sposób "uraziłem" czy cos takiego... pojechałem po Tobie czy cos takiego... źle sie do Ciebie odniosłem czy cos takiego... źle sie o Tobie wyraziłem czy coś takiego...

Ale cholera jego w dupe jebana mać gdzie i kiedy????????

Będę zobowiązany za info...

Chce wiedzieć bo ja takich rzeczy nie robię (bez przyczyny)

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości